Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3161 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:27

kupiłaś coś?

kupilam,ale nie to co chcialam... :-/
kupilam dwa t-shirty podobne do tych, ktore wklejalam w dziale trendy..ale nie te ktore mi sie najbardziej podobaly bo w tym galimatjasie nic niemoglam znalezc

do tego spodniczke jeansowa,kamizelke czarna i spodenki czarne..tusz do rzez,cien do powiek,balsam,lakiery do paznokci i uwaga..uwaga SZTUCZNE RZESY :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3162 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:28

cerrata, trzymam kciuki

kattie21, jak marzenia są to i kasa sie znajdzie wcześniej lub później ale sie znajdzie :-)

angik1683, co cię tak zezłościło :-)no co kupiłaś ?

[ Dodano: 2008-07-24, 21:28 ]
i ty jeszcze zła jesteś taka lista rzeczy czekam na fotki :-)

#3163 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:30

taka lista rzeczy czekam na fotki

moze pozniej jak znajde czas,zaraz ide jeszcze na solarium a pozniej musze sie pakowac <bezradny></span>

ale postaram sie wrzucic
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3164 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:35

postaram sie wrzucic

przypomnę się jakbyś zapomniała :-)

#3165 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:35

buuu patrzcie co znalazlam "kurs stewardess do Ryanair.... kosztuje 2000 euro!! "

#3166 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:35

fajna babka, senk ju :)

uwaga SZTUCZNE RZESY :-P

natchnął cię nowy dział? :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3167 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:37

Czeeeeeeeeeść :mrgreen: :mrgreen:

Zrobilam dzisiaj ciacho... ciekawe czy wyjdzie, bo cos mi sie chyba skopalo <hmm></span>

#3168 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:38

Madzik :), hej :)

Katiiiii mój kumpel robił sobie taki kurs, latał sobie.. i go wyrzucili :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3169 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:40

A orientujesz sie Cerrata czy ciezko przejsc przez taki kurs?

#3170 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:41

cerrata, nje za szto (po rosyjsku)
Madzik :), mi im gorzej wyjdzie tym bardziej im smakuje :-)

#3171 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:43

kattie21, nie wiem :P on przeszedł :P ale kumaty chłopak ;-)
tyle, że go wywalili :P


(po rosyjsku)

domyślam się :P hihihi
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3172 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:43

Madzik :), moj P to mowi ze zakalce uwielbia:)
Ale ja wogole nie pieke.. nie umiem... <bezradny></span>

#3173 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:44

hej fajna babka, <hello></span>

jeszcze nie wiem czy nie wyszlo :-P ja sie dopiero ucze... a zrobilam takie ciacho do lodowki... smietana owoce.... zalalam galaretka i cala poszla na dno, a nie powinna <bezradny></span> i teraz wszystko plywa :-P ale chyba stezeje :-P

#3174 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:46

Madzik :), aaaa... bo za goraca byla.Powinna lekko stezec zanim wlalas. Stezeje na dznie:)

#3175 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:47

bo za goraca byla


no chyba ... :mrgreen: jak czlowiek nie umie, to robi na chybil trafil... ale na bledach tez sie uczymy :mrgreen:

#3176 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:48

No moim zdaniem tez stezeje na dole, bo jak dzis owoce letnia galaretka zalama to na dole stezala...a owoce na gore wyplynely

#3177 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:49

Madzik :), kobieto wiesz co ja jestem po gastronomie i powiem ci ze mi też czasem ciasta nie wychodzą wiec sie nie łam wszystkiego trzeba sie nauczyć :-) ... ostatnio nic nie piekę bo czego sie ruszę to jest straszne zrobiłam galaretkę z soku (taka nie z proszku) i smakowała ponoć jak papier toaletowy i od tej pory mam dość aż do odwołania :-)

[ Dodano: 2008-07-24, 21:50 ]
cerrata, no liczyłam że sie domyslisz :-)

#3178 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:51

Ale duzo zalogowanych:)
A ja lece. Czesc dziewczynki:)

#3179 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:52

Mirabelka__22, papa miłego wieczorku ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3180 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 20:54

cerrata, wzajemnie:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych