Pogaduchy II
#3201
Napisano 25 lipca 2008 - 10:42
#3202
Napisano 25 lipca 2008 - 11:12
#3204
Napisano 25 lipca 2008 - 11:17
smietanowca z malinami... takie to to jak sernik na zimno
uu moze byc dobre
milli, ale wiesz ja tam za upalami nie przepadam.. dzis jest cieplo... wiec dla mnie dobrze ze dzis wiaterek trooche jest
[ Dodano: 2008-07-25, 12:17 ]
Mirabelka__22, asia21_87, czesc babeczki
#3205
Napisano 25 lipca 2008 - 11:18
#3208
Napisano 25 lipca 2008 - 11:21
Jemu to sie tylko marza takie ciasta:) Ale ja niestety nie robie...
#3212
Napisano 25 lipca 2008 - 11:26
#3214
Napisano 25 lipca 2008 - 11:27
a wieczorami beda grile i piwko
mniami, lubie miesko z grilla
aa my na grilla idziemy w niedziele... przyszla bratowa mojego Pawelka robi... tak troche dziwnie bo w sumie iu mojej tesciowej ale...ehh ona tam ciagle siedzi
[ Dodano: 2008-07-25, 12:28 ]
wiec o jakims wypadzie moge dopiero w sierpniu pomyslec bo wtedy bede miala jeden weekend wolny
noo... nie jest zle... napewno sobie jeszcze odpoczniesz
#3216
Napisano 25 lipca 2008 - 11:32
#3218
Napisano 25 lipca 2008 - 11:33
#3219
Napisano 25 lipca 2008 - 11:34
#3220
Napisano 25 lipca 2008 - 11:40
Dziś piątek - koniec tygodnia - początek weekendu
Jupi u mnie nie pada
lecę Was poczytać
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










