Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

problemy z pęcherzem i nerkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
302 odpowiedzi w tym temacie

#1 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 23 październik 2007 - 06:47

Od kilku dni mam pewien problem, odczuwam lekkie pieczenie i ból w czasie oddawania moczu, dość czesto muszę korzystać z toalety i ogólnie czuję taki dyskomfort :-( . Problem pojawił sie, gdy zaczęłam chodzić na basem, więc może przeziębiłam sobie pęcherz <bezradny></span> wybieram sie do lekarza,ale może znacie jakieś domowe sposoby na takie podleczenie :?: już piję duzo wody, zeby nerki same sie oczyszczały i Pani w aptece poleciła mi tabletki UROSEPT, kilka razy wzięłam i trochę sie poprawiło.

#2 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 23 październik 2007 - 08:02

mi to wygląda na zapalenie pęcherza, ale lekarz raczej wskazany, bo to może nawet do uszkodzenia nerek doprowadzić :-/
albo moze jakieś zakażenie bakteryjne z wody w basenie <bezradny></span>
z domowych sposobów, to chyba jedynie nasiadówki z rumianku możesz sobie zafundować ;-)

#3 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 23 październik 2007 - 18:48

bralam urosept i calkiem skuteczny jest i z tego co pamietam ziolowy
a z pecherzem nie ma zartów i lepiej isc do lekarza, a nie leczyc sie domowymi sposobami

#4 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 23 październik 2007 - 18:52

No najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do lekarza :)
Miałam podobny problem, tylko mnie to złapało tak nagle, jednego wieczoru po prostu, najpierw biegałam do łazienki co 15 minut i bolał mnie brzuch, a potem już miałam krwiomocz i w ogóle takie niemiłe sprawy... Ale właściwie równie szybko pomogły mi leki przepisane przez lekarza :) więc nie ma się czym martwić, ale wizyta u lekarza niezbędna.

#5 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 12:49

Przy stosowaniu furaginu powinno się dodatkowo pić herbatę z żurawiny, łykać wit C, i pić dużo wody (woda oczyszcza nerki, i pęcherz z bakterii a wit C zakwasza mocz). Ponad to: po kazdym stosunku iśćsię wysikać - oczyścić cewkę z bakterii - a najlepiej umyć się. Pilnować, żeby partner zawsze był czysty. Nie chodzić bez podkoszulków (takich, które można schować w spodnie) i w mikro kurteczkach - przynajmniej teraz jak jest jezscze zimno.
Dołączona grafika

#6 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 12:53

Przy stosowaniu furaginu powinno się dodatkowo pić herbatę z żurawiny, łykać wit C, i pić dużo wody (woda oczyszcza nerki, i pęcherz z bakterii a wit C zakwasza mocz). Ponad to: po kazdym stosunku iśćsię wysikać - oczyścić cewkę z bakterii - a najlepiej umyć się. Pilnować, żeby partner zawsze był czysty. Nie chodzić bez podkoszulków (takich, które można schować w spodnie) i w mikro kurteczkach - przynajmniej teraz jak jest jezscze zimno.

święte rady!! ;-) ja tak robie i jakoś nie narzekam na zdrówko :roll:

#7 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 12:55

Agula, świete rady, bo sama miałam 3 razy w życiu taki nagły atak, że myślałam, że oszaleję z bólu. Krwiomocz w ciągu godziny od pojawienia się pierwszych objawów :sobota w obcym duzym mieście. KOSZMAR
Dołączona grafika

#8 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 12:58

Agula, świete rady, bo sama miałam 3 razy w życiu taki nagły atak, że myślałam, że oszaleję z bólu. Krwiomocz w ciągu godziny od pojawienia się pierwszych objawów :sobota w obcym duzym mieście. KOSZMAR

przykro mi tego nie wiedziałam, ale moja kuzynka miała podobnie i dlatego napisałam, że to są święte rady.. :-( :-(

#9 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 13:00

Nie no co Ty nie świruj ;-) nie miałam nic złego na myśli, mówię tylko, ze wiem z doświadczenia co robic w takich przypadkach, no i co zrobić zeby uniknąć tego choróbska :-D
Dołączona grafika

#10 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 13:03

Nie no co Ty nie świruj ;-) nie miałam nic złego na myśli, mówię tylko, ze wiem z doświadczenia co robic w takich przypadkach, no i co zrobić zeby uniknąć tego choróbska :-D

Ależ ja nie świruję, tylko pisze szczerze, że mi przykro, bo wiem, jaka to jest przykra dolegliwość kuzynka mi opowiadała wszystko.. :-/

#11 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 15:02

Niestety to są częste dolegliwości kobiet.Czytałam, że min. przyczyną jest to, iż cewka moczowa kobiety jest bardzo krótka i przez to droga zakażenia dróg moczowych przez bakterie błyskawiczna. Ja niestety też miewam takie dolegliwości. Choć ostatnio odpukać puk puk !
Ostatnio złapało mnie rok temu w Wigilię. Wigilia zepsuta bo spędzona w ubikacji. Zresztą mam coś pecha z Wigilią.Kiedyś spędziłam ją w gabinecie dendystycznym (właściwie na pogotowiu dentystycznym).
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#12 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 18:36

Ja się tak załatwiłam w Krakowie... bo często przesiadywałyśmy z dziewczynami na zimnych schodach na rynku głównym... i od tamtego momentu muszę się pilnować :roll: :roll:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#13 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 19:00

Ja się tak załatwiłam w Krakowie... bo często przesiadywałyśmy z dziewczynami na zimnych schodach na rynku głównym... i od tamtego momentu muszę się pilnować :roll: :roll:

oj nie wolno siadać na zimne schody... :-/ :-/

#14 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 20:07

Ja tak mam od dziecka i w okresie zimowym cały czas mam przeziębiony pęcherz:/
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#15 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 21:13

Ja nigdy nie miałam z tym problemu... aż do tego jednego razu...
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#16 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:46

Ja nigdy nie miałam z tym problemu... aż do tego jednego razu...

to dobrze, że nie miałaś ale nie prowokuj losu! :-?

#17 katty727

katty727
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 03 luty 2008 - 15:10

też niedawno przechodziłam tę chorobę. zanim poszłam do lekarza męczyłam się przez dwa tygodnie w domowym zaciszu. gdy w końcu poszłam lekarka przepisała mi penicyline w tabletkach. o dziwo już po pierwszej tabletce ból sie wyraźnie zmniejszył i mogłam spokojnie spać (wcześniej nie mogłam zasnąć a jak już zasnęłam to co godzine sie budziłam żeby iść do toalety)

#18 kakua

kakua
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 03 luty 2008 - 20:06

z pęcherzem i nerkami to trzeba bardzo uważać. Ja 3 lata temu pod namiotami bardzo się przeziębiłam i od tej poryu cały czas mam z tym problem. Lekarz powiedział, że to już będzie wracać przy każdym przeziębieniu czy grypie i tak niestety jest :-(

No i trzeba bardzo o siebie dbać, ciepło się ubierać, nie siadać na niczym zminym, i podobno herbatka żurawinowa, w sumie wogóle żurawina pomaga, bo oczyszcza pęcherz z tych różnistych bakteri :)

#19 lalacruz

lalacruz
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 luty 2008 - 22:59

Od zapalenia pęcherza do zapalenia nerek nie jest daleko. I to jak najszybciej idź do lekarza, może podłapałaś bakterie i żyją sobie w moczu? Kup sobie jakiś dobry preparat z żurawiną, polecam osobiście URO-VAR firmy Humavit. :->

kakua a słyszałaś o autoszczepionce?

#20 kakua

kakua
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 05 luty 2008 - 16:20

Nie wiem nic o autoszczepionece... A cóż to jest?