Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stres

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 12:46

Alkohol to kiepski pomysł, łatwo tak potem wpaść w nałóg, bo niestety od stresu ciężko się opędzić i tak codziennie drink to droga do nikąd wolę ziołowe środki

#122 debora

debora
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:56

Z takich leków które na mnie zawsze działają to chyba nervomix, a z łagodniejszych np herbatek to zielona albo standardowo melisa, mnie uspokajają takie rzeczy, a jestem koszmarnym nerwusem, przed 30 cała osiwieję chyba, ale co poradze taka moja natura.

#123 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:18

Dobrze jest znaleźć rozwiązanie dla siebie, lepsze ziołowe środi niż pakowanie w siebie chemii czy zajadanie albo co gorsza zapijanie stresów

#124 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:29

ja piję melisę ale chyba bardziej mnie ona usypia niż uspokaja :|

#125 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 14:28

Ja się ostatnio dowiedziałąm że mój znajomy umarł, a jeszcze parę dni temu go widziałam i teraz jakoś nie mogę dojść z tym do siebie, bo byl w sumie w moim wieku, całe jeszcze życie przed nim. Mam koszmary i jakieś lęki mi się pojawiły ;(

#126 maryskaznikoma

maryskaznikoma
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 27 maj 2018 - 17:04

u mnie stres zazwyczaj powiązany jets z pracą, o jakiś czas mamy większe zlecenia w firmie i wszyscy muszą byc na pełnych obrotach, u mnie kawa nie działała, ale melisa i nervomix na nerwy pomagają, wszystko jak ręką odjąć, udaje mi się przetrwac ten okres. Poza tym dużo wody też polecam pić, jakoś to pozwala tak odświeżyc umysł, nawodnić się.