Pogaduchy II
Rozpoczęty przez calineczka, 08 lip 2008 08:57
14932 odpowiedzi w tym temacie
#3061
Napisano 24 lipca 2008 - 12:03
Jakos nudno... To ja lece narazie:)
papa
papa
#3063
Napisano 24 lipca 2008 - 12:40
Donn, no wywiad z Toba przeprowadzam a ty nic
[ Dodano: 2008-07-24, 13:41 ]
Czy moze mi ktos pomoc?
[ Dodano: 2008-07-24, 13:41 ]
Czy moze mi ktos pomoc?
#3065
Napisano 24 lipca 2008 - 12:45
angik1683, napisalam w problemach. Jak klikam ten link do zapraszania na swoim kompie to od razu zalogowana:(
Mozesz sprawdzic czy u Ciebie tak samo bedzie z moim linkiem?
[ Dodano: 2008-07-24, 13:46 ]
Nie che zeby ktos mial dostep do mojego konta...
Mozesz sprawdzic czy u Ciebie tak samo bedzie z moim linkiem?
[ Dodano: 2008-07-24, 13:46 ]
Nie che zeby ktos mial dostep do mojego konta...
#3068
Napisano 24 lipca 2008 - 13:13
akuku
nie ma mnie tu i nie będzie.
#3070
Napisano 24 lipca 2008 - 13:14
angik1683, nie byłam na żadnej rozmowie
nie ma mnie tu i nie będzie.
#3074
Napisano 24 lipca 2008 - 13:18
angik1683, 
ale zadzwoniłam wcześniej i ona powiedziała, że już wychodzi, żebym ja tylko dokumenty podrzuciła to ona do mnie zadzwoni na dniach i się umówimy na podaguszki
bardzo fajna babka w sumie, jak se tak z nią plociłam przez telefon
ale zadzwoniłam wcześniej i ona powiedziała, że już wychodzi, żebym ja tylko dokumenty podrzuciła to ona do mnie zadzwoni na dniach i się umówimy na podaguszki
bardzo fajna babka w sumie, jak se tak z nią plociłam przez telefon
nie ma mnie tu i nie będzie.
#3077
Napisano 24 lipca 2008 - 13:20
a tak w ogóle to dzwoniła do mnei dzisiaj babka z 'dekatlon' nie pamietam jak się pisze
sportowy w każdym razie czy cuś.. i telefon mi się rozładował
jak pech to pech
jak pech to pech
nie ma mnie tu i nie będzie.
#3079
Napisano 24 lipca 2008 - 13:20
aha,no i wszystko jasneale zadzwoniłam wcześniej i ona powiedziała, że już wychodzi, żebym ja tylko dokumenty podrzuciła to ona do mnie zadzwoni na dniach i się umówimy na podaguszki
no to miejmy nadzieje,ze szybko zadzwoni i sobie poplocicie na zywca
no robisz,robisz. ehh. smaka ci robie... mowisz...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












