Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Wasz "typ idealny"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#81 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 27 marca 2008 - 14:31

jak juz wczesniej wiekszosc z Was pisala - idealow nie ma. Ale pomarzyc mozna :)
Moj ideal to z wygladu:
:arrow: brunet, jasno niebieskie lub ciemno niebieskie oczeta,
:arrow: ciemna karnacja ale niezbyt ciemna,
:arrow: biale proste zabki i sliczny usmiech,
:arrow: sredniej budowy, ale z kaloryferkiem na brzuszku,
:arrow: niezbyt owlosiony (im mniej tym lepiej),
:arrow: nie dresik :lol:
a z charakteru....
:!: czuly i troskliwy,
:!: odpowiedzialny i zaradny
:!: stanowczy ale nie uparty
:!: z poczuciem humoru
oj powymienialabym tu jeszcze sporo, ale po co sobie glowe zawracac jak i tak mam juz swoj ideal :lol:
nie spelnia wszystkich tych cech, ale kocham go najbardziej na swiecie <lov1></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#82 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 marca 2008 - 14:38

wymagającaś.... ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#83 Niunia

Niunia
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 27 marca 2008 - 14:55

Facet idealny...hmm... zawsze miałam z tym problem, po prostu nie wiem czemu, ale naprawdę nic mi sie nie nasuwa na myśl!!! nie miałam nigdy wymagań co do koloru włosów, oczu czy wzrostu, po prostu zawsze patrzyłam na całokształt - albo mi się facet podoba albo nie! a jeśli chodzi o charakter...no cóż...to już inna sprawa, ale za dużo tego, żeby wszystko wymieniać :-P
i tak uważam, że łatwiej znaleźć chłopaka o idealnym wyglądzie niż takiego z idealną duszą... tacy po prostu nie istnieją <bezradny></span> ale i tak to akceptujemy, bo co my biedne sierotki byśmy bez nich zrobiły :mrgreen:
NIE CZUĆ NIC ZNACZYŁOBY WOGÓLE NIE ISTNIEĆ...

#84 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 27 marca 2008 - 18:07

Moj "facet idealny" :

:mrgreen: piwne oczy o łagodnym wyrazie
:mrgreen: wysoki
:mrgreen: wysportowany
:mrgreen: niezbyt owłosiony,ale z takim paseczkiem na brzuszku (strasznie mnie to kręci)
:mrgreen: nienaganne maniery
:mrgreen: po uszy we mnie zakochany
:mrgreen: sprytny, błyskotliwy, inteligentny, "niedajacy sobie w kaszę dmuchać"
:mrgreen: z pasją
:mrgreen: znający słowo kompromis i umiejący wykorzystywać w praktyce
:mrgreen: często okazujący mi uczucia
:mrgreen: chojny
:mrgreen: dobry w łożku

Pisząc to uświadomiłam sobie że moj facet posiada 99% tych cech , a skoro "ideałów nie ma" to jestem prawdziwą szczęściarą :lol: :lol: :lol:

#85 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 września 2008 - 14:11

ideałów nie ma :) ale wszystko co ma Daniel mi odpowiada :) jest wyjątkowy a takich mało :P

#86 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:36

ahhh typ idealny :) takich to nie znajdziesz :) ale wiecie, ostatnio mi sie gusta zmieniaja... ejj starzeje sie... :) i chocby z wygladu... jakbym takiego Robbiego Williamsa spotkala... ojojoj :) to by bylo cudownie :D

#87 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 27 września 2008 - 16:48

typ idealny? niestety takich jak ja nie ma :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#88 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 września 2008 - 12:52

ja równiez nie wierze w ideały ale za marzenia nie zabijają :-D więc: brynet , niebieski oczy , średniego wzrostu lub wysoki , szczupły i tyle , nie wymagam za wiele . A co do charakteru to nie wiem jakich cech nie potrafiłabym zaakceptować ( oprócz oczywistych przemocy ,nadurzywania róznych srodków itp). Jak go kiedys spotkamm to sie pochwale :-) :lol:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#89 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 29 września 2008 - 13:05

Chyba nie będę zbyt odkrywcza pisząc że ideałów nie ma haha... :) Aczkolwiek pomarzyć dobra rzecz.... Co więcej dla wiekszości ich partner jest pewnie idealny..... Dla mnie jest :)

Moj ideał to:
1. wyglad
:arrow: brunet o jasnych oczach
:arrow: wlosy krotkie
:arrow: wysoki
:arrow: bez zbednego owlosienia :P haha
:arrow: o pieknych dloniach
:arrow: wysportowany
2. charakter
:arrow: inteligentny
:arrow: dowcipny
:arrow: kochajacy
:arrow: uczciwy
:arrow: zakochany we mnie do szalnstwa
:arrow: szczery
:arrow: taki ktoremu slowo kompromis nie jest obce
:arrow: swietny w lozku :) haha
:arrow: potrafiacy radzic sobie w kazdej sytuacji....

YYY... no to mile panie znalazlam swoj ideal.. Mojego meza.... :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#90 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:41

Wiesz co? Kiedyś miałam taką listę wymagań wobec faceta. Nie pamiętam z niej wszystkiego, ale wiem, że mój obecny facet spełnia ją w 100%. Było tam o tym, że musi być czuły, delikatny, musi się mną opiekować, musi być inteligentny, mieć poczucie humoru, być godny zaufania, odpowiedzialny, dojrzały emocjonalnie, musi umieć gotować i było tam kryterium które skreślało 3/4 facetów: musi być prawiczkiem :D Trafiłam na ideał :)

#91 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 03 października 2008 - 12:57

Kurde nie mam takiego typu.... <bezradny></span>

<ookk>


#92 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 13:00

Mam już swój typ idealny :)
:arrow: brunecik
:arrow: niebieskie oczęta
:arrow: wyższy ode mnie
:arrow: piękne plecy :D

:arrow: zabawny
:arrow: czuły ostatnimi czasy bardzo
:arrow: kreatywny
:arrow: inteligentny
:arrow: szczery

Jedyny minus że uparty i mało domyślny :)

#93 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 03 października 2008 - 13:06

:arrow: inteligentna
:arrow: przepiękna
:arrow: czuła
:arrow: imprezowa
:arrow: z otwartym umysłem
:arrow: umiejąca gotować
:arrow: odważna
:arrow: energiczna


no to chyba tyle :-P nie będe wymieniał konkretnych cech fizycznych bo jednej pasują mniejsze piersi a drugiej większe, i przynajmniej dla mnie nie jest to wyznacznik
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#94 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 października 2008 - 12:42

lowca_motyli, mam kandydatke dla Ciebie:) Tylko z tym gotowaniem srednio.

Typ idealny.. taa.. Lubie brunetow od zawsze, a mam blondyna :mrgreen:

#95 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 06 października 2008 - 12:58

lowca_motyli, mam kandydatke dla Ciebie:) Tylko z tym gotowaniem srednio.


oj wszystkiego się da nauczyć :-P jak ma wszystkie pozostałe cechy to dawaj jej numer :-P nie musi być wolna :-D
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#96 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 października 2008 - 12:59

lowca_motyli, ale jest wolna :-P Bys musial pol Polski przejechac...

#97 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 października 2008 - 13:21

nie robić OT ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#98 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 06 października 2008 - 13:34

ja np. nigdy nie patrzyłam na wygląd.
Raz podobali mi się wysocy, szczupli bruneci, raz niscy, troche przy kości blondyni ;-)
ale łączyło ich jedno: poczucie humoru :!:
nie trawię ponuraków, którzy biorą wszystko na poważnie.
Ponad to musi byc opiekuńczy i okazywac mi dużo czułości ;-)
Na mojej liście znalazło się również: robienie od czasu do czasu niespodzianek (bo je uwielbiam :mrgreen: ) niestety z tym ostatnim punktem ma problem mój mężczyzna, ale powoli się uczy :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#99 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 06 października 2008 - 13:45

Donn, :-D

Moj P jest taki jak potrzeba. No wprowadzilabym kilka drobnych zmian, ale generalnie moj typ :mrgreen:

#100 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 07 października 2008 - 16:32

:arrow: inteligentny
:arrow: pracowity
:arrow: opiekuńczy
:arrow: zadbany
:arrow: z pięknymi dłońmi
:arrow: z oczami które mają głebie
:arrow: z powalającym uśmiechem
:arrow: raczej wysoki...
:arrow: brunet z orginalną urodą
:arrow: zabawny
:arrow: jednym słowem mój maż
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych