Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stres

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#41 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:43

powiem Wam ze juz wile probowalam, melisa rumianek... nawet deprim kupilam kiedys bo ponoc mial pomoc....... i bylo jeszcze gorzej powiem Wam... ale szczerze przyznac musze ze Magnez + wit B6 maja doskonaly wplyw :) a moze mi sie wydaje ;)

#42 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2008 - 21:48

na silny stres nic nie działało. jedyne co mi pomogło to jakaś piguła ogłupiająca od kolezanki z pracy, którą się otrzymuje na receptę

#43 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 08 lipiec 2008 - 11:41

Na mnie dobrze melisa dziala. Kiedys jak np mialam sie uczyc to pilam energetyki, ale wtedy tylko zla chodzilam. A po melisie jakos duzo lepiej sie pracowalo:)

#44 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 11 październik 2008 - 18:14

Zawsze gdy sie bardzo stresuje czy jestem zla , paczka papierosow idzie w mig.
Pomaga mi tez sluchanie ostrej muzyki , na fulla i placz - czasem wywołuje placz, by cisnienie ze mnie zeszlo. Pomaga.

#45 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 11 październik 2008 - 18:42

Różne ma sposoby czasami zajmuję się czymś aby zapomnieć np.:sprzątam itp, ćwiczę, lub ewentualnie gadam i wtedy jakby ten stres jest mniejszy.

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)

#46 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 12 październik 2008 - 19:36

komedia romantyczna . muzyka albo cośsłodkiego ( wiem, ze to niezdrowo) :-D

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#47 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 13:03

ja sobie zawsze włączam płytę linkin park,zakładam słuchawki i wyciszam się,kurde zawsze mi to pomaga...a zreszta to nie mam zamiaru dołować się facetem!
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#48 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 14:00

ja sobie zawsze włączam płytę linkin park,zakładam słuchawki i wyciszam się,kurde zawsze mi to pomaga...

Heh wiesz co dobre;) Ja sie na wszystkich wyzywam, pozniej mam wyrzuty sumienia... albo wcinam slodycze, a pozniej narzekam, ze mi cialka przybywa :-?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#49 songofthemoon

songofthemoon
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 14:26

1)placze
2)spie
3)jem
4)slucham ostrej szybkiej muzyki
5)ide tam gdzie nie ma ludzi wlaczam strasznie szybka muzyke i biegne przed siebie ile mam sil
6)staram sie nie myslec
7)cala energie na rozpamietywanie przelewam na nauke
wszytsko jest fikcja ja rowniez

#50 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 14:36

1. pale i popijam drinki (nie polecam ;-) )
2. włączam muzyke bardzo głośno, śpiewam na cały głos (wyładowuje złość, płacze..) i tańcze. dla mnie taniec jest dobry na wszystko <bananowy1></span>
3. jeśli tylko mam możliwość ide na siłownie
4. spotykam się z przyjaciółmi
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#51 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1564 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 14:47

A ja mam tak jeden najlepszy sposób WYGADAĆ SIE NA BS, posiedzieć popisać i odrazu lepie, oprócz tego ja słucham muzyki jakiejs wolnej, wtedy moge się :cry: i pzrechodzi i jest aja i cacy ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)

#52 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 15:06

Placze;( zawsze pomaga i dobrze tez jest sie wygadac.

#53 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 16:07

i dobrze tez jest sie wygadac.

zwłaszcza komuś kto wysłucha i doradzi... Dobrze,że mam moją ukochaną psiapsiółeczkę od lat,ona zawsze mi doradzi,wysłucha :-D Kocham ją!!!!!!!!!!!! <loove></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#54 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3309 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 17:25

Ja mialam, ale sie zbyla, odkad poszla do liceum, sie pani zrobila wieksza niz jest :roll: <bezradny></span> :-/ jedynie sie mojemu Kochanemu wygadac moge...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#55 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 08 listopad 2008 - 18:34

:arrow: głośna muzyka oj jak leci metal to lepiej juz do pokoju nie wchodzić :-)
:arrow: płacze
:arrow: idę się zabawiać tzw impreza na ostro z duża ilością alkoholu (nie polecam bo nie dość ze nie pomaga to mam kaca)

#56 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 19 maj 2009 - 11:04

Wygadać się, wypłakać się. Potem uciekam w świat książek. A żeby nie myśleć za dużo, bo w nocy najgorsze myśli do głowy przychodzą aplikuję sobie jakiś ziołowy środek uspokajający typu nervomix i spokojnie zasypiam. Lekarz mi kiedyś powiedział, że zdrowiej jest wziąć sobie coś na uspokojenie niż "szarpać się". Zwłaszcza, że są to ziołowe tabletki.

#57 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 19 maj 2009 - 11:09

najczęsciej płacze albo biorę auto i ruszam na przejażdżke ,gdy tak patrze na zmieniający sie "krajobraz" za oknem uspokajam sie bo mam wrażenie że problemy zostały daleko
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....

#58 lukrecja7777

lukrecja7777
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 20 maj 2009 - 09:53

Na silny stres nie pomogą zwykłe ziołowe tabletki, jednak jeśli są to sytuacje tylko sporadyczne próbowałabym się wyciszyć. Może to spacer, wygadanie się przed kimś lub owszem ziołowe tabletki właśnie takie jak REKLAMA.

#59 dzidzia198585

dzidzia198585
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 01:07

Czesc !
Dawno nie pisalam, bo doszlam do wniosku,ze poradze sobie sama. Pozniej z pomoca lekarza. Teraz czekam na wasze pomysly!
Sprawa wyglada nastepujaco - 2 lata temu moj tata zginal w wypadku, od roku mam dosc potezne symtomy stresu pourazowego, przewleklego, nerwicy - jak zwal tak zwal!
Kolatanie serca, przyspieszone na codzien tetno, bole glowy itd. Pojawiaja sie juz teraz tylko w sytuacji dla mnie stresujacej ale sie pojawiaja czesciej niz u "normalnego czlowieka". Macie jakies sposoby na radzenie sobie ze stresem? Silownia, zmeczenie fizyczne i cwiczenia oddechowe sprawdzalam i nie dzialaja!
W koncu wkurzona i troche zmeczona atakami stresu poszlam do psychologa, nastepnie - bo uznalam, ze kobieta byla jak dla mnie zbyt delikatna poszlam do psychiatry. Dostalam leki - po nich bylo lepiej ale - nie moglam prowadzic samochodu a to u mnie odpada i powodowaly sennosc. Mowilam mu,ze na mnie nie dzialaja,ze moge po nich polozyc sie spac to nie uwierzyl, wiec... wiecej nie poszlam.
Wspomagam sie kroplami na serce i kroplami nervosol - pomagaja ale nie na tyle bym mogla normalnie funkcjonowac. Mam na mysli chociazby zdawanie examinow - gdzie stres jest zawsze ale nie taaaaaki!
Jakies pomysly, porady, sposoby na destres, nerwice? cokolwiek?

#60 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 07:52

wedlug mnie koniecznie idz do innego lekaza bo sama sobie z tym na pewno nie poradzisz