życzę tym którzy idą coś kupić miłych zakupów a tobie kattie21, by w końcu ludzie przestali wydzwaniać
u mnie spokojnie zaraz babcia wróci z dzieckiem i zaczyna sie mój dyżur już mnie to zaczyna wkurzać bo siostra wysługuje się nami nawet jak jest w domu to go podrzuca mamie albo mi i siedzi sobie z gazetką.... a mój chrześniak ma to do siebie że jest bardzo niespokojny i ciągle trzeba się nim zajmować nawet jak śpi to prze te 30 minut spokoju (dłużej nie śpi) trzeba przy nim siedzieć bo co chwilkę sie kręci budzi i płacze.... z każdym dniem uswięcam się w przekonaniu że nie chcę mieć dzieci ...






Temat jest zamknięty










