a to gdzie mamuszka mieszka ?tym swojskim powietrzem oddychaj
Pogaduchy II
#3301
Napisano 25 lipca 2008 - 19:14
#3302
Napisano 25 lipca 2008 - 19:15
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3303
Napisano 25 lipca 2008 - 19:18
się nie pożegnała
#3304
Napisano 25 lipca 2008 - 19:34
#3305
Napisano 25 lipca 2008 - 19:42
wyszła po angielsku
się nie pożegnała
ta angielska kultura eh.....
ja sie pożegnam bo trochę mam roboty i nie wiem czy zawitam na babski a jak tak to raczej już nie na pogaduchy
#3306
Napisano 25 lipca 2008 - 19:42
#3307
Napisano 25 lipca 2008 - 19:45
no co? przegraliśmy do 16, 18, 21... eeeeejak wynik meczu?
#3308
Napisano 25 lipca 2008 - 19:45
Ale to pewnie dlatego ze ja nie ogladalam
#3309
Napisano 25 lipca 2008 - 19:53
czas na
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3310
Napisano 25 lipca 2008 - 19:56
a poki co dobrej nocki
#3311
Napisano 25 lipca 2008 - 19:59
#3312
Napisano 25 lipca 2008 - 19:59
ale w jakim sensie?serce walilo
#3313
Napisano 25 lipca 2008 - 20:00
#3314
Napisano 25 lipca 2008 - 20:05
jakie uczucia dziewczyno... zastanów się jak ty mogłaś takiego potwora jakimikolwiek pozytywnymi uczuciami obdarzyć...jak by uczucia powrocily
#3315
Napisano 25 lipca 2008 - 20:06
#3316
Napisano 25 lipca 2008 - 20:09
tego się nie zapomni nigdyco ja mam zrobic zeby zapomniec
ja ci powiem tak
ja nei miałam aż tak drastycznej sytuacji jak ty, ale byłam w bardzo toksycznym związku. Poznałam Radka i najpierw do mnie też niewiele docierało, a potem powoli powoli, zaczęły mi się oczy otwierać, a teraz mnie ten człowiek ani ziebi a ni parzy
jest taki jakby "sentyment" że lubię z nim pogadać, pochwalić co u mnie.. że tak fajnie i w ogóle.. tak już jest
kochaj tego twojego księcia i niczym się nie martw
#3318
Napisano 25 lipca 2008 - 20:11
#3319
Napisano 25 lipca 2008 - 20:19
calineczka, witaj
bo ja idę sobie juz
miłęgo wieczorku wszystkim
papa
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











