no robisz,robisz
no to poczestuj sie masz wyzej
Napisano 24 lipca 2008 - 13:27
no i czesc cerrata potworku
Napisano 24 lipca 2008 - 13:30
Napisano 24 lipca 2008 - 13:30
monitor?
Potwór ma nowinę !
i jutro idę na pogaduszki
ona mówi, żebym się nie stresowała bo to nie kwalifikacyjna czy coś, tylko taka wstępna, żebym zobaczyła, czy mi pasuje itd
także spoko luz git majonez![]()
Napisano 24 lipca 2008 - 13:31
i jutro idę na pogaduszki
ona mówi, żebym się nie stresowała bo to nie kwalifikacyjna czy coś, tylko taka wstępna, żebym zobaczyła, czy mi pasuje itd
także spoko luz git majonez![]()
Napisano 24 lipca 2008 - 13:33
hyhyhygit majonez
pewnie takbedzies zteraz wyscigi konne obstawiac ,a nie losy zdrapywac
pilnuję się żeby nie kupić hurtema jak tam zdrapki?
Napisano 24 lipca 2008 - 13:44
a ja sie chora robię
katarek mnie zaczął męczyć
więc przeniosłam się pod kołderkę i mi doobrze:) a za oknem deszcz...brrr!!
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych