Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3301 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:14

tym swojskim powietrzem oddychaj

a to gdzie mamuszka mieszka ? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3302 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:15

Widać, że Pani angielska już sobie poszła :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3303 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:18

wyszła po angielsku ;-)
się nie pożegnała :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3304 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:34

cerrata, jak wynik meczu????

#3305 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:42

wyszła po angielsku ;-)
się nie pożegnała :P


ta angielska kultura eh.....

ja sie pożegnam bo trochę mam roboty i nie wiem czy zawitam na babski a jak tak to raczej już nie na pogaduchy :-) pytałyście ostatnio czemu nie na pogaduchy bo tu za szybko czas zlatuje one wciągają jak diabli :-)

#3306 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:42

fajna babka, milego wieczoru ;)

#3307 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:45

jak wynik meczu????

no co? przegraliśmy do 16, 18, 21... eeeee
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3308 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:45

buuu no to nie fajnie...
Ale to pewnie dlatego ze ja nie ogladalam :P

#3309 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:53

To ja się żegnam po polskiemu ;-)
czas na <wanna></span>
:-P


<zarazwroce></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3310 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:56

Ja tez zmykam, ide kase rozliczyc i na mieszkanie ;) moze wpadne jeszcze pozniej ;)
a poki co dobrej nocki ;)

#3311 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:59

ratunku T_T buuuu:( nie wiem juz co mam robic....jak ja mam zapomniec o tym moim koszmarnym bylym chlopaku T_T mam obecnie wspanialego chlopaka a jak dzisiaj zobaczylam bylego to...serce i walilo jak oszalale:(

#3312 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 19:59

serce walilo

ale w jakim sensie?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3313 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:00

no kurcze....cala spieta bylam i mi serce walilo....jak by uczucia powrocily:(:( a ja nie chcem stracic obecnego bo jest wspanialy...;( co ja mam zrobic zeby zapomniec o tym potworze T_T

#3314 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:05

jak by uczucia powrocily

jakie uczucia dziewczyno... zastanów się jak ty mogłaś takiego potwora jakimikolwiek pozytywnymi uczuciami obdarzyć...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3315 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:06

ehhh przywiazanie....cos tam cos tam bylo...:(:( ehhhhh.....jacie...co ja mam zrobic zeby zapomniec ;(

#3316 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:09

co ja mam zrobic zeby zapomniec ;(

tego się nie zapomni nigdy


ja ci powiem tak
ja nei miałam aż tak drastycznej sytuacji jak ty, ale byłam w bardzo toksycznym związku. Poznałam Radka i najpierw do mnie też niewiele docierało, a potem powoli powoli, zaczęły mi się oczy otwierać, a teraz mnie ten człowiek ani ziebi a ni parzy

jest taki jakby "sentyment" że lubię z nim pogadać, pochwalić co u mnie.. że tak fajnie i w ogóle.. tak już jest ;)

kochaj tego twojego księcia i niczym się nie martw :) musisz umieć rozgraniczyć sentyment a uczucie :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3317 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:09

witam sie wieczornie
nastrój taki sobie mam reedsika troche mi sie poprawi może <bezradny></span>

dobrze , że dzis piatek
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3318 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:11

ehhh taka glupia sytuacja...jeszcze musialam sie do niego odezwac bo poszlam oddac ksiazke;/ boziu....nogi mi sie trzesly ...;/

#3319 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:19

krowka17, nie przejmuj się :) to minie :)


calineczka, witaj :) i żegnaj :P
bo ja idę sobie juz :)
miłęgo wieczorku wszystkim :)
papa :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3320 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 20:40

jest tu kto? :P <hello></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych