Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#2981 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:23

co na to Twój Tomuś :-P

faceci zwykle w takich sytuacjach mówią : mhmmmmm

;-)

[ Dodano: 2008-07-23, 23:26 ]
dobra ja mykam :*
papa
i również całuję was gorąco :) :) :* :* :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#2982 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:28

cerrata, trzymamy kciuki, moci, za twoją pracke :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2983 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:29

cerrata, <byebye></span> powodzenia :!: ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2984 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:39

Donn, Tomus jest tak zajety swoja gra ze obojetnie co bym napisala to byloby dobrze :mrgreen:

jak cos mowie teraz do niego to mi przytakuje albo zawsze mowi "tak tak mysle ze bedzie ok" - nawet jak nie pasuje do tego co ja mu mowie :P :mrgreen:

<umieraam></span>

Asiu ciebie rowniez witam

cerrata
za ciebie moge trzymac nawet cala noc te kciuki ;) bedzie dobrze zobaczysz ;)

#2985 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:42

czas uciekac do łóżeczka, pa moje Kofane :)
do juterka, buziaki dla was :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2986 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 22:45

asia21_87, papa ja dopiero przeczytalam wszystko ale tez za jakas chwilke bede sie kladla ;* papapa

#2987 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:04

a ja juz obcielam warczacego Lukasza i teraz mam chwilke dla siebie bo poszedl sie plumkac :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#2988 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:07

ty swojego tez obcinasz ? haha myslalam ze tylko ja taka pomyslowa jestem ;P

[ Dodano: 2008-07-24, 00:08 ]
tak mi sie chce spac ze juz nie moge nie wiem po co tu jeszcze siedze :P

#2989 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:08

Olciiia, on mnie zmusza,ja tego nie lubie i praktycznie to wciaz sie ucze...ale on sie upral ze jako jego zona musze umiec i tyle <bezradny></span> ;-)

[ Dodano: 2008-07-23, 23:09 ]

tak mi sie chce spac ze juz nie moge nie wiem po co tu jeszcze siedze

to juz lulu :-D
ja tam jeszce pozamulam bo bez L i tak nie zasne,a zanim ten moj narcyz sie wykapie to....
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#2990 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:09

angik1683, rozumiem ze nozyczkami jedziesz, :mrgreen: bo ja tak sama i nawet calkiem calkiem mi wychodzi ;)

[ Dodano: 2008-07-24, 00:10 ]
ja wlasnie tomka napowilam na lulu jak to ujelas i lecimy spinkac ;)

zrobilam ciacha i pyszne mi wyszly nawet nie przypalilam :P

#2991 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:10

rozumiem ze nozyczkami jedziesz, :mrgreen: bo ja tak sama i nawet calkiem calkiem mi wychodzi ;)

i nozyczkami i maszynka tez (boki i tyl)

Lukasz wlasniew powiedzial,ze musi mi to (babski) ograniczyc,od dzis pol godziny dziennie (he he,chyba zapomnial ze 8 godzin w pracy siedze na babskim :-P ) :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-23, 23:10 ]

zrobilam ciacha i pyszne mi wyszly nawet nie przypalilam

wiem wiem,czytalam
to korororwych snow wam zycze i grzeczni badzcie :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#2992 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:12

,chyba zapomnial ze 8 godzin w pracy siedze na babskim

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> biedny nieswiadomy ale nie mow mu tego tylko powiedz ze dla niego mozesz ograniczyc ten babski bo go tak bardzo kochasz :P

zobaczysz jak zaplusujesz :P serio ; :mrgreen:

#2993 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:14

zobaczysz jak zaplusujesz :P serio ; :mrgreen:

nie no on wie,ze ja w pracy na babskim non stop,wczesniej byla nasza klasa a teraz babski,babski i babski - tak mi mowi :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#2994 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:16

Lukasz wlasniew powiedzial,ze musi mi to (babski) ograniczyc,od dzis pol godziny dziennie (he he,chyba zapomnial ze 8 godzin w pracy siedze na babskim )

<umieraam></span>
Witaj angik1683 :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2995 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:17

Juz sie wykapalam :mrgreen:

I ciuszki wyprasowane :mrgreen: Kurcze deska pelna ciuchow byla, a jak doszlo co do czego, to wszystko to moje ciuchy porozwalane :-P zamiast w szafie, to na desce... ze stert ciuchow zostaly mi tylko dwie pary spodni i dwie bluzki to wyprasowania, wiec szybko sie uwinelam :mrgreen: a jak pusto teraz :lol:

Oo a ja myslalam, ze tylko ja swojego obcinam.... nie lubie tego, ale sie zmuszam te dwa razy w miesiacu :roll:

#2996 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:17

babski,babski i babski

i TAK MA BYC !!! :mrgreen: ja mam to samo :P

#2997 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:18

o prosze ile tu nocnych markow :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#2998 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:18

Olciiia, <hmm></span> ja tego nie napisałam :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2999 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:19

o prosze ile tu nocnych markow :mrgreen:


:mrgreen: o prosze i Pani turkusowa też jest <lol></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3000 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 23:19

ups nie mam pojecia jak to sie stalo ale co tam :P sprobuje to zmienic ;) no nie badz taka zla przeciez to przypadek ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych