Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3021 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 07:44

witam wszystkich :-)


wiece co źle ze mną jestem online nim wyjdę z łóżka, bo się obudziłam i postanowiłam sprawdzić pocztę a jak już poczta to wskoczę do was nmo i jestem uzależniona:-) na razie mam rewelacyjny humorek Tomek napisał był słodki w tym emilu :* posłał mi zdjęcia :-) i każe kupić butki bo jego zdaniem są super a jak nie mam kasy to mi je kupi oj ci faceci.....ale i tak od niego kasy nie weżnę..... ale połechtała mnie ta propozycja :-) no to idę na śniadanko i poczytam was trochę:-)


miłego dnia wszystkim księżniczką życzę:-)

#3022 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 08:08

Dzień dobry

Dzis juz czwartek jak miło :lol: :lol:

No więc wczoraj jeszcze troszke sie pokłociliśmy ale potem już sie pogodzilismy i na razie koniec kłotni jest zgoda ;-) atmosfera oczyszczona mozna dalej zyć <31></span> <31></span>

Miłego dnia babeczki teraz zmykam do pracy po poludniu będe
zmienniczka całkiem niezle dala rade ale wiadomo do samodzileności zupełnie brakuje zwłaszcza jak kurier przyjezdza wczesniej i marudzi nad głową : szybciej szybciej :evil:
ja sie juz przyzwyczaiłam i czesto ich opieprzam co by usiedli i nie marudzili bo przez to dluzej bedzie trwalo .... czasami skutkuje ........jeden jest taki zakrecony , że stale czegos zapomni <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3023 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 08:12

Dzień dobry :-D

Czas na kawkę i czytanko babskiego...

Miłego dnia!
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3024 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:30

Czesc babeczki ;) Ja wlasnie zwlekłam sie z łóżka ;) teraz kawunia i BŚ ;)

#3025 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:32

kattie21, witaj

ja juz od 7 na nogach,a le wam to dobrze tak pospać :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3026 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:35

dzien doberek :-D <hellooo1></span> <hellooo1></span> <hellooo1></span>

ja jestem dzis przeszczesliwa, ostatni dzien w pracy dzisiaj a jutro lecimy do Polski <jupi></span> <hura></span> <jupi></span> <hura></span> <jupi></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
Szef obiecal dzis bonusa wiec jesli obietnice spelni to po pracy biegne jeszcze na jakies zakupki,a pozniej pakowanko i jutro lecimy <superwoman></span>

a w sobote weselicho <tancza3></span> <tanczy7></span> <tancza3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3027 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:39

dobry Aniu

ja tez mam humorek dobry

jutro jedziey nad jezioro na trzy dni <sun_></span> <huraaaaa></span>

bedzie <impra1></span>
<impreezka></span>

<piwo></span> <tuptup></span> super bedzie, już sie ciesze :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3028 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:42

dobry mloda zonko :-D :-D :-D

jutro jedziey nad jezioro na trzy dni

o to tez super plany,
a ja tak sobie po cichu planuje w nocy z wesela sie urwac i wlasnie nad jeziorko z L wyskoczyc,bo tam bedzie jeziorko tuz obok sali weselnej :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3029 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:44

Witam:)

#3030 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:45

Ania a dokładnie gdzie jedziecie na te wesele :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3031 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:45

Ja tez juz uzalezniona... Zreszta ciezki okres mam i probuje sie rozluzniac tu :-/

#3032 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:45

Mirabelka__22, witaj :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3033 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:47

Ania a dokładnie gdzie jedziecie na te wesele :mrgreen:

to bedzie na wiosece gdzie praktycznie cale dziecinstwo spedzilam,bo moja babcia tam mieszka i wiocha nazywa sie Objezierze bo po obu stronach drogi sa jeziora :-D No i sala bedzie tuz obok jeziorka wiec marzy mi sie jakies <sex></span> w jeziorku nocna pora ;-)

Asiu a wy gdzie jedziecie?

ciekawa jestem jak tam Weronislawa i jej rozmowa w sprawie pracy <hmmm1></span>

Mirabelka__22, hello :)

[ Dodano: 2008-07-24, 10:48 ]

Zreszta ciezki okres mam i probuje sie rozluzniac tu

a co sie dzieje?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3034 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:49

angik1683, ojej..to prawko..Dzis o 16 mam:/
Juz mi sie nawet na zakupy nie chcialo isc, bo tylko o tym mysle... To przez mojego instruktora, nie naucze sie w stresie:(
Ale nie chce go zmieniac... bo juz jedzilam 10godz..

#3035 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:51

wy gdzie jedziecie?

my jadziem nad jeziorko do miejscowośc Bogaczewo, ale nazwy jeziora nie pamietam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3036 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:52

Juz mi sie nawet na zakupy nie chcialo isc, bo tylko o tym mysle... To przez mojego instruktora, nie naucze sie w stresie:(
Ale nie chce go zmieniac... bo juz jedzilam 10godz..

ja na Twoim miejscu bym go zmienila,co z tego ze 10 godzin jak w takim stresie?Nie nauczysz sie niczego jesli bedziesz sie skupiala na tym jak bardzo cie instruktor stresuje :-|
Zmieniaj i to jak najszybciej,bo szkoda Twoich nerwow i pieniazkow tez :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3037 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:55

Witajcie czwartkowo <buzki></span>

angik1683 fajnie tak jechać do mniejsca z dzieciństwa <dreams></span>
Mirabelka__22, nie przejmuj się instruktorem, rób wszystko wolno a dobrze i nie stresuj się ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3038 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:56

Donn, dzien dobry modku kochany :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3039 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:56

Donn, dzień doberek :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3040 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 10:57

angik1683, chlopak tez mi tak mowi... Pierwsze 4 godz mialam z innym. I mowi mi ze jak na pierwszy raz to dobrze sobie radze. A potem przyszedl ten i sie dziwi jak ja wogole na miescie jezdzilam bo masakra..

Za nic mnie nie chwali, mowi tylko ze ciagle cos zle...

A ja do cholery z 6 razy w samochodzie za kierownica bylam w zyciu... I komu tu wierzyc... :-/

[ Dodano: 2008-07-24, 11:59 ]
Donn, latwo powiedziec... ostatnio uslyszalam ze nie panuje nad samochodem.. Mnie to wcale nie dziwi... w 2godz sie nie nauczysz..ale jego tak. Moj P mowi ze on wredny po prostu i che wszystkim pokazac ze sie nie umie jezdzic... <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych