Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3241 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:18

kliknij na mój :) i będziesz miała stronkę
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3242 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:19

Ja juz skomponowalam swoj, tylko nie wiem jak go na profilu umiescic ;(

#3243 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:20

kattie21, no to tam ci dadzą taki link , skopiuj go (ten z BbCode)
i wklej w profilu w pole "podpis"

[ Dodano: 2008-07-25, 13:21 ]
sorry nie podpis, tylko "tekst" podpisu, w panelu podpis ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3244 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:22

Dzieki cerrata ;*

#3245 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:24

nie ma za co! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3246 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 12:40

witam wszystkich :-)

dzień zapowiada sie miło po południu spotykam sie z przyjaciółką i najpierw wskoczymy sobie do solarium a potem idziemy na zakupy... mam zamiar sobie kupić jakąś seksowna bluzeczkę ale jeszcze nie wiem co by mi sie mogło spodobać bo ma być taka seksowna a nie za droga :-)

#3247 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:16

no bez jaj, że nikt tu nie pisze przez cały dzień....

:roll:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3248 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:17

cerrata, ja troszku zabiegana dziś :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3249 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:26

no ale tyle czasu i nikt nic? :)

Donnka a co ty taka zabiegana co? coś ty dzisiaj robiła? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3250 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:29

cerrata, i jak poszlo???? chwal sie tutaj zaraz :)

#3251 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:30

cerrata a se rossman odwiedziłam i troche nakupiłam tych smarowideł :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3252 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:33

kattie21, no byłam tam, płaca za niska. Normalnie by mi wystarczyło, ale szukam czegoś na stałe i bardziej ... opłacalnego :P
no i też jest możliwość, że będę z Radziejem mieszkała od jesieni to też się kaski więcej by przydalo ;-)

Ale wracając z tych 'zakładów' wpadłam do sklepu spożywczo alko, taki normalny sklepik maly :) i tam patrzę a moja kumpela za ladą stoi :P kupiła ja se ziiiimną... pepsi ;-) wychodzę, i patrzę a tu ogłoszenie :) więc się wróciłam, pogadałam, jutro wpadnę do godziny 10 jest szefunio :)

Donn, uuuu też bym sobie nakupowała :P ja mam fioła na punkcie takich smarowideł i innych ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3253 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:37

No to trzymam kciuki cerrata, oby sie udalo ;)

#3254 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:40

właśnie mi babka z tych zakładów napisała smsa, że mnie o wszystkim poinformuje 28 lipca

a ja jej napisałam, że dostałam lepszą ofertę pracy ;-) a co miałam napisać? :P
"Mało płacicie, idźcie w diabły"? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3255 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:45

"Mało płacicie, idźcie w diabły"? :P

i bardzo dobrze po co pracować za mała pensję jak jeszcze możesz poszukać czegoś innego a jak masz zamieszkać z Radkiem to oczywiste że więcej kasy wam sie przyda ... spokojnie dobra praca tym właśnie sie charakteryzuje ze jest ukryta gdzieś tam i trzeba jej poszukać ...


straszne pustki dziś na forum nawet czytać nie mam co :-)

miałam iść na zakupy i do solara tak sie napaliłam że az mną ruszało cały dzień się szykowałam ale u nas burza była i koleżanka odwołała spotkanie może to i dobrze bo znowu bada mam jucz dość tej pogody <pada11></span> <pada11></span> <pada11></span> <pada11></span> <pada11></span> a gdzie te słonce :(

#3256 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:57

Heloooooooo :-D ja juz z domku klikam :lol: dzis wrocilam. Superrrrrr bylo :mrgreen:
A teraz live is brutal <bezradny></span> szara rzeczywistosc :-|

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3257 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 16:58

A teraz live is brutal <bezradny></span> szara rzeczywistosc :-|

nie załamuj się :)
takie życie niestety ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3258 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:00

Hehe pomysl ze zawsze moze byc gorzej :P

#3259 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:01

A teraz live is brutal

a teraz mamy już weekend :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3260 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 17:02

nie załamuj się :)
takie życie niestety ;-)


niop :lol: oj nie jest zle, poprostu po takim blogim lenistwie ciezko powrocic na łono domowe heheheh

ale jutro i w niedz. mam imprezki wiec jakos bedzie :-P hihiiihihi

[ Dodano: 2008-07-25, 18:02 ]

a teraz mamy już weekend


A ja mam jescze tydzien urlopu <jupi></span> <jupi></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych