Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Stres


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#121 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 12:46

Alkohol to kiepski pomysł, łatwo tak potem wpaść w nałóg, bo niestety od stresu ciężko się opędzić i tak codziennie drink to droga do nikąd wolę ziołowe środki



#122 debora

debora
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:56

Z takich leków które na mnie zawsze działają to chyba nervomix, a z łagodniejszych np herbatek to zielona albo standardowo melisa, mnie uspokajają takie rzeczy, a jestem koszmarnym nerwusem, przed 30 cała osiwieję chyba, ale co poradze taka moja natura.
 



#123 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:18

Dobrze jest znaleźć rozwiązanie dla siebie, lepsze ziołowe środi niż pakowanie w siebie chemii czy zajadanie albo co gorsza zapijanie stresów



#124 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:29

ja piję melisę ale chyba bardziej mnie ona usypia niż uspokaja :|



#125 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 14:28

Ja się ostatnio dowiedziałąm że mój znajomy umarł, a jeszcze parę dni temu go widziałam i teraz jakoś nie mogę dojść z tym do siebie, bo byl w sumie w moim wieku, całe jeszcze życie przed nim. Mam koszmary i jakieś lęki mi się pojawiły ;(



#126 maryskaznikoma

maryskaznikoma
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 27 maj 2018 - 17:04

u mnie stres zazwyczaj powiązany jets z pracą, o jakiś czas mamy większe zlecenia w firmie i wszyscy muszą byc na pełnych obrotach, u mnie kawa nie działała, ale melisa i nervomix na nerwy pomagają, wszystko jak ręką odjąć, udaje mi się przetrwac ten okres. Poza tym dużo wody też polecam pić, jakoś to pozwala tak odświeżyc umysł, nawodnić się.



#127 adena

adena
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 17:03

praca to potrafi zestresować, też nervomix znam, wersja na sen się przydaje do tej pory, na bezsenne noce najlepsze, ułatwia szybsze zaśnięcie i rano nie czuję się po nim zamulona



#128 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 14:29


na bezsenne noce najlepsze, ułatwia szybsze zaśnięcie i rano nie czuję się po nim zamulona
To ja jak mam stres to śpię dużo, tzn nie mogę wstać z łóżka, bo sen to taka ucieczka od problemów i jakbym jeszcze jakieś leki na stres brała to już chyba wcale bym nie wstała :P

 

Melisę piję bo lubię, nawet jak nie mam stresów. Tylko, że obniża ponoć ciśnienie a ja mam i tak strasznie niskie. 



#129 adena

adena
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 08:38

to zazdroszczę :) zazwsze jak mam stresa to nie mogę spać, a smaku melisy nie trawię, w ogóle ja z tych co za ziólkami do picia nie przepadam



#130 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 22:20

To ja znowu jak mam stres to cały czas siedzę przy kompie albo oglądam tv. Teraz moge sobie na to pozwolić, bo mam super pakiet od upc/link reklamowy/ Dzięki któremu mam super szybki internet i do tego ponad 150 kanałów, więc naprawdę sie nie nudzę i nie stresuje



#131 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 27 luty 2019 - 09:23

A mnie dobrze takie herbatki  z serii Harmonia, Relaks, Dbam o dobry nastrój - różne są. W Zielniku DOZ kosztują niecałe 7 zł. :)



 



#132 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 325 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 11:17

Pierwsza rzecz: wchodząc w sferę relaksu wyciszam wszelkie komunikatory z zewnątrz, co najmniej na godzinkę. Po cięższym dniu najlepiej robi mi yin joga przy świecach kokosowo-sojowych  Po rozluźnieniu napięć w ciele, biorę się za pielęgnację twarzy ^^ Koniecznym krokiem jest dokładny demakijaż, przy którym często towarzyszy mi masaż twarzy z naturalnymi olejkami co jest chyba moim ulubionym momentem w pielęgnacji, kocham zapach olejków Następnie wlatuje odświeżający tonik (ostatnio z lawendą ), treściwe serum i domknięcie kremem bądź olejkiem. Z kosmetyków do ciała doceniam bardzo serum Vialise https://zabrze.com.p...925,919033.html Jest to w zasadzie jedyne serum, które dobrze poradzilo sobie z moim cellulitem. Doceniam te momenty, gdy mam trochę czasu dla siebie, bo w tym zabieganym świecie ciężko o to, żeby się czasem po prostu zatrzymać i odetchnąć.


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#133 tictaku

tictaku
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 11:56

Ja dość długo szukałam odpowiedniego dla siebie sposobu, bo niestety prawie nic nie pomagało. Ale teraz już mam kilka dobrych sposobów, które faktycznie pomagają mi redukować stres i lepiej funkcjonować na co dzień. Przede wszystkim jakakolwiek aktywność - fitness, spacer, basen, jazda na rowerze, bieganie - opcji jest wiele, zależy co kto lubi i na co akurat mamy ochotę. Inny sposób to gotowanie albo pieczenie. Kolejny - obejrzenie jakiegoś fajnego filmu/serialu lub przeczytanie książki. No i ostatni sposób na odstresowanie się to sen - on leczy wszystko i w moim przypadku doskonale się sprawdza po ciężkim dniu 



#134 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 11:11

Spróbuj z tym CBD. U mnie jako uzupełnienie farmakologii bardzo sie sprawdziło.
THC przy depresji raczej nie jest zalecane, a na pewno należy być ostrożnym. CBD wręcz przeciwnie.
 
Obecnie polecane są też terapie za pomocą medycznej marihuany. Terapia taka jednak powinna byc prowadzona wyłącznie pod kontrolą lekarską:
 
Obecnie mozna uzyskac na nią receptę od lekarza. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych