tak nareszciety u brata prawda?
Pogaduchy II
#3122
Napisano 24 lipca 2008 - 15:13
ostatnio widzialam zdjecia slubne znajomych,tez maja coreczke 3-4 letnia i na sesji u fotografa z nimi byla na bialo tez odstrojona...ale slicznie to wygladalotrzyletnia córeczkę
[ Dodano: 2008-07-24, 15:14 ]
calineczka, a kreacje juz masz,bo pamietam ze cos kiedys wspominalas ale nie wydaje mi sie zebym widziala ;> Buciki widzialam czerwone, o ile dobrze kojarze?
#3126
Napisano 24 lipca 2008 - 15:20
dziewczynki zazwyczaj sa grzecznejest grzeczna w porównaniu z innymi jak czasami mamy z dziecmi przychodza do mnie na poczte to czasami mam ochote cos powiedziec .na wszystko pozwalają
i te dziecie tak sie chowaja bez szacunku dla kogokolwiek i czegokolwiek
mam nadzieje,ze ja bede umiala swoje dobrze wychowac
#3127
Napisano 24 lipca 2008 - 15:39
#3128
Napisano 24 lipca 2008 - 15:41
#3129
Napisano 24 lipca 2008 - 15:47
Ja mam nadzieję że moje dzieci uda mi się wychować a nie wyhodować
#3131
Napisano 24 lipca 2008 - 16:29
oskarżając mnie publicznie... że to ja zalogowałam się drugi raz jako Aggulka!!! a IP nie łaska sprawdzić!!, że to nie Poznań a Ople!!

to jestem ja Agnieszka Agulka z Poznania!
#3132
Napisano 24 lipca 2008 - 16:44
bo poleci ostrzeżenie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3133
Napisano 24 lipca 2008 - 16:45
ostrzeżenie powinno być dla STRUSIA bo mnie tu obraził!! przeczytaj dokładnie wszystko..bo poleci ostrzeżenie
#3134
Napisano 24 lipca 2008 - 16:48
Jako, że doszły mnie słuchy, że moja koleżanka Agula z Poznania założyła 2 konta i z nich pisze. Chcąc tym samym zapunktowac w konkursie.
Pisze i wyjaśniam sprawę.
Nic nie poradzę, że mam tak samo na imie jak ona czyli Agnieszka. Mieszkam w Opolu.
Aga to moja koleżanka, znamy się z innych for. Chyba nic złego, że się zalogowałam na to forum. Jeśli to jakiś problem prosze usunąc moje konto. Nie będę się pchała gdzie nie jestem mile widziana.
Zeby jeszcze bardziej udowodnić, że piszą dwie osoby wstawię zdjęcie:
Wlasnie widze, ze nowa osoba nie może wstawiac linków.
Prosze o to Agnieszkę.
Jesli Admin ma jakieś watpliwosci zapraszam na pw
#3136
Napisano 24 lipca 2008 - 16:59
[ Dodano: 2008-07-24, 18:37 ]
A teraz się żegnam i mam nadzieję, że mimo to strus przeprosi mnie!! dobre zachowanie tego nakazuje!
#3137
Napisano 24 lipca 2008 - 17:49
#3138
Napisano 24 lipca 2008 - 17:51
no to super,ze pochwale dostalas,A ja zostalam dzis pochwalona ne jezdzie:D Az bylam w szoku.. Ale ogolenie nadal do niczego jezdze...
a co ty myslalas ze od razy bedzie z Ciebie kierowca zawdodowy?
nie marudz kochana,nauczysz sie
#3139
Napisano 24 lipca 2008 - 17:54
trening czyni mistrza...więc cierpliwości
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3140
Napisano 24 lipca 2008 - 17:54
trening czyni mistrza...więc cierpliwości
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











