poczytam was na spokojnie w koncu
ostatnio aby sklepy-zakupy albo i tylko ogladanie i opalanko wraz z basenami
nawet nie mam czasu wam fotek zapodac
spokojnej nocki foremki
Napisano 25 lipca 2008 - 22:09
Napisano 25 lipca 2008 - 22:14
przyda sie ja w odroznieniu pracowalam caly tydzien i jestem zmeczona wiec sie wysppie w koncuspokojnej nocki foremki
oczy zamkna.
Napisano 25 lipca 2008 - 22:58
Napisano 25 lipca 2008 - 23:15
Napisano 25 lipca 2008 - 23:21
Napisano 25 lipca 2008 - 23:27
Napisano 26 lipca 2008 - 08:16
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 26 lipca 2008 - 09:05
Napisano 26 lipca 2008 - 09:33
Napisano 26 lipca 2008 - 09:44
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 26 lipca 2008 - 09:46
Napisano 26 lipca 2008 - 09:49
buuuu, niesprawiedliwe
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 26 lipca 2008 - 09:51
Napisano 26 lipca 2008 - 09:53
katti, a mi tu co 5 min. telefon dzwoni ze internet wysiadl... serwisanta jak na zlosc nie ma... a mial byc o 10.... glowa peka...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 26 lipca 2008 - 09:55
Napisano 26 lipca 2008 - 09:56
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 26 lipca 2008 - 09:59
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych