Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stres


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#81 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 17:27

To prawda. Żyjemy w stresie, towarzyszy nam apatia, przemęczenie... Ale muszę powiedzieć, że da się tego uniknąć. Mam znajomą, którą ze względu na ciężką pracę do późnych godzin i srogiego szefa dopadła depresja. Trafiła do gabinetu medycyny wschodniej ...., gdzie polecili jej zbiegi akupunktury. Koleżanka twierdzi, że  przywróciło to równowagę jej całego organizmu i po każdym zabiegu czuje się radość. I muszę powiedzieć, że rzeczywiście uśmiecha się teraz od ucha do ucha. Co sądzicie o akupunkturze jako lekarstwie na stres?


Użytkownik Olenka edytował ten post 10 wrzesień 2014 - 17:44


#82 deni

deni
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 październik 2014 - 09:42

U mnie sposobem na stres jest zapewnienie sobie wolnego weekendu, Wtedy wyjeżdżam sobie gdzieś w miłe miejsce, które nazwyma "wyjazdem w zielone". Tak ładuję akumulatory. 

Do tego biorę suplementy z magnezem i potasem np. fortimag (ten lubię, bo nie jest drogi i ma dobrą dawkę magnezu), bo t dwa pierwiastki, które pomagają w stresie.

A w tygodniu staram się wygospodarować trochę czasu na gorącą kąpiel, a ulubionym płymen konwaliowym z Aparta :)



#83 Amelina

Amelina
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 09:47

Kłuć się igłami na stres? O nie, to nie dla mnie! Wiecie co mnie odstresowuje, tylko się nie śmiejcie - sprzątanie :) Serio, naprawdę mi pomaga. A jak skończę to siedzę sobie z filiżanką ukochanej kawy i patrzę na moje czyściutkie królestwo. Czasem stosuję również suplementy diety. Na mnie dobrze działa akurat Nervocalm. Ma urozmaicony i silny skład. Biorę je jak już nic innego nie pomaga, zwłaszcza w pracy. Działa dwukierunkowo, tzn. szybko przynosi spokój i moge dalej spokojnie pracować, bo nie "śpię" po nich.



#84 malgosia85

malgosia85
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 maj 2015 - 16:18

Ja się lubię odstresować z kubkiem gorącej herbaty i książką :) a jak to nie pomaga to zażywam Forstres. Jest bez recepty. Działa szybko i skutecznie. Koi moje nerwy :) 



#85 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 26 maj 2015 - 20:44

Mnie też książka odstresowuje, choć lubię czytać kryminały ;), czasami też mi się zdarza sięgać po suplementy, choć u mnie to nervomix (na bazie melisy i chmielu), próbowałam kiedyś ćwiczeń relaksacyjnych ale średnio mi to szło.



#86 alicja665

alicja665
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:43

Najlepiej jak masz go dużo, isć do psychologa, nie wiem z jakiego miasta jesteś ale tego polecam we Wrocławiu ... bo przyjaciółka przyjaciółką, znajoma znajomą ale co specjalista to specjalista a to się potem odkłada w organiźmie i moze wybuchnąć ze zdwojoną siłą pozdrawiam


Użytkownik inqaa edytował ten post 29 lipiec 2015 - 14:58
na forum nie linkujemy


#87 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:47

Zazwyczaj ja dobrze radzę sobie ze stresem, ale bywają dni gdy nie potrafię ze stresu ogarnąć wszystkiego. Też używam nervomix. Pozwala opanowac nerwy a nie otępia.



#88 Jagodka89

Jagodka89
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 11:08

Każdy ma swoje sposoby radzenia sobie ze stresem ale nie wszystkie są przy tym skutecznie. Ja mogę polecić sprawdzony sposób który już moja babka stosowała a mianowicie mam na myśli ziółka uspakajające. Są idealne w sytuacjach stresowanych. Wiadomo że w zyciu czeka nas masa sytuacji stresowych które naderwą nasze nerwy. Ale dzięki tym ziółkom będzie nam o wiele łatwiej przez to przejść.Polecam bo sama bez nich bym sobie nie poradziła.

#89 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 10:03

A jakieś konkretne te ziółka?? W tym suplemencie który ja biroę to jest melisa i chmiel to chyba są jedne z najbardziej uspokajjących ziół ;) ale nie przymulających



#90 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 21:54

Ja nie lubię ziółek. Poza tym one często również powoduja senność. A po nervomixie tego nie mam. Jestem gotowa do dzialania.



#91 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:23

Czasami wystarczy zmienić tryb życia, żeby poprawiła nam się koncentracja i ogólnie  by mniej odczuwać stres. Od jakiegoś czasu ćwiczę jogę i już czuję jej pozytywne skutki. Jestem mniej spięta i nerwowa.



#92 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 07:30

Ja ziółka lubię ale nie w formie naparów, tylko właśnie jako tabletki ;), jak szukam jakiś leków to zazwyczaj wybieram te na bazie ziół i patrzę na skład czy nie ma niepotrzebnej chemii. Co do jogi jakoś nie mogę się przekonać ;)



#93 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 31 maj 2016 - 20:07

Ja wolę na odstresowanie długą, gorącą kąpiel. Ale w pracy do wanny nie wlezę to wtedy wyciągam nervomix. Ma własnie same naturalne składniki a ja uspokajam się i mogę wszystko co zostało zaplanowane wykonać. A relaksuję się po pracy.



#94 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 09:18

Trzeba sobie jakoś radzić ;), też lubię taki relaks, choć często moja kąpiel jest przerywana przez walące w drzwi dziecko ;) bo mamo miałaś się ze mną pobawić :D, czekam już do wakacji choć też z lekkim ściskiem w żołądku bo zaraz na początku lipca wyjeżdżamy a ja zawsze na początku przeżywam jakiś stres w nowym miejscu, muszę się zaklimatyzować.



#95 magda906

magda906
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:40

Mnie medycyna niekonwencjonalna a w szczególności apunkura jakoś nie prekonują. Jak się ma depresie to sie idzie od psychiatry. Bardzo dobre opinie ma ...To o wiele lepiej pomoże i szybciej .

#96 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 14:26

jak pracuje to nie mam czasu sie stresowac :P


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#97 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:39

mnie stresuje presja w pracy :roll:



#98 MariiK

MariiK
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 10:11

A mnie zbytnio nic nie stresuje, tak już się nauczyłam, że staram się nie denerwować. Jednak ma to swoje negatywne skutki, gdyż wszystko mi się odbija na nerwobólach i to przy klatce piersiowej tam gdzie serce. Naprawdę nie miłe uczucie, czasem jak mnie złapie to nie mogę oddechu wziąć.



#99 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 10:49

czyli jednak stres odczuwasz, tzn w świadomości nie, tylko Twój organizm tto odreagowuje, też to nie jest za fajne i jak sobie radzisz z tymi nerwobólami?



#100 Nana27

Nana27
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 19:06

Ostatnio miałam egzamin na prawo jazdy. Czwarte podejscie. W internecie przeczytałam, że statystycznie zdaje 30%. Szłam w takich nerwach, że myslałam, ze się rozpłacze. I wtedy wzięłam ten nervomix forte, silniejszy. Wzięłam się w garść i przejechałam bezbłędnie. Jutro odbieram prawko.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych