asia21_87, fajny weekend sie zapowiada... az zazdroszcze... my nie mamy nawet z kim wyjechac... wszyscy daleko
Pora sie ubrac i wyjsc do sklepu na zakupy
Napisano 25 lipca 2008 - 11:46
Napisano 25 lipca 2008 - 11:46
Napisano 25 lipca 2008 - 11:47
Napisano 25 lipca 2008 - 11:47
Napisano 25 lipca 2008 - 11:49
Napisano 25 lipca 2008 - 11:50
Napisano 25 lipca 2008 - 11:50
Napisano 25 lipca 2008 - 11:52
Napisano 25 lipca 2008 - 11:53
że jakieś ciuszki
Napisano 25 lipca 2008 - 11:53
no ranek.. skoro świtcerrata, już popołudniu
śpiochu
już się boję....leć do wywiadu
Napisano 25 lipca 2008 - 11:57
Napisano 25 lipca 2008 - 12:04
Napisano 25 lipca 2008 - 12:06
Napisano 25 lipca 2008 - 12:07
Napisano 25 lipca 2008 - 12:09
Napisano 25 lipca 2008 - 12:10
Napisano 25 lipca 2008 - 12:12
Napisano 25 lipca 2008 - 12:13
Napisano 25 lipca 2008 - 12:16
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych