A mój to całkowite przeciwieństwo tego, który zawsze mi się marzył, przynajmniej z wyglądu. Ani wysoki, ani brunet itd mogłabym wymieniać. Charakterek do tego też ma niełatwy
Mimo to jesteśmy razem już dość długo.
Napisano 08 października 2008 - 16:22
Napisano 08 października 2008 - 17:24
Napisano 08 października 2008 - 18:25
Napisano 08 października 2008 - 20:26
Napisano 09 października 2008 - 11:52
Napisano 09 października 2008 - 12:57
Napisano 14 listopada 2008 - 22:26
Napisano 14 listopada 2008 - 23:38
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 14 listopada 2008 - 23:46
Napisano 15 listopada 2008 - 00:07
Napisano 15 listopada 2008 - 10:07
Napisano 15 listopada 2008 - 10:21
Napisano 15 listopada 2008 - 17:49
Tak jak przedwmowczyni napisala . Najczesciej ludziom podobaja sie ludzie o innym kolorze włosów i oczu.dlaczego w 95 % pojawaiją sie bruneci, czy to nie presja społeczeństwa i model socjalny idalnego mężczyzny?
Napisano 15 listopada 2008 - 18:13
Napisano 15 listopada 2008 - 18:20
a coś właśnie mi sie przypomniało jak kiedyś mówili w radiu, że mężczyźni to wybierają blondynki na koleżanki a brunetki na żonyfaceci nie patrza na kolor włosów, naprawdę jest nam to obojętne.
Napisano 15 listopada 2008 - 18:35
Napisano 15 listopada 2008 - 19:32
Napisano 20 listopada 2008 - 06:50
To prawda, wyżej opisany mężczyzna wizualnie spodobałby mi się na pewno, cechy charakteru doceniłabym z pewnością, jednak jeśli chodzi o wygląd moją uwagę zazwyczaj przykuwają nie do końca piękni mężczyźni, ale którzy w swoim samym wyrazie twarzy są szalenie męscy, co nie oznacza, że piękniJak dla mnie wybieramy sobie zawsze partnerów odwortność naszych ideałów i widzę to
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Konta firmowe z premiami – aktualne zestawienia i Wasze opinie |
|
|
|
Jaki jest obecnie najtańszy kredyt mieszkaniowy? Wasze doświadczenia i porównania |
|
|
|
czy w Waszych firmach są organizowane imprezy integracyjne |
|
|
|
Wasze aplikacje |
|
|
|
Praca-czy trudno o nia w Waszych miastach? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych