MUszę popisać troche pracy i coś na filozofie przeczytać tylko... A tu jak na złość bedzie lać
Na szczęście chyba w tym wypadku. Jakby pogoda była sliczna to bys żałowała, że musisz nad ksiązkami siedzieć ![]()
potem praca i pępkowe
Udanego świętowania ![]()
słoneczko świeci, czego chcieć więcej
Dałam się na to złapać i zmarzłam dziś strasznie. Mimo słonecznej pogody okropna zimnica. Szkoda, bo już tak fajnie wiosennie było ![]()
Z samego rana pozałatwiałam kilka spraw, potem posprzątałam mieszkanko, zaraz zakupy ![]()
Na wieczór planuje rozsiąść się przed TV i raczyć moją ulubioną częścią Kac Vegas. Może nawet jakieś piwko do tego dorzuce. Przyda mi się ![]()






Temat jest zamknięty









