Wasz "typ idealny"
#41
Napisano 15 lipca 2007 - 18:06
"Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą;P" nawet widziałam uroczegO:P co prawda ze dwa latka temu, ale miał gitare:D
#42
Napisano 15 lipca 2007 - 22:36
że tak brzydko powiem
a i tak mój perkusista jest najlepszy na świecie, nawet z trzema
No to czemuś wtedy się na jego..gitarę nie brała?
#43
Napisano 15 lipca 2007 - 22:38
haha, jak wolisz mogą być paleczkI:D no w sumie bez dwoch nawet to marny byłby z niego perkusista...to by raczej o bębniarza zakrawało:
#44
Napisano 15 lipca 2007 - 23:08
#45
Napisano 14 listopada 2007 - 11:13
#46
Napisano 14 listopada 2007 - 18:00
no ale powracając do tematu... typ idealny... hmmm...
WYGLĄD
CHARAKTER
#47
Napisano 15 listopada 2007 - 14:38
Wymarzone cechy charakteru mojego ideału wyrobiłam sobie zanim zaczęliśmy być razem, ale na nim się wzorowałam. Każda kolejna cecha charakteru Arka utwierdzała mnie w przekonaniu, że to właśnie jest idealny facet. Wiadomo, że im bardziej się poznawaliśmy to wyszły także i wady, no mini wady
#48
Napisano 15 listopada 2007 - 16:16
boś mojego nie widziałaale nie spotkałam jeszcze drugiego faceta, który miałby tak piękne oczy jak mój facet
#49
Napisano 15 listopada 2007 - 16:26
- poczucie humoruuuuu, mężczyzna musi umieć mnie rozśmieszyć ( Pawłowi to świetnie wychodzi)
- inteligencja
- pracowitość
- domyślność
- mężczyzna musi być czuły
- zaradny
- wygląd: obojetne, musi miec poprostu to coś
#50
Napisano 27 grudnia 2007 - 21:46
*wysoki
*nie chudy!!
*nie blady!!
*musi miec ladne paznokcie
*zadbany
*niezalezny
*z poczuciem chumoru
*czuly
a przedewszystkim musi mnie kochac i w sumie mam juz moj ideal brakuje mu tici tici
#51
Napisano 27 grudnia 2007 - 22:16
I wogóle wychwalać mnie ponad wszystko :pp
Taki mi wystarczy
#52
Napisano 28 grudnia 2007 - 18:08
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#53
Napisano 28 grudnia 2007 - 23:55
o ile niektorym sie zdarzało zanim zaczelismy sie spotykac...to potem jakos to z nich momentalnie ulatywało- domyślność
#54
Napisano 29 grudnia 2007 - 00:20
juz mało ze domyslni nie byli to trzeba było wszystko łopatologicznie tłumaczyc
Ech, nic dodać, nic ująć... Ja to od faceta nawet domyślności nie wymagam, to jakoś oczywiste, że jej nie ma
#55
Napisano 23 stycznia 2008 - 10:14
-opalony
-dobrze zbudowany
-z klata bez zarostu;)
-z pięknymi dłonmi
-o pięknym i białym usmiechu
-niebieskich lub czarnych oczac
-inteligentny,z poczuciem humoru, rozrywkowy,interesujacy,z charakterem , pomocny,
#57
Napisano 24 stycznia 2008 - 15:41
jesli wyglada tak jak w punktach powyzej to tego punktu juz nie wymagam hahahahaha-inteligentny,z poczuciem humoru, rozrywkowy,interesujacy,z charakterem , pomocny,
#59
Napisano 24 stycznia 2008 - 15:46
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Konta firmowe z premiami – aktualne zestawienia i Wasze opinie |
|
|
|
Jaki jest obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy? Wasze doświadczenia i porównania |
|
|
|
czy w Waszych firmach są organizowane imprezy integracyjne |
|
|
|
Wasze aplikacje |
|
|
|
Praca-czy trudno o nia w Waszych miastach? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















