Wasz "typ idealny"
#61
Napisano 23 lutego 2008 - 15:20
#63
Napisano 27 lutego 2008 - 17:55
#64
Napisano 23 marca 2008 - 00:31
Na krótko lepiej mieć przystojniaka, a na dlugo takiego z czymś pod kopułą, co?
#65
Napisano 23 marca 2008 - 00:35
[ Dodano: 2008-03-23, 00:35 ]
zachwycac powinna kobieta,facet nie musi
#66
Napisano 23 marca 2008 - 00:37
#67
Napisano 23 marca 2008 - 02:03
i tak jak madzia88 napisala
hhmmm chyba taka liste wydrukuje i powiesze na drzwiach
#68
Napisano 23 marca 2008 - 08:47
jednak kazda z nas mysląc o przyszłej rodzinie wybiera moze nie najprzystojniejszego i nie najlepiej zbudowanego, ale mezczyzne ktoremu moze zaufac, ktory jest na tyle inteligentny aby moc zapewnic byt i dla ktorego to własnie ona bedzie ta najpiekniejsza i jedyną
Swieta prawda
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#69
Napisano 23 marca 2008 - 11:11
Ja mam jeszcze taką teorię:
- młodsze dziewczyny (ok. 19 lat) szukają przystojniaka, bo jeszcze mają czas i fajnie jest się pokazać na fotografiach z "niezłym ciachem", a do diabła z tym, że jest tępy, na fotkach tego nie widać
- ciut starsze (dwadzieścia pare lat) szukają materiału na długą przyszłość, więc bardziej zwracają uwagę na walory intelektualne
Spotkałem się jeszcze z taką teorią, że te z Was, które są już ponad 20-pare lat, szukają podświadomie faceta nawet brzydszego, żeby żadna inna go potem nie chciała, żeby nie zdradził (bo kto go tam zechce) i był tylko dla Was:-D.
Przyznam: cwany patent
#70
Napisano 23 marca 2008 - 11:42
#71
Napisano 23 marca 2008 - 13:42
czy dla Was większą rolę odgrywają przedstawione walory fizyczne czy też może bardziej macie na uwadze walory intelektualne... albo emocjonalne?
heh, żeby dostrzec walory intelektualne, żeby chcieć się z kimś zapoznać trza zwrócić na niego uwagę
dla mnie ważniejsze jest wnętrze , ale nie jest tak że wygląd się nie liczy
bo związek to nie tylko rozmowy i więź emocjonalna ale też seks np , i jak ktośna mnie odpychająco działa to bym nie mogła
#72
Napisano 24 marca 2008 - 08:35
Wogole to musialam sprawdzic pewne rzeczy,bo jesli tego nie mial na co zwracalam uwage to juz nie bylo kolejnych randek-moj maz abym z nim byla potrzebowal prawie dwuch miesiecy nim powiedzialam ogolnie mu,tak jestesmy razem.
Dla mnie przedewszystkim facet musi byc zadbany
#73
Napisano 24 marca 2008 - 19:02
#74
Napisano 24 marca 2008 - 20:06
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#75
Napisano 24 marca 2008 - 23:21
lekki zarost to jest to
a ja nie lubie takiej "dupy jeza" zaprzeproszeniem dla mnie musi byc pupcia niemowlaka
#76
Napisano 24 marca 2008 - 23:22
#77
Napisano 24 marca 2008 - 23:27
#78
Napisano 26 marca 2008 - 18:18
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#79
Napisano 27 marca 2008 - 07:07
Ja wlasnie to mamMusze miec w nim chlopaka,kochanka i przyjaciela.
tak sobie tlumacze nasze relacje
#80
Napisano 27 marca 2008 - 13:48
a co do zarostu... jakbyście zobaczyły Radzia ogolonego... o matko.. pomdlałybyście wszystkie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Konta firmowe z premiami – aktualne zestawienia i Wasze opinie |
|
|
|
Jaki jest obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy? Wasze doświadczenia i porównania |
|
|
|
czy w Waszych firmach są organizowane imprezy integracyjne |
|
|
|
Wasze aplikacje |
|
|
|
Praca-czy trudno o nia w Waszych miastach? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















