Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3141 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:55

zegnam sie powoli babeczki kochane,odezwe sie pozniej z domku :-D

teraz lece na zakupy :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3142 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:55

angik1683, ale powinnam juz lepiej jezdzic... 10godz juz... 1/3 kursu:(

A tu lipa. Co mi tam z dwoch zakretow ze tak jak trzeba..ale wtedy nie myslalam czy cos na mnie wiedzie, to inaczej niz gdy taki ruch jest...

Ale i tak jestem dumna :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-24, 18:57 ]
Donn, sam mi mowi jaki wymagajacy jest. Ale ja tak narazie jezdze ze nawet ten slepy by mowil ze zle...sama to widze..ale chyba coraz lepiej:)

[ Dodano: 2008-07-24, 18:57 ]
angik1683, <byebye></span>

#3143 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 19:32

Hej laseczki moje piekne ;) :*
dotarlam do pogaduch
<jupi></span> ale jeszcze troszke mi zostalo - jak ja to lubie ;) pelen relax i jechane ;)

#3144 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 19:55

Mirabelka__22, to świetnie że facet cie pochwalił jeszcze trochę i będziesz wymiatać po drogach jak kubica :-)

jakoś przeżyłam poszła i teraz mam czas na babski :-)

#3145 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 19:57

Czesc dziewczyny :D a mi sie udzieli dzis..... hehe zgadnijcie na jaki pomysl wpadlam....

#3146 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:04

kattie21, no dawaj :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-24, 21:05 ]
fajna babka, <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <jamp11></span> <jamp11></span> <jamp11></span> <jamp11></span>

#3147 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:07

A tak mi strzelil pomysl do glowy ze zrobic kurs na stewardesse :P tatus zawsze powtarzal ze chcialby zebym nia byla.... a ze teraz samej mi takie cos po glowie coraz czesciej chodziiii ;>

#3148 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:09

no to popisałyście troche :-P
a mi sieć znów coś słabnie :-( przez ten deszcz....który pada i pada :-(

ide Was czytać...o ile mi się będą sprawnie okienka otwierać :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:14

Agula, co by się nie działo, to mówisz, że od tego są prywatne wiadomości
to załatw to na PW a nie wchodzisz na pogaduchy, klniesz, chociaż wiesz, że łamiesz w ten sposób regulamin!
:/
a potem się dziwić, że nie można dostępu do fotek dostać, przecież to normalne, że jak ktoś podpada to nie dostanie :/



Witam się dziewuszki ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3150 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:15

kattie21, pomysł niezły a wręcz bardzo dobry ... jak to mówiąc do odważnych świat należy :-) wiec sprobować zawsze możesz sprawdzić czy pokonasz sama siebie i sie odważysz by pojdąć wyzwanie :-)

[ Dodano: 2008-07-24, 21:15 ]
cerrata, witam

#3151 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:16

cerrata, <hello></span>

[ Dodano: 2008-07-24, 21:17 ]
slyszalam ze cos z praca twoja sie ruszylo jakies propozycje, no prosze prosz gratulacje ;)

#3152 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:19

Olciiia, hihi noooo :)
czekam na tel z tego spożywczaka koło mego domku :)
a jutro na 15:00 idę do Zakładów Sportowo - Bukmacherskich ;-) będzie można obstawiać u mnie zakłady i jestem z tego powodu fajna :P
tzn o ile oczywiście mnie przyjmą :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3153 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:20

No do odwaznych odwaznych... zobaczymy jak to bedzie ;) Poki co musze pieniazki zarobic na ten kurs, bo nie chce nic mowic rodzicom dopoki nie bedzie pewne :P

#3154 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:21

to lepiej idz do tycz zakladow sportowych a nie znowu do spozywczego....
w tych zakladach sie nie napracujesz tak bardzo ;) a w sumie to zalezy tez od zarobkow :P ;)

[ Dodano: 2008-07-24, 21:22 ]

zarobic na ten kurs

jaki to kurs, co tam sie robi i ile kosztuje :P? tak z ciekawosci ;)

#3155 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:22

Cerrata trzymam kciuki :D

#3156 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:22

a w sumie to zalezy tez od zarobkow :P ;)

no właśnie jutro mam się dowiedzieć wszystkiego :)
Pani z którą rozmawiałam mnie już uspokajała :P że to nie jest żadna rozmowa kwalifikacyjna czy coś, że tylko pogadamy, ona powie jakie tam bym miała obowiązki, jaka płaca ;-)
A jeśli ja jej się spodobam i mi się będzie podobało to IDĘ! :)
tylko od 4 sierpnia mogę dopiero ;-)

[ Dodano: 2008-07-24, 21:23 ]
kattie21, dzięki :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3157 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:23

kattie21, gdzie dokładnie i kiedy odbywa się ten kurs?
W której części krk?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3158 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:24

Yo Yo

ja juz po zakupach...
ale wkurzona jestem...rozpierdziel taki w tych sklepach :-/
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3159 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:24

Olciiia na stewardesse.... nie orientowalam sie tak dokladnie o cene jeszcze, bo od niedawna mi to po glowie chodzi.... ale wiem ze sa platne bo kiedys z ciekawosci patrzylam... a ze pracuje od miesiaca to sama postaram sobie odlozyc i byc moze sprobowac :D

#3160 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:24

angik1683, kupiłaś coś?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych