Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Wasz "typ idealny"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#41 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 15 lipca 2007 - 18:06

hmm..ponoć perkusiści mają trzy pały:D

"Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą;P" nawet widziałam uroczegO:P co prawda ze dwa latka temu, ale miał gitare:D
żeglarski obóz. Mazury.

#42 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 lipca 2007 - 22:36

jedną pałę i dwie pałeczki ;) ;)

że tak brzydko powiem ;););)

a i tak mój perkusista jest najlepszy na świecie, nawet z trzema ;) <zespol></span>


No to czemuś wtedy się na jego..gitarę nie brała?;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#43 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 15 lipca 2007 - 22:38

hahahah, za szybko to sie potoczyło:D juz rwacliśmy...;( ;D:D:D ale jeszcze keidyś go namierzę, albo jemu podobnego i...się będzie działo:D

haha, jak wolisz mogą być paleczkI:D no w sumie bez dwoch nawet to marny byłby z niego perkusista...to by raczej o bębniarza zakrawało: :lol:
żeglarski obóz. Mazury.

#44 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 lipca 2007 - 23:08

oj juz ciiiii... ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#45 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 14 listopada 2007 - 11:13

:mrgreen: miec ciemny kolor wlosow
:mrgreen: nie chudy nie gruby
:mrgreen: wysoki
:mrgreen: musi dbac o siebie
:mrgreen: zeby kochal dzieci
:mrgreen: pamietal o moich urodzinach,rocznicach(waznych dla nas datach)
:mrgreen: silny charakter
:mrgreen: zdecydowany
:mrgreen: pracowity
:mrgreen: z poczuciem humoru
:mrgreen: czuly
:mrgreen: kulturalny
:mrgreen: aby mial cos z dziecka
:mrgreen: wyrozumialy
:mrgreen: aby umial zapanowac nad moim charakterkiem
:mrgreen: szczery
:mrgreen: nie moge sie przy nim nudzic

#46 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 14 listopada 2007 - 18:00

ojej jak dawno mnie nie było na forum.. ajj przepraszam przepraszam:P no ale moja kochana suczka przegryzła mi kabelek od neta, wyobraźcie sobie że to 2 razy.. no i pracuje i ucze się... przepraszam...
no ale powracając do tematu... typ idealny... hmmm...
WYGLĄD
:mrgreen: wysoki...to chyba jak każda z was :]
:mrgreen: taki dobrze zbudowany ale bez przesady...
:mrgreen: opalony, ale tez bez przesady... takie nie za jasny i nie za ciemny.. bo po co mi murzyn:P:P
:mrgreen: no nie taki owłosiony... :lol: :lol:
:mrgreen: z długimy włosami też nie lubie... wole takich bardzo krotko ściętych jaj mój D.. :-P
CHARAKTER
:-D szczery... to przede wszystkim
:-D kochany:P;P;P
:-D czuły
:-D z poczuciem humoru
:-D silny charakterek, jak napisała kolezanka wyżej
:-P pracowity
:-D wyrozumiały
:-D romantyczny, ale bez przesady...
:-D opiekuńczy..
:-D no i .. no i żeby był... na dobre i na złe.. a takiego już mam... to mój"prawie ideał" :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#47 martula

martula
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 14:38

Ta, kiedyś mój ideał to był wysoki, przystojny blondyn, dobrze zbudowany. Nad cechami charakteru nie zastanawiałam się, ale mój A. to jego przeciwieństwo. :mrgreen: przystojny jest ale szatyn, nie za wysoki. Chociaż mam słabość do blondasów. :-P
Wymarzone cechy charakteru mojego ideału wyrobiłam sobie zanim zaczęliśmy być razem, ale na nim się wzorowałam. Każda kolejna cecha charakteru Arka utwierdzała mnie w przekonaniu, że to właśnie jest idealny facet. Wiadomo, że im bardziej się poznawaliśmy to wyszły także i wady, no mini wady :mrgreen: ale generalnie tak to wygląda. I jeszcze oczy są dla mnie ważne, ale nie spotkałam jeszcze drugiego faceta, który miałby tak piękne oczy jak mój facet <bezradny></span>

#48 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 16:16

ale nie spotkałam jeszcze drugiego faceta, który miałby tak piękne oczy jak mój facet <bezradny></span>

boś mojego nie widziała :mrgreen: hahahaha

#49 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 16:26

IDEAŁÓW NIE Ma :P !!!! Ale cechy najbliże mojego męskiego idełu to:
- poczucie humoruuuuu, mężczyzna musi umieć mnie rozśmieszyć ( Pawłowi to świetnie wychodzi)
- inteligencja
- pracowitość
- domyślność :mrgreen:
- mężczyzna musi być czuły
- zaradny
- wygląd: obojetne, musi miec poprostu to coś :-P

#50 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 27 grudnia 2007 - 21:46

No wiec tak:
*wysoki
*nie chudy!!
*nie blady!!
*musi miec ladne paznokcie :-P
*zadbany
*niezalezny
*z poczuciem chumoru
*czuly
a przedewszystkim musi mnie kochac i w sumie mam juz moj ideal brakuje mu tici tici :-P

#51 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 27 grudnia 2007 - 22:16

Aj wysoki brunet ... żeby nie obgryzał paznokci :P (moj B. obgryza ;/ ) xD i żeby puszczał mnie przodem w drzwiach :D Powinien także mnei zaskakiwać ;)


I wogóle wychwalać mnie ponad wszystko :pp

Taki mi wystarczy :)
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#52 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2007 - 18:08

Ideal.....powinien byc dobrym czlowiekiem i baaaardzo mnie kochac.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#53 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 28 grudnia 2007 - 23:55

- domyślność :mrgreen:

o ile niektorym sie zdarzało zanim zaczelismy sie spotykac...to potem jakos to z nich momentalnie ulatywało :P i juz mało ze domyslni nie byli to trzeba było wszystko łopatologicznie tłumaczyc :P

#54 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 29 grudnia 2007 - 00:20

juz mało ze domyslni nie byli to trzeba było wszystko łopatologicznie tłumaczyc :P


Ech, nic dodać, nic ująć... Ja to od faceta nawet domyślności nie wymagam, to jakoś oczywiste, że jej nie ma :P Tego nigdy nie ma w pakiecie :P

#55 Czekolada

Czekolada
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 10:14

-wysoki brunet
-opalony
-dobrze zbudowany
-z klata bez zarostu;)
-z pięknymi dłonmi
-o pięknym i białym usmiechu
-niebieskich lub czarnych oczac
-inteligentny,z poczuciem humoru, rozrywkowy,interesujacy,z charakterem , pomocny,

#56 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 23 stycznia 2008 - 12:44

Ideal.....powinien byc dobrym czlowiekiem i baaaardzo mnie kochac.


Dokladnie! Przede wszystkim musi kochac!
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#57 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 15:41

-inteligentny,z poczuciem humoru, rozrywkowy,interesujacy,z charakterem , pomocny,

jesli wyglada tak jak w punktach powyzej to tego punktu juz nie wymagam hahahahaha :P ale za to musi byc wtedy niemową <umieraam></span>

#58 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 15:45

Oj wierz mi ze glupi niemowa tez jest deberwujac jak cholera!
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#59 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 15:46

ale prezencje jaka by miał :D

#60 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 16:48

Moze kiedys beda roboty z wygladem naszego idealu a na dodatek sprzatajace i gotujace hehe
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych