Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3101 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:52

ooo:D:D a z jakiej to okazji?? :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

#3102 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:53

500 funciakow bonusa


no to pogratulowac:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3103 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:54

a z jakiej to okazji?? :mrgreen: :mrgreen:

no bo tak dobrze pracuje :-P

8h dziennie na babskim :-P

nie,no,to juz dawno obiecane bylo,mam dostac nastepne 500 tuz przed slubem bo to taki bonus slubny :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3104 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:54

nastepne 500 tuz przed slubem bo to taki bonus slubny :mrgreen:


ooo fajnie :)...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3105 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:55

extra:D GRATULACJE!!! :mrgreen:
Dołączona grafika

#3106 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:55

ooo fajnie :) .

no w sumie tylko dla tego wciaz tu pracuje,bo za tymi bonusami juz mnie tu nic nie trzyma
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3107 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:56

angik1683, no to gratulacje Aniu, widać dobry z Ciebie pracuś :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3108 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 13:58

bo za tymi bonusami juz mnie tu nic nie trzyma


rozumiem.. ale chociaz bonusy masz...

widać dobry z Ciebie pracuś :)


no a ba:)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3109 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:11

wcinam krówki:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i sie ciesze haaa:D

[ Dodano: 2008-07-24, 15:12 ]
haaa moj 100 post:D
Dołączona grafika

#3110 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:38

haaa moj 100 post:D



no ladnie. ja juz nie pamietam kiedy napiasalam 100 posta... teraz mam juz ich ponad 1000 jee
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3111 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:50

SZALEŃSTWO:D:D:D
Dołączona grafika

#3112 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:53

SZALEŃSTWO:D:D:D


haha no moze i szalenstwo
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3113 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:55

angik1683, gratuluję :-) ale jak tyle godzin w pracy siedzisz to ci sie nalezy :-)

przyznam się szczerze że darowłam sobie dziś nadrabianie pogaduch wiec jak mnie cos waznego mineło to proszę o streszczenie :-)

Lolka000, no super że już tyle napisałaś życzę ci dalszej ochoty na rozmowę z nami :-) ja już mam przeszło 400 jakoś ci powiem że jak sie człowiek rozpędzi to mu to z górki idzie i ani sie popatrzy i już kolejna gwiazdka :-)

za chwilę przychodzi koleżanka trochę sie ciesze bo nie będę sama w domu siedzieć a trochę nie bo ona nie przychodzi na bezinteresowną kawę :/

#3114 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 14:56

nie przychodzi na bezinteresowną kawę :/


a jelsi moge spytac co to znaczy ze nie przychodiz na bezinteresowna kawe??
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3115 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:03

cześc laski <hello></span> <hello></span>

własnie wcinam pyszna zupkę :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3116 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:07

calineczka, fajna babka, czesc babeczki :mrgreen:

ja juz odliczam godzinki... :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3117 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:07

no ona jeszcze nie obroniła swojej licencjatki... gdy ja siedziałam od stycznia i pisałam ona bawiła się w pubach i na imprezach... gdy ja sie broniłam poszła do promotorki by ją poprosić o przesuniecie obrony bo dostała prace i niema kiedy skończyć... pół swojej pracy 2 rozdziały pracy wy kusiła od innej koleżanki że niby nie wie co tam ma być a mają prawie identyczne tematy (i tym sposobem napisał tyle ile miała) ostatnio zadzwoniła że ma problem z metodologią no to jej powiedziałam ze ma przyjechać to jej wytłumaczę tłumaczenie polegało na tym ze ja pisałam na brudno co tam ma być a ona co chwilę odbierała telefon to na imprezę to w sprawie sukni ślubnej to musiał do kuzynki zadzwonić (umówiła sie chyba na cały tydzień minuta po minucie by nie siedzieć w domu.... wczoraj zadzwoniła że nie umie zanalizować badań i wpadnie dziś popołudniu (już bez czy mogę!!!!!) dziewczyna nie jest zła ale ostatnio sie rozleniwiła .... to juz nie pierwsza jej praca co cwaniactwem próbuje załatwić sobie by było jej lżej ... niby mówi że sie odwdzięczy no ale co czekoladę mi kupi

zła jestem bo pod przykrywką przyjaźni nabiera wszystkich dookoła ..... :-/


ale sie rozpisałam

#3118 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:08

ja juz odliczam godzinki...

no wiadomo :mrgreen: :mrgreen:
ja tez będę tańcowac na weselu juz za dwa tygodnie :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3119 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:09

zła jestem bo pod przykrywką przyjaźni nabiera wszystkich dookoła ..... :-/

nie lubie takich wykorzystywaczy :roll:

[ Dodano: 2008-07-24, 15:09 ]

ja tez będę tańcowac na weselu juz za dwa tygodnie

ty u brata prawda?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3120 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:10

calineczka, heja <hello></span>

ja już po <zakup2></span>
nawet <odkurza1></span> <lol></span>
winko mam :mrgreen: będzie toascik wieczorkiem :-P <pijmy1></span> i ciasteczko słodkie :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych