teraz lece na zakupy
Pogaduchy II
#3142
Napisano 24 lipca 2008 - 17:55
A tu lipa. Co mi tam z dwoch zakretow ze tak jak trzeba..ale wtedy nie myslalam czy cos na mnie wiedzie, to inaczej niz gdy taki ruch jest...
Ale i tak jestem dumna
[ Dodano: 2008-07-24, 18:57 ]
Donn, sam mi mowi jaki wymagajacy jest. Ale ja tak narazie jezdze ze nawet ten slepy by mowil ze zle...sama to widze..ale chyba coraz lepiej:)
[ Dodano: 2008-07-24, 18:57 ]
angik1683,
#3143
Napisano 24 lipca 2008 - 19:32
dotarlam do pogaduch
#3144
Napisano 24 lipca 2008 - 19:55
jakoś przeżyłam poszła i teraz mam czas na babski
#3145
Napisano 24 lipca 2008 - 19:57
#3146
Napisano 24 lipca 2008 - 20:04
[ Dodano: 2008-07-24, 21:05 ]
fajna babka,
#3147
Napisano 24 lipca 2008 - 20:07
#3148
Napisano 24 lipca 2008 - 20:09
a mi sieć znów coś słabnie
ide Was czytać...o ile mi się będą sprawnie okienka otwierać
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3149
Napisano 24 lipca 2008 - 20:14
to załatw to na PW a nie wchodzisz na pogaduchy, klniesz, chociaż wiesz, że łamiesz w ten sposób regulamin!
a potem się dziwić, że nie można dostępu do fotek dostać, przecież to normalne, że jak ktoś podpada to nie dostanie
Witam się dziewuszki
#3150
Napisano 24 lipca 2008 - 20:15
[ Dodano: 2008-07-24, 21:15 ]
cerrata, witam
#3151
Napisano 24 lipca 2008 - 20:16
[ Dodano: 2008-07-24, 21:17 ]
slyszalam ze cos z praca twoja sie ruszylo jakies propozycje, no prosze prosz gratulacje
#3152
Napisano 24 lipca 2008 - 20:19
czekam na tel z tego spożywczaka koło mego domku
a jutro na 15:00 idę do Zakładów Sportowo - Bukmacherskich
tzn o ile oczywiście mnie przyjmą
#3153
Napisano 24 lipca 2008 - 20:20
#3154
Napisano 24 lipca 2008 - 20:21
w tych zakladach sie nie napracujesz tak bardzo
[ Dodano: 2008-07-24, 21:22 ]
jaki to kurs, co tam sie robi i ile kosztujezarobic na ten kurs
#3155
Napisano 24 lipca 2008 - 20:22
#3156
Napisano 24 lipca 2008 - 20:22
no właśnie jutro mam się dowiedzieć wszystkiegoa w sumie to zalezy tez od zarobkow
![]()
Pani z którą rozmawiałam mnie już uspokajała
A jeśli ja jej się spodobam i mi się będzie podobało to IDĘ!
tylko od 4 sierpnia mogę dopiero
[ Dodano: 2008-07-24, 21:23 ]
kattie21, dzięki
#3157
Napisano 24 lipca 2008 - 20:23
W której części krk?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3159
Napisano 24 lipca 2008 - 20:24
#3160
Napisano 24 lipca 2008 - 20:24
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











