faceci zwykle w takich sytuacjach mówią : mhmmmmmco na to Twój Tomuś
[ Dodano: 2008-07-23, 23:26 ]
dobra ja mykam
papa
i również całuję was gorąco
Napisano 23 lipca 2008 - 22:23
faceci zwykle w takich sytuacjach mówią : mhmmmmmco na to Twój Tomuś
Napisano 23 lipca 2008 - 22:29
Napisano 23 lipca 2008 - 22:39
Napisano 23 lipca 2008 - 22:45
Napisano 23 lipca 2008 - 23:07
Napisano 23 lipca 2008 - 23:08
to juz lulutak mi sie chce spac ze juz nie moge nie wiem po co tu jeszcze siedze
Napisano 23 lipca 2008 - 23:09
Napisano 23 lipca 2008 - 23:10
i nozyczkami i maszynka tez (boki i tyl)rozumiem ze nozyczkami jedziesz,
bo ja tak sama i nawet calkiem calkiem mi wychodzi
wiem wiem,czytalamzrobilam ciacha i pyszne mi wyszly nawet nie przypalilam
Napisano 23 lipca 2008 - 23:12
,chyba zapomnial ze 8 godzin w pracy siedze na babskim
Napisano 23 lipca 2008 - 23:16
Lukasz wlasniew powiedzial,ze musi mi to (babski) ograniczyc,od dzis pol godziny dziennie (he he,chyba zapomnial ze 8 godzin w pracy siedze na babskim )
Napisano 23 lipca 2008 - 23:17
Napisano 23 lipca 2008 - 23:17
i TAK MA BYC !!!babski,babski i babski
Napisano 23 lipca 2008 - 23:18
Napisano 23 lipca 2008 - 23:19
o prosze ile tu nocnych markow
Napisano 23 lipca 2008 - 23:19
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych