Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3121 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:11

ty u brata prawda?

tak nareszcie :mrgreen: :mrgreen: ma juz chłop swoje lata i trzyletnia córeczkę :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3122 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:13

trzyletnia córeczkę

ostatnio widzialam zdjecia slubne znajomych,tez maja coreczke 3-4 letnia i na sesji u fotografa z nimi byla na bialo tez odstrojona...ale slicznie to wygladalo :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 15:14 ]
calineczka, a kreacje juz masz,bo pamietam ze cos kiedys wspominalas ale nie wydaje mi sie zebym widziala ;> Buciki widzialam czerwone, o ile dobrze kojarze?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3123 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:15

byla na bialo tez odstrojona...ale slicznie to wygladalo

Ineska tez ma podobno jakąs ekstra sukienke ale sie nie pochwaliła :lol: :lol: zobaczymy dopiero na weselu :lol: :lol: mała modnisia ostatnio latała w moich klapkach i pytała czy za 5zł jej sprzedam <umieraam></span> tatus ja tego nauczył
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3124 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:15

pytała czy za 5zł jej sprzedam <umieraam></span> tatus ja tego nauczył

he he jaka bystrzacha :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3125 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:17

angik1683, weszła w ten piekny wiek kiedy dzieci zaczynają pyskować.... :-D na szczęscie i tak jest grzeczna w porównaniu z innymi jak czasami mamy z dziecmi przychodza do mnie na poczte to czasami mam ochote cos powiedziec .na wszystko pozwalają
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3126 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:20

jest grzeczna w porównaniu z innymi jak czasami mamy z dziecmi przychodza do mnie na poczte to czasami mam ochote cos powiedziec .na wszystko pozwalają

dziewczynki zazwyczaj sa grzeczne :mrgreen: ...ale wiem doskonale o czym mowisz,powiem ci ze tu jest jeszcze gorzej bo rodzice boja sie swojemu dziecku klapsa w dupe dac,bo jak ktos zobaczy to ich pozwie o znecanie sie nad dzieckiem... :roll:
i te dziecie tak sie chowaja bez szacunku dla kogokolwiek i czegokolwiek <bezradny></span>

mam nadzieje,ze ja bede umiala swoje dobrze wychowac ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3127 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:39

pomyślci sobie co teraz mają nauczyciele tak sie skałda że jestem nauczycielką (nie pracującą ale zawsze coś) i miałam praktyki z dziećmi.... o boże co sie teraz dzieje 7 latek mi mówi że on nie będzie bawił sie ze wszystkimi i mam uszanować jego zdanie na temat tej zabawy bo jest ona h**** i w ogóle nudna ... a uwagi nie wpiszesz bo masz na karku mamusie która pójdzie do dyrektora że nie wspomagasz indywidualnego rozwoju jej dziecka....

#3128 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:41

no i to jest przerazajace,jak ja bym cos takiego do nauczycielki powiedziala to by mi taki za przeproszeniem wpier*** dali w domu,zebym na tylku miesiac nie usiadla,a tu jeszcze mamusia do szkoly pojdzie i nauczycielka ma po dupie <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3129 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 15:47

dokładnie jakoś nie wiem ale przeraża mnie to .... i takie odzywki są na porządku dziennym... pamiętacie te czasy gdy na lekcji głosiło sie do odpowiedzi a pani z uśmiechem wychodziła z klasy i nie był to uśmiech wymuszony .... :-)
Ja mam nadzieję że moje dzieci uda mi się wychować a nie wyhodować :-)

#3130 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:27

dobra dziewczynki,zaczynamy weekend :mrgreen:

szefuncio juz poszedl na pifffko i pozegnal sie ze mna co oznacza ze juz dzis go nie zobacze :mrgreen:


za 1,5 godzinki koniec pracy i pedzem na zakupejszyn :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3131 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:29

strus wkurwił mnie na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
oskarżając mnie publicznie... że to ja zalogowałam się drugi raz jako Aggulka!!! a IP nie łaska sprawdzić!!, że to nie Poznań a Ople!!??? bo ona jest z Opola!!!!! i ma to samo imię, co ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

Dołączona grafika

to jestem ja Agnieszka Agulka z Poznania!

#3132 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:44

Agula, nie przeklinaj :!:
bo poleci ostrzeżenie :!:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3133 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:45

bo poleci ostrzeżenie :!:

ostrzeżenie powinno być dla STRUSIA bo mnie tu obraził!! przeczytaj dokładnie wszystko..

#3134 Aggulka

Aggulka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:48

Witam
Jako, że doszły mnie słuchy, że moja koleżanka Agula z Poznania założyła 2 konta i z nich pisze. Chcąc tym samym zapunktowac w konkursie.
Pisze i wyjaśniam sprawę.
Nic nie poradzę, że mam tak samo na imie jak ona czyli Agnieszka. Mieszkam w Opolu.
Aga to moja koleżanka, znamy się z innych for. Chyba nic złego, że się zalogowałam na to forum. Jeśli to jakiś problem prosze usunąc moje konto. Nie będę się pchała gdzie nie jestem mile widziana.

Zeby jeszcze bardziej udowodnić, że piszą dwie osoby wstawię zdjęcie:
Wlasnie widze, ze nowa osoba nie może wstawiac linków.
Prosze o to Agnieszkę.
Jesli Admin ma jakieś watpliwosci zapraszam na pw

#3135 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:50

dziewczyny ja wiem,ze pogaduchy to dzial gdzie mozna pogadac o wszystkim...ale mamy tez specjalny dzial pt."forumowe brudy" wiec moze byscie sie tam przeniosly z tym,bo przez takie cos sie atmosfera calego forum psuje :-/
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3136 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 16:59

Brudy nie brudy, struś nie miał prawa mnie oskarżać bez dowodu publicznie od tego są Prywatne wiadomości.. prawda!?

[ Dodano: 2008-07-24, 18:37 ]
A teraz się żegnam i mam nadzieję, że mimo to strus przeprosi mnie!! dobre zachowanie tego nakazuje!

#3137 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:49

A ja zostalam dzis pochwalona ne jezdzie:D Az bylam w szoku.. Ale ogolenie nadal do niczego jezdze... <bezradny></span>

#3138 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:51

A ja zostalam dzis pochwalona ne jezdzie:D Az bylam w szoku.. Ale ogolenie nadal do niczego jezdze... <bezradny></span>

no to super,ze pochwale dostalas,
a co ty myslalas ze od razy bedzie z Ciebie kierowca zawdodowy?
nie marudz kochana,nauczysz sie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3139 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:54

Mirabelka__22, pochwalona jupi to dobrze :-)
trening czyni mistrza...więc cierpliwości ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 17:54

Mirabelka__22, pochwalona jupi to dobrze :-)
trening czyni mistrza...więc cierpliwości ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych