raczej chodziło mi o takie co tam słychac jak leciże mi się tak czesto śni...?
to moze z tego biora sie te snyale nie powiem wkurza mnie widok ich razem (jak pies ogrodnika )
Napisano 15 listopada 2009 - 15:37
raczej chodziło mi o takie co tam słychac jak leciże mi się tak czesto śni...?
to moze z tego biora sie te snyale nie powiem wkurza mnie widok ich razem (jak pies ogrodnika )
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 16 listopada 2009 - 18:56
raczej chodziło mi o takie co tam słychac jak leci
Napisano 17 listopada 2009 - 18:22
moze , ale nie dorabiaj sobie moze takiej teorii bo wpdniesz w jaks paranojemoże podświadomość chce mi powiedzieć że on nie jest mi tak do końca obojętny?
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 17 listopada 2009 - 20:39
Napisano 15 grudnia 2009 - 00:28
Napisano 20 lipca 2010 - 16:43
Napisano 23 lipca 2010 - 22:01
Napisano 24 lipca 2010 - 13:37
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 24 lipca 2010 - 13:49
mloda każdemu by mąciło, jeśli by sie zaczął zastanawiać. Prawdopodobnie szukasz podtekstów wszędzie, nawet tam gdzie ich nie ma, każde słowaa rozpatrujesz, jakby miały znaczyć więcej, a nikoniecznie muszą.widok jedynie mi mąci w głowie
![]()
![]()
![]()
to naturalne, w końcu byliście parą, cos mocnego was łączyło. I tego nie da sie jakoś wymazac, tak gumka po prostu, wydaje mi się. Iskrzyć będzie zawze, bo kiedyś iskrzyło, nieistotne że jesteś szczęśliwa teraz z Łukaszem.niby wiem, że ja i on to juz prehistoria ale... coś jest między nami... jakies niedopowiedziane słowa, nie wiem... czasem kiedy dochodzi do naszego spotkania to mam wrażenie że iskrzy...
Napisano 24 lipca 2010 - 16:45
hehe ja się z nim nie umawiam specjalnie, po prostu należymy do tej samej paczki i chcąc nie chcąc czasem się spotykamyMoim zdaniem nie ma co spotykać się za często z eks,
tak to on, i tak to moja pierwsza wielka miłość stąd pewnie tena to ten eks co ci sie sni
a to byl pierwszy powazniejszy chlopak czy niekoniecznie
sentyment
Napisano 27 lipca 2010 - 18:32
Napisano 28 lipca 2010 - 18:04
Napisano 28 lipca 2010 - 22:06
Napisano 29 lipca 2010 - 16:18
Napisano 29 lipca 2010 - 16:53
Napisano 29 lipca 2010 - 20:08
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 06 sierpnia 2010 - 10:03
Napisano 07 sierpnia 2010 - 11:17
Napisano 27 sierpnia 2010 - 12:58
Napisano 02 września 2010 - 10:04
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych