Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3181 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:56

Mirabelka__22, papa :*

fajna babka, ja rzadko pieke, bo nie przepadamy az tak bardzo za slodkosciami i pozniej nie ma kto tego jesc :-P ale jest dobrze.. juz mniej plywa :mrgreen:

#3182 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:57

Mirabelka__22, papapapa kolorowych snów

[ Dodano: 2008-07-24, 22:01 ]
Madzik :), wiesz moja mam mówi że jak cos nie wyszło to tak miało być w przepisie i jak sie nie podoba to nie jeść... ja piekę ostatnio tylko od święta jak mnie tomek o cos poprosi ale juz chyba 3 miesiące nic nie dostał co ja robiłam i może jak wróci to mu zrobię ....

net mi nawala i znowu nie zadzwoniłam do faceta :/

#3183 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 21:15

Ja tez uciekam dziewczyny, spiaca jakas jestem a musze jeszcze koperty z zaproszeniami zaadresowac bo jutro wysylam do moich w polsce. I tak nie przyjada na wesele ale przynajmniej na pamiatke beda mieli :) Dobranoc i slodkich snow dla wszystkich. Do zobaczenia jutro <hey11></span>
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3184 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 21:22

milli, kolorowych snów :-)

#3185 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:42

Dzien dobry wszystkim. Nie uwierzycie co nam sie przytrafilo! Saszy mojemu buty ukradli. Ciamajda zostawil je na noc pod drzwiami, a my mieszkamy na parterze i wcielo. I podobno to moja wina bo ja mu kazalam buty zdejmowac przed wejsciem zeby blota nie wnosil bo u nas ostatnio ciagle pada a ja mam dosc odkurzania. Wczoraj wieczorem poszedl do sklepu i juz ich nie schowal, zreszta czesto mu sie to zdarza wiec w koncu sie doigral. Musial do pracy isc w jakis starych Dobrze mu tak, przynajmniej sie nauczy :lol: Ale mnie wkurzyl tym, ze to moja wina
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3186 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:44

milli, witaj :)


ale przygoda z tymi butami :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3187 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:50

Cześć Dziewczynki :-D

milli, niezłe to, naprawdę...

Ale mnie wkurzyl tym, ze to moja wina

a to jest normalne, jak mój coś źle zrozumie, zrobi, albo zapomni o czymś albo namiesza to zawsze ja jestem winna...
Kiedyś się wściekałam, ale teraz mam sposób na niego.
Jak zaczyna mówić, że coś jest moją winą, to jeszcze zanim skończy, mówię ze słodkim uśmiechem:
-Tak kochanie, masz rację...
-ale przecież...
-ale masz rację, nie ma co dyskutować.
-przyznajesz mi tą rację dla świętego spokoju
-ależ skąd, ty masz rację, to moja wina
-nie no daj spokój, tak naprawdę, to chyba moja wina, bo...

No i tak załatwiam mojego L. :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3188 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:53

witaj Kahela, :)



-Tak kochanie, masz rację...
-ale przecież...
-ale masz rację, nie ma co dyskutować.
-przyznajesz mi tą rację dla świętego spokoju
-ależ skąd, ty masz rację, to moja wina
-nie no daj spokój, tak naprawdę, to chyba moja wina, bo...


dobry ten twoj sposób, musze go kiedyś na swoim przetestować :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3189 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 07:54

asia21_87, <hello></span>

Spróbuj, spróbuj, działa... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3190 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:11

No Kahela, dobrze to sobie wymyslilas. Ja to probuje mu przetlumaczyc ze on sam jest sobie winny i tylko sie bardziej nakrecam. Nastepnym razem wyprobuje twoj sposob.

Stawiam wszystkim "markowa" kawe z ranca ;)

Dołączona grafika
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3191 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 08:15

milli, aż mi ślinka pociekła na widok takiej kawki <dziekujee></span>
Ja zmykam na chwilkę, bo koleżanka właśnie zadzwoniła, że wpadnie za chwilkę...

Do później <ciaoo1></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3192 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:13

Czesc wszystkim :D jak mija dzien... ja juz pracy od 10 do 21 buuuu

#3193 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:22

kattie21, to strasznie dlugo pracujesz! co robisz?
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3194 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:33

Pracuje w kafejce internetowej ;)

#3195 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:36

Fajna praca. Nie siedzisz sama, mozesz nieograniczenie korzystac z internetu. Jedyny minus to pewnie te dlugie godziny
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3196 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 09:37

Nie narzekam bo praca przyjemna ;) chociaz czasami od 11 godzin siedzenia, tylek odpada :P

#3197 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 10:30

czesc babeczki moje kochane...

ja wlasnie pranie zrobilam... ehh.. pogoda ladna... nawet cieplutko.. torche wiaterek zawiewa ale dobrze bo inaczej byloby za goraco...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3198 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 10:37

Hej :-D

Wlasnie wstalam i wcinam moje ciacho wraz z kawusia. Wyszlo <jupi></span> ale tak srednio mi smakuje, bo nie przepadam za ciastami na zimno :-P Misiek bedzie mial sporo do zjedzenia :->

#3199 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 10:40

moje ciacho


a jakie robilas??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3200 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 10:42

smietanowca z malinami... takie to to jak sernik na zimno :-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych