Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

suplementy i odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

#181 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 08:05

, to dla mnie ( takie było też zdanie prowadzącego ćwiczenia) wszystkie te tabletki na odchudzanie takie średnie są i nie zastąpią prawidłowej diety i ruchu. ;-)

no to wiadomo, ale przecież każdy taki suplement ma wspomagać cały proces, czyli właśnie przyśpieszać spalanie wtedy gdy ćwiczymy ;-)

, bo ok 40 zł za 60 sztuk,

u nas na promo za chyba 27?

#182 margolcia19

margolcia19
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:30

Ja tam aktualnie nie mogę brać żadnych tabletek na odchudzanie. Ale jak byłam jeszcze w ciąży i stałam w koszmarnej kolejce w aptece (nie wspominając, że nikt nie wpuści kobiety z wielkim brzuchem) to dwie babeczki przede mną kupowały .... Babeczka w aptece powiedziała, że on działa dwufazowo, kontrola wagi, redukcja cellulitu i jeszcze zachwalała, że on działa na cellulit wodny i tłuszczowy.

#183 vicky0019

vicky0019
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 09:29

Mi polecono Jeliton. Można go kupić w aptece ... Jest bezpieczny ponieważ zawiera w 100% błonnika, bez chemii. Działa mechanicznie i nie podrażnia żołądka. Pomaga w zrzuceniu wagi oraz w utrzymaniu jej na pożądanym poziomie.

#184 Sasha

Sasha
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 16:58

dzis zaczynam biegac zeby dodatkowo wspomóc dzialanie detocellu i spalic troszke tluszczyku, jest goraco, wiec mam nadzieje, ze efekt bedzie natychmiastowy:) No tak margolcia bo jest slim efect na ten tluszczowy i aqua na wodny cellulit.

#185 margolcia19

margolcia19
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 06:17

A pomimo brania ... stosujesz jeszcze jakąś specjalną dietę?? Ja na razie stosuję same masaże taką szczotą do masażu, ale mam już dosyć, raz, że mi się nie chce a dwa mam strasznie podrażnioną skórę po takim zabiegu.

#186 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:54

Ani suplementy, ani tym bardziej żadne odżywki nic nie dadzą,jeśli sami się nie weźmiemy za siebie. Odpowiednie odżywianie się (5 x dziennie,w małych ilościach), więcej ruchu( jogging, rower,basen), i wypijanie co najmniej 2-3 litry wody niegazowanej,lub przegotowanej wody z wciśniętymi do niej 2-3 cytrynami,dadzą więcej niż niejedne seplementy.Nie ma co się katować wymyślonymi dietami, czy psuć żołądka tabletkami. Zdrowie mamy tylko jedno.

#187 opella

opella
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 07:55

Jasne, że nie ma cudownego środka odchudzającego i że nic bez diety i ćwiczeń nie wskóramy, ale to nie znaczy, że suplementy są nam zupełnie zbędne. Przed zajęciami fitness biore talbetki z wyciągiem z pieprzu, czyli naturalnego termogenika, dzięki czemu w czasie ćwiczeń szybciej spalam tkankę tłuszczową

#188 MaxAnna-1980

MaxAnna-1980
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 10:37

Ja stosowałam przez jakiś czas suplement Foreverslim do tego dieta i zrezygnowałam z jeżdżenia do pracy samochodem w ramach wysiłku fizycznego.W ciągu miesiąca schudłam trochę i to na razie mi wystarczy bo wchodzę w rozm.38.

#189 Sasha

Sasha
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:54

stosujac detocell oczywiscie staram sie jesc zdrowo, bez tego nie dzialaloby to jak nalezy. Jem 5 posilkow dziennie, wazne zeby o tej samej porze (3 wieksze i 2 przekaski). Produkty zbozowe, zawierajace blonnik do tego wiecej warzy i owocow, nie jem slodyczy i oczywiscie innego smieciowego jedzenia. Efekty? spooore, nie tylko w wygladzie, ale tez czuje sie duzo lepiej. Az chce sie zyc!:)

#190 margolcia19

margolcia19
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 wrzesień 2013 - 09:29

Ten detocell jest głównie na cellulit, ale ma też odchudzać. Odchudza?? Mam znajome, które brały i są zadowolone, ale one raczej szczupłe były.

#191 kamila33

kamila33
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 październik 2013 - 17:06

Ja stosowałam przez jakiś czas suplement Foreverslim do tego dieta i zrezygnowałam z jeżdżenia do pracy samochodem w ramach wysiłku fizycznego.W ciągu miesiąca schudłam trochę i to na razie mi wystarczy bo wchodzę w rozm.38.

 

To podobnie jak ja też w 38 wchodzę po miesięcy brania tabletek z zieloną kawą, ale nie katowałam się dietami i ćwiczeniami, tylko normalny  ruch i ograniczone jedzenie tłuszczów a słodyczy zero. Efekt przeszedł moje oczekiwania i samopoczucie też o wiele lepsze.


O zaletach tabletek z Zielonej kawy i ich oryginalnym działaniu na nasze tkanki tłuszczowe tabletki-odchudzanie*com*pl

 


#192 Arsena

Arsena
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:55

Też stosuję Foreverslim.Ale od samego początku zmieniłam dietę no i zapisałam się na aerobik.Tak ponoć można schudnąc więcej i szybciej tak przynajmniej piszą inne dziewczyny.



#193 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 27 luty 2014 - 20:41

Detocell jest w porządku. A skład jest taki, że i na włosy i na paznokcie w moim przypadku zadziałał :). Oczywiście bez diety się nie obejdzie, ale nie widzę nic złego we wspomaganiu się suplementem.



#194 nataliak

nataliak
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:01

a ja uważam suplementy za zupełną pomyłkę... przecież z tym można przegiąć, nie to nie dla mnie... ale kto co lubi, ja np. lubię wcinać jagody goji i pić ocet jabłkowy naturalny i wiem przynajmniej, że nie ma tam chemii :)



#195 Luska028

Luska028
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 18:47

Ale teraz są podobno suplementy z naturalnych składników. Myślę tutaj o african mango. Trochę o nim zaczęłam czytać. Myślę czy nie zacząć brać i zobaczyć jak na mnie podziała. W sumie kto nie ryzykuje ten nie ma. A jakoś ciężko mi jest się zmobilizować do ćwiczeń i tak regularnie to robić. Jakbym brała jakiś suplement, który to by przyśpieszał to chyba łatwiej by mi przychodziła cała ta moblizacja.



#196 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:49

raczej staram się nie korzystać z tych "dobrodziejstw", można łatwo przegiąć, przesadzić. Tym bardziej, że naprawde czasem wytarczy tylko odrobinę zmienić nawyki żywieniowe w myśl zasady: niech jedzenie bedzie twoim lekarstwem :)



#197 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 08:16

Nie wiem czy jest jakis osobny watek na temat cellulitu,wiec pisze tu czy macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby na to dziadowstwo,biore antyki od kilku lat i zauwazylam,ze jakosc skory mi sie pogorszyla;(czytalam nawet o kapielach z dodatkiem skrzypu polnego(odtoksycznia)(,swojego czasu bralam go doustnie i rzeczywiscie cialo bylo bardziej jedrne, cwicze regularne a on jakos nie chce zniknac;(

 

Myślicie, że warto jest zainwestować w krem Vialise?  Sporo o nim czytałam <link>


Użytkownik Wisienkowa edytował ten post 27 październik 2020 - 21:36
linkowanie


#198 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 19 październik 2020 - 22:47

Kupiłam sobie shake'a fitMe i piję teraz zamiast kolacji. Efekt jest taki, że nie ssie mnie z głodu i mam zdrową kolację. Shake jest wegański,  ma w składzie superfoods, które pomagają w odchudzaniu i utryzmaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych