Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3001 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:21

Olciiia, nie jestem zła ;-) <przytul></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3002 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:21

juz poprawione :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-24, 00:21 ]
Donn, spoko jakos tak to odebralam ale moze przesadnie ;) :*

#3003 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:21

Donn jak tam twoje kosmate mysli ? ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3004 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:22

ja dzisiaj jakas calusna jestem :mrgreen:

#3005 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:22

juz poprawione :mrgreen:

ale o czym wy dziewczynki,bo ja nie wiem?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3006 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:24

bo wkleilam twoj cytat a wyswietlilo ze to donn napisala ;)

#3007 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:25

angik1683, nie mam myśli kosmatych ;-)
staram się mieć dobry humor....bo nie chce o kimś/czymś myśleć...a doła nie chce mieć
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3008 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:26

Donn, no pewnie <przytul></span> <przytul></span>

#3009 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:27

bo wkleilam twoj cytat a wyswietlilo ze to donn napisala ;)

oki,wszytsko jasne :-D

staram się mieć dobry humor....bo nie chce o kimś/czymś myśleć...a doła nie chce mieć

n no to kochana,jak najwiecej na babskim i dobry humor gwarantowany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3010 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:28

Olciiia, dzięki...ale to tak trudno zapomnieć
angik1683, wiem, wiem...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3011 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:29

wywalilo mnie :-|

#3012 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:30

Donn, wiem ze trudno a nie mozesz gdzies wybyc z domku na jakies spotkanie z laskami (kolezankami) moze bys sie troszke rozerwala hmmm? a przy okazji moze jakis przystojniak sie nawinie.... nie zeby na sile ale moze gdzies.... ktos.... przy okazji.....

#3013 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:32

Madzik :), ja nie wiem co sie tam u was dzieje,ale ostatnio Donn wywalalo,dzis ciebie,cosik ten strus namodzil pewnie :-P

Donn, czas leczy rany kochana,zycze ci abys jak najszybciej zapomniala jesli to takie zle wspomnienia,ale czasem warto pamietac zeby drugi raz nie popelnic tego samego bledu...:*
nie wiem,czy ta moja mysl wyjdzie dobrze w odniesieniu do Twojej sytuacji bo do konca nie wiem,o czym/kim chcesz zapomniec,ale wydaje mi sie ze ma to cos wspolnego z facetem
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3014 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:34

ostatnio Donn wywalalo,dzis ciebie,cosik ten strus namodzil pewnie :-P

mnie tez ostatnio wywalalo hmmm.... :-/

[ Dodano: 2008-07-24, 00:35 ]
Miski moje ja juz lece bo oczka mi sie same juz amykaja.... jutro ciezki dzien..... musze wstac o 6:30 :-x

#3015 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:38

Olciiia, teraz wakacje...wszyscy się rozjechali do domów ze studiów ;-) pozatym po obronie większość na wakacje wybyla....ja też wybywam na początku sierpnia ;-)

moze gdzies.... ktos.... przy okazji.....

trzech ma mnie na oku :-P ;-) /czuje to :-/ / cóż poradze, że ja ciągle o 'tamtym' myśle <bezradny></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3016 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:48

Olciiia, dobranoc <spie1></span> <spie1></span> <spie1></span>

cóż poradze, że ja ciągle o 'tamtym' myśle

jak juz ktoremus z tych trzech dasz szanse to moze bedziesz troszke mniej o "tamtym" myslala :*
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3017 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 06:16

Donn spokojnie wszystko w swoim czasie ale widze ze ty juz po scianach chodzisz....? Chlopa brak wiadomo do czego.... ehhh.. :-/

#3018 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 07:04

Olciiia, hej nocny marku i poranny ptaszku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3019 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 07:13

hej kochana Asiu ja juz lece bo bede spozniona :(

#3020 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 07:17

Olciiia, leć, leć

a ja mam teraz dobrze bo mój mąż ma urlop jescze i mnie wozi do pracy i nawet odbiera :) kurcze taki kochany :)

Zycze wszystkim miłego dnia, buziaczki dla was :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych