Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

suplementy i odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

#41 dzidzia198585

dzidzia198585
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 22 marzec 2009 - 01:11

Podziel sie koniecznie, bo jak patrze na moja J.Lo po zimie to mi slabo sie robi, a przed tabletkami wspomagajacymi to sie wzbraniam , bo nie wiem jak dzialaja na antykoncepcyjne tabletki. Chrom wiem,ze oslabia dzialanie a l-karnityna i inne? Ktoras z Was wie?

#42 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 23 marzec 2009 - 21:34

Dziewczyny znacie jakieś dobre tabletki odchudzające ? Doradzcie coś :)

#43 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 23 marzec 2009 - 23:10

Madziuś, nie ma dobrych tabletek odchudzających...te bezpieczne są za słabe, te silniejsze są niebezpieczne...

Poza tym, żadne tabletki Ci nic nie dadzą, jeśli nie zmienisz diety i nie zaczniesz ćwiczyć...

Z własnego doświadczenia mogę Ci zaproponować ćwiczenia kilka razy w tygodniu + do tego L-karnitynę, która w połączeniu z ćwiczeniami daje niezłe efekty...

Możemy razem zacząć, bo i mnie by się przydało parę kilo zrzucić... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#44 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 24 marzec 2009 - 07:19

Kahela, kochana dziękuję :* A gdzie można zakupic tą L-karnitynę,i jak ona wygląda ? Czy mogła byś mi na pw wysłac zdjęcie albo stronę.

Jasne możemy razem zaczynac,nie ma sprawy ;) Ja od dzis zaczynam robic 100 brzuszków ;-)

#45 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 24 marzec 2009 - 15:15

A gdzie można zakupic tą L-karnitynę,

w aptece :-)

"L-karnityna okazała się być substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy nasze mięśnie potrzebują energii do wykonywania jakiegoś wysiłku fizycznego, cząsteczki karnityny mają za zadanie wyławiać cząsteczki tłuszczu z krwi i transportować je do wnętrza komórek organizmu, w których kwasy tłuszczowe zostaną przekształcone w energię.
L-karnityna wydaje się też być jednym z czynników wpływających na prawidłowy poziom cukru w organizmie.
Niezwykle ważnym elementem jej działania jest stabilizacja (regulowanie) poziomu jonów potasu w komórkach, która ma wpływ na zwiększenie zdolności naszej tkanki mięśniowej do wykonywania intensywnych wysiłków fizycznych.
Ciekawą cechą L-karnityny jest jej oddziaływanie euforyzujące - poprawiające nastrój.
L-karnityna przyspiesza odchudzanie, ułatwia utrzymanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, zapobiega powstawaniu otyłości, uczestniczy bowiem w zamianie tłuszczu zapasowego w energię.
"

źródło: internet

Czyli generalnie, pomaga w odchudzaniu, ale tylko podczas stosowania ćwiczeń... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#46 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 09:41

Kahela, a czy można kupic to na allegro albo gdzieś w internecie ? Ile kosztuję ?
A czy cwiczenie 100 brzuszków każdego dnia by starczyło do tych tabletek ?

#47 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 09:44

Madziuś, najlepiej nie tylko brzuszków, ale jakichś innych ćwiczen na mięśnie śkośne i proste brzucha. ;) To daje mega efekty :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#48 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 09:46

Madziuś, najlepiej nie tylko brzuszków, ale jakichś innych ćwiczen na mięśnie śkośne i proste brzucha. ;) To daje mega efekty :)


A gdzie mogę znaleśc takie cwiczenia,jak się je wykonuje ? I ile można tak schudnąc ?

#49 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 09:49

A gdzie mogę znaleśc takie cwiczenia,jak się je wykonuje ? I ile można tak schudnąc ?

wpisujesz w google ćwiczenia na mięśnie brzucha i znajdziesz coś.
Nie wiem ile mozna scgudnąć bo to chyba indywidualna sprawa. Zawsze wzmacniasz sobie mięśnie brzucha i rzeźbisz "kaloryferek" hehehe :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#50 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 10:14

A gdzie mogę znaleśc takie cwiczenia

na wychowaniu fizycznym :-P

jak się je wykonuje ?

tego tez ucza na wychowaniu fizycznym :-P

Masz dziewczyno google,poszukaj :roll:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#51 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 13:02

Masz dziewczyno google,poszukaj :roll:

i nie rob ot w temacie niezwiazanym z cwiczeniami.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#52 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3332 postów

Napisano 02 kwiecień 2009 - 17:13

Przyszły mi dzisiaj tabletki L-Karnityna Plus.
Ciekawe czy będą jakieś efekty.

#53 Sabrosa

Sabrosa
  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 13:24

BCAA + HMB + KARNITYNA + BIAŁKO (mięso lub odżywki, musi być to jednak odżywka dla rekonwalescentów, uzupełniająca dietę lub inna delikatna miksturka inaczej będziesz nabierać w 'objętości' :-P )
Moja mieszanka do tego duuuużo wody !!!!!!!!!

Spacery co 2 dzień i 5kg w 3 tyg. ;-)

#54 WiecznieMłoda

WiecznieMłoda
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 październik 2009 - 21:19

Miało być o suplementach czy o ćwiczeniach? :) Jeśli chodzi o suplementy polecam stronę Co do ćwiczeń to najstarsze i najprostsze czyli spacer i bieganie, pozdrawiam.
W każdej kobiecie jest coś co można pokochać

#55 werkaa

werkaa
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 09 listopad 2009 - 21:30

Witajcie;)

Postanowiłam zapytać Was o wasze subiektywne opinie na temat tego suplementu:) Jak oceniacie-rzeczywiście pomaga, jest sens rozpoczynać suplementację? Codziennie czy tylko przed ćwiczeniami?

Pozdrawiam:)

#56 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 09:16

ja sie zastanawiam nad błonnikiem podobno spomaga przemiane materii i przy okazji obniza chorestelor itd... moze ktoras z was bierze blonnik? a jesli chodzi o brzuszki to najlepiej robic je po minimum 20 minutach truchtu bo dopiero po okolo 20 minutach cwiczen zaczynamy spalac tluszcz :P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#57 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 10:46

Przyszły mi dzisiaj tabletki L-Karnityna Plus.
Ciekawe czy będą jakieś efekty.

Chyba wiesz o tym ,ze karnityna dziala najefektywniej w polaczeniu z cwiczeniami fizycznymi.

[ Dodano: 2009-11-16, 10:50 ]

ja sie zastanawiam nad błonnikiem podobno spomaga przemiane materii i przy okazji obniza chorestelor itd... moze ktoras z was bierze blonnik? a jesli chodzi o brzuszki to najlepiej robic je po minimum 20 minutach truchtu bo dopiero po okolo 20 minutach cwiczen zaczynamy spalac tluszcz :P

Na mnie blonnik zupelnie nie dzialal,cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia.Systematycznosc najwazniejsza. ;-)

#58 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 15:26

Ja stosowalam jak sie odchudzalam tabletki z L-karnityna. Ich pełna nazwa brzmi
L-karnityna w kapsułkach żelowych. Kupiłam sobie 60 sztuk jest jeszcze opakowanie 90 sztuk. Musze przyznac ze te tabletki + cwiczenia + dieta daja duze efekty. ja je zawsze bralam przed bieganiem, jazda na rowerze i przed zwyklymi cwiczeniami. Efekty sa duze. Jestem z tych tabletek baardzo zadowolona.

201407101662.png


#59 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 20 listopad 2009 - 16:01

Byłam na takiej kuracji tylko, że suplementy były w postaci płynnych drinków. Niestety nie mogłam się zmobilizować do cwiczeń (brak czasu i sił)

Teraz zapisałam się na siłownię i zamierzam kuracje powtórzyć. Widzę, że można sporo podziałać.
Mruczę więc jestem :)

#60 żaba

żaba
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 15:34

Szkoda, że suplementy działają na 100% tylko w połaczeniu z wysiłkiem...Może jest coś co daje efekty,a nie trzeba ćwiczyć... ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych