Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3341 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 22:09

och, chwilka odpoczynku :-D
poczytam was na spokojnie w koncu ;-) ale i tak zaraz same mi sie oczy zamkna.
ostatnio aby sklepy-zakupy albo i tylko ogladanie i opalanko wraz z basenami :-D
nawet nie mam czasu wam fotek zapodac :( ale co tam ;-) nadrobie po calym zamecie :-)

spokojnej nocki foremki :*
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3342 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 22:14

spokojnej nocki foremki

przyda sie ja w odroznieniu pracowalam caly tydzien i jestem zmeczona wiec sie wysppie w koncu ;)

a na foteczki czekamy... ;) dobranoc ;)

[ Dodano: 2008-07-25, 23:18 ]
no ja juz lece moze jakis filmik jeszcze sobie zobaczymy ale raczej tez mi sie

oczy zamkna.

:P

papa do juterka <byebye></span> :mrgreen: teraz juz prawidlowa emotka :P

#3343 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 22:46

Olcia, papa ;-)

moze ktoras z was bedzie wiedziala co to takiego ;-) :-D

Załączone miniatury

  • DSC00003.JPG

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3344 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 22:58

ślimak? :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3345 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 23:15

z taka "glowka" wielka? :D
wlasnie sie dziwilam i nie wiedzialam co to :roll: w sumie to nadal nie wiem :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3346 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 23:21

a ten jego tył to wygląda jakby miał różki :-? :-D
dlatego myślałam, że to ślimak...

ale jak to nie ślimak...to to "coś" :-D mi się nie podoba :-?
:roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3347 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 25 lipca 2008 - 23:27

no wlasnie, tyl to jako tako slimakowaty ale przod <bezradny></span>
to jakis mieszaniec hardcorowy :-D nie ma innej opcji
bzidal co ;-)

uciekam spac, pa :*
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3348 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 08:16

Dzien dobry :lol: fatalnie sie jakos dzis czuje :-/ gardlo założone :-/ glowa peka :-| przeziebilam sie na tym wyjezdzie wychodzi na to :cry:

Zrobilam juz pranko i smigam zaraz na zakupy :mrgreen:

Milego dnia wszystkim :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3349 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 08:56

Dzien dobry
pranie wstawione kawka prawie dopita włoski sie susza ......
Mam dwa tygodnie na rozchodzenie butów bo na długośc sa oki ale ciasne bo waskie musze w nich troche pochodzic
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3350 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:05

Dzien dobry baaardzo.... :P

Ja wstalam wloski tez mi schna wlasnie, wykapalam sie... zaraz jakies sniadanko sie wytrzasnie a pozniej jedziemy na zakupy do mojej kolezanki tomek do media markt-u a my na ciuchy :P

wieczorek raczej bedzie spokojny.... ah.... dobrze sie dzis czuje

Donn ja wczoraj bylam taka zakrecona ze nawet nie zauwazylam ze ty to napisalas :P dobrze ze poszlam szybko spac bo tomka tez zaczelo to denerwowac :P :mrgreen:

#3351 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:06

Olciiia, a co planujesz kupić :?: Czy tak ogolnie jedziesz i co sie spodoba to kupisz :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3352 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:33

ncalineczka, no wlasnie jak sie cos spodoba to kupie bo tak to nie wiem w sumie to chcialabym jakies japonki bo mi sie jedne wykonczyly drugie czerwone i ich nie nosze wcale, chcialabym takie do wszystkiego albo jakies letnie ale niskie, bo n atych obcasach to ja zwariuje... :P

moze jakas bluzeczke albo sweterek jak beda niedrogie ;)

#3353 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:44

Ja tez juz mykam na zakupy :mrgreen: snadanko zjedzone, wszystko porobione :lol: mozna ruszac na łowy heheheh

Ja musze kupic buty na wesele i jakies takie do biegania do jeansow :-P

Pewnie na butach tylko sie nie skonczy heheh

Ale u mnie gorrrraco :-> sloneczko piekne

Pogodnego dnia babeczki kochane <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3354 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:46

Wszystkie na zakupy a ja w pracy???? buuuu, niesprawiedliwe :P

#3355 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:49

buuuu, niesprawiedliwe


Oj biedactwo ;* <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> <pocieszacz></span> Nie wiem czy potrafilabym przestawic sie na prace w wekendy :-| ojjjj ciezko by mi bylo.....

Bogu dzieki ze panstwowe urzedy sa czynne tylko od pon. do piatku :mrgreen: <jupi></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3356 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:51

katti, a mi tu co 5 min. telefon dzwoni ze internet wysiadl... serwisanta jak na zlosc nie ma... a mial byc o 10.... glowa peka...

#3357 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:53

katti, a mi tu co 5 min. telefon dzwoni ze internet wysiadl... serwisanta jak na zlosc nie ma... a mial byc o 10.... glowa peka...


Wspolczuje <pocieszacz></span> czlowiek jak nie ma neta to potrafi sie wkurzyc :evil: :evil: :evil:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3358 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:55

No niestety... a tu telefon sie urywa, bo ludzie niektorzy to juz 3 raz ta sama usterke zglaszaja, jaby nie umieli sluchac ze do wieczora bedzie naprawione

#3359 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:56

Mykam <bryka2></span> sklepy czekaja hehheh <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>

Jeszcze raz milego dnia <byebye></span>

<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3360 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 09:59

katti, udanych zakupow ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych