Pogaduchy II
#3241
Napisano 25 lipca 2008 - 12:18
#3242
Napisano 25 lipca 2008 - 12:19
#3243
Napisano 25 lipca 2008 - 12:20
i wklej w profilu w pole "podpis"
[ Dodano: 2008-07-25, 13:21 ]
sorry nie podpis, tylko "tekst" podpisu, w panelu podpis
#3244
Napisano 25 lipca 2008 - 12:22
#3245
Napisano 25 lipca 2008 - 12:24
#3246
Napisano 25 lipca 2008 - 12:40
dzień zapowiada sie miło po południu spotykam sie z przyjaciółką i najpierw wskoczymy sobie do solarium a potem idziemy na zakupy... mam zamiar sobie kupić jakąś seksowna bluzeczkę ale jeszcze nie wiem co by mi sie mogło spodobać bo ma być taka seksowna a nie za droga
#3247
Napisano 25 lipca 2008 - 16:16
#3248
Napisano 25 lipca 2008 - 16:17
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3249
Napisano 25 lipca 2008 - 16:26
Donnka a co ty taka zabiegana co? coś ty dzisiaj robiła?
#3250
Napisano 25 lipca 2008 - 16:29
#3251
Napisano 25 lipca 2008 - 16:30
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3252
Napisano 25 lipca 2008 - 16:33
no i też jest możliwość, że będę z Radziejem mieszkała od jesieni to też się kaski więcej by przydalo
Ale wracając z tych 'zakładów' wpadłam do sklepu spożywczo alko, taki normalny sklepik maly
Donn, uuuu też bym sobie nakupowała
#3253
Napisano 25 lipca 2008 - 16:37
#3254
Napisano 25 lipca 2008 - 16:40
a ja jej napisałam, że dostałam lepszą ofertę pracy
"Mało płacicie, idźcie w diabły"?
#3255
Napisano 25 lipca 2008 - 16:45
i bardzo dobrze po co pracować za mała pensję jak jeszcze możesz poszukać czegoś innego a jak masz zamieszkać z Radkiem to oczywiste że więcej kasy wam sie przyda ... spokojnie dobra praca tym właśnie sie charakteryzuje ze jest ukryta gdzieś tam i trzeba jej poszukać ..."Mało płacicie, idźcie w diabły"?
straszne pustki dziś na forum nawet czytać nie mam co
miałam iść na zakupy i do solara tak sie napaliłam że az mną ruszało cały dzień się szykowałam ale u nas burza była i koleżanka odwołała spotkanie może to i dobrze bo znowu bada mam jucz dość tej pogody
#3256
Napisano 25 lipca 2008 - 16:57
A teraz live is brutal
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3257
Napisano 25 lipca 2008 - 16:58
nie załamuj sięA teraz live is brutal
szara rzeczywistosc
takie życie niestety
#3258
Napisano 25 lipca 2008 - 17:00
#3259
Napisano 25 lipca 2008 - 17:01
a teraz mamy już weekendA teraz live is brutal
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3260
Napisano 25 lipca 2008 - 17:02
nie załamuj się
takie życie niestety
niop
ale jutro i w niedz. mam imprezki wiec jakos bedzie
[ Dodano: 2008-07-25, 18:02 ]
a teraz mamy już weekend
A ja mam jescze tydzien urlopu
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty







