Moj ideal to z wygladu:
a z charakteru....
oj powymienialabym tu jeszcze sporo, ale po co sobie glowe zawracac jak i tak mam juz swoj ideal
nie spelnia wszystkich tych cech, ale kocham go najbardziej na swiecie
Napisano 27 marca 2008 - 14:31
Napisano 27 marca 2008 - 14:38
Napisano 27 marca 2008 - 14:55
Napisano 27 marca 2008 - 18:07
Napisano 27 września 2008 - 14:11
Napisano 27 września 2008 - 16:36
Napisano 29 września 2008 - 12:52
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 29 września 2008 - 13:05
Napisano 02 października 2008 - 18:41
Napisano 03 października 2008 - 12:57
Napisano 03 października 2008 - 13:00
Napisano 03 października 2008 - 13:06
Napisano 06 października 2008 - 12:42
Napisano 06 października 2008 - 12:58
lowca_motyli, mam kandydatke dla Ciebie:) Tylko z tym gotowaniem srednio.
Napisano 06 października 2008 - 12:59
Napisano 06 października 2008 - 13:21
Napisano 06 października 2008 - 13:34
Napisano 06 października 2008 - 13:45
Napisano 07 października 2008 - 16:32
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Konta firmowe z premiami – aktualne zestawienia i Wasze opinie |
|
|
|
Jaki jest obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy? Wasze doświadczenia i porównania |
|
|
|
czy w Waszych firmach są organizowane imprezy integracyjne |
|
|
|
Wasze aplikacje |
|
|
|
Praca-czy trudno o nia w Waszych miastach? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych