fajna babka, ja rzadko pieke, bo nie przepadamy az tak bardzo za slodkosciami i pozniej nie ma kto tego jesc
Pogaduchy II
#3181
Napisano 24 lipca 2008 - 20:56
fajna babka, ja rzadko pieke, bo nie przepadamy az tak bardzo za slodkosciami i pozniej nie ma kto tego jesc
#3182
Napisano 24 lipca 2008 - 20:57
[ Dodano: 2008-07-24, 22:01 ]
Madzik
net mi nawala i znowu nie zadzwoniłam do faceta
#3183
Napisano 24 lipca 2008 - 21:15
#3184
Napisano 24 lipca 2008 - 21:22
#3185
Napisano 25 lipca 2008 - 07:42
#3187
Napisano 25 lipca 2008 - 07:50
milli, niezłe to, naprawdę...
a to jest normalne, jak mój coś źle zrozumie, zrobi, albo zapomni o czymś albo namiesza to zawsze ja jestem winna...Ale mnie wkurzyl tym, ze to moja wina
Kiedyś się wściekałam, ale teraz mam sposób na niego.
Jak zaczyna mówić, że coś jest moją winą, to jeszcze zanim skończy, mówię ze słodkim uśmiechem:
-Tak kochanie, masz rację...
-ale przecież...
-ale masz rację, nie ma co dyskutować.
-przyznajesz mi tą rację dla świętego spokoju
-ależ skąd, ty masz rację, to moja wina
-nie no daj spokój, tak naprawdę, to chyba moja wina, bo...
No i tak załatwiam mojego L.
#3188
Napisano 25 lipca 2008 - 07:53
-Tak kochanie, masz rację...
-ale przecież...
-ale masz rację, nie ma co dyskutować.
-przyznajesz mi tą rację dla świętego spokoju
-ależ skąd, ty masz rację, to moja wina
-nie no daj spokój, tak naprawdę, to chyba moja wina, bo...
dobry ten twoj sposób, musze go kiedyś na swoim przetestować
#3189
Napisano 25 lipca 2008 - 07:54
Spróbuj, spróbuj, działa...
#3190
Napisano 25 lipca 2008 - 08:11
Stawiam wszystkim "markowa" kawe z ranca
#3191
Napisano 25 lipca 2008 - 08:15
Ja zmykam na chwilkę, bo koleżanka właśnie zadzwoniła, że wpadnie za chwilkę...
Do później
#3192
Napisano 25 lipca 2008 - 09:13
#3193
Napisano 25 lipca 2008 - 09:22
#3194
Napisano 25 lipca 2008 - 09:33
#3195
Napisano 25 lipca 2008 - 09:36
#3196
Napisano 25 lipca 2008 - 09:37
#3198
Napisano 25 lipca 2008 - 10:37
Wlasnie wstalam i wcinam moje ciacho wraz z kawusia. Wyszlo
#3200
Napisano 25 lipca 2008 - 10:42
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










