Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy marcowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
451 odpowiedzi w tym temacie

#141 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 14 marca 2014 - 14:21


MUszę popisać troche pracy i coś na filozofie przeczytać tylko... A tu jak na złość bedzie lać

Na szczęście chyba w tym wypadku. Jakby pogoda była sliczna to bys żałowała, że musisz nad ksiązkami siedzieć ;-)

 


potem praca i pępkowe :-)

Udanego świętowania :D

 


słoneczko świeci, czego chcieć więcej

Dałam się na to złapać i zmarzłam dziś strasznie. Mimo słonecznej pogody okropna zimnica. Szkoda, bo już tak fajnie wiosennie było :D

 

Z samego rana pozałatwiałam kilka spraw, potem posprzątałam mieszkanko, zaraz zakupy :D

Na wieczór planuje rozsiąść się przed TV i raczyć moją ulubioną częścią Kac Vegas. Może nawet jakieś piwko do tego dorzuce. Przyda mi się ;-)


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#142 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 14 marca 2014 - 16:00

Witam piątkowo i weekendowo :)

 


Na wieczór planuje rozsiąść się przed TV i raczyć moją ulubioną częścią Kac Vegas
ja tak samo...tzn. może nie ulubioną (bo tej części nie widziałam po prostu ;) ) ale mam zamiar leżeć przed tv i obejrzeć film i pośmiac sie mam nadzieję.

 

Nareszcze weekend, jakoś tak zmęczona jestem po tym tygodniu.

Dużo spraw, dużo roboty...

 

Wiosnę już czuję i wyjątkowo w tym roku nie działa na mnie depresyjnie, tylko ogólnie jednak pozytywnie.

 


szkoda że ma się jutro pogoda załamać
mam nadzieję, że się nie sprawdzi, bo ja juz jednak zimę pożegnałam :-P

 

Miłego dnia Forumki ;-)


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#143 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 14 marca 2014 - 17:46

Tigra witaj;)

Tilia gratuluje. Najwazniejsze że maluszek zdrowy. 

Magdaaaa  nie moj maz  nie ma nic przeciwko ze wychodze sama ;) Ja tez nie robie halo gdy on jedzie robic zdjecia

ale np. moj eks juz sie wsciekal jak z mama chocby szlam na kawe....

Inqaa wspolczuje boli  @.... a jadłas cos przed ostrego ? nie wiem ile w tym prawdy tj. odpowiednia dieta przed @ ale ja zawsze jak zjem cos pikantnego to pozniej sie mecze... 

 

Chorowitka zycze zdrowka.

A u nas superkowo - slonce, spacery, wiosna i dobry humor. 


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#144 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 14 marca 2014 - 18:54

Cześć, trochę mnie nie było w pogaduchach. :)

 

Dzisiaj siedziałam cały dzień przy otwartym oknie, ach. <3  Cudnie. Poproszę już wiosnę w pełni, żebym mogła się gdzieś rozłożyć z kocem, albo rozpalić grilla, tak marzy mi się już grill! :D

 

Zdrówka dla was, ja już swoje odchorowałam. :) Jeszcze trochę kaszlę, ale jest znacznie lepiej niż było. Tak zatkanego nosa nie miałam chyba nigdy, ale spray z wodą morską załatwił wszystko. :)

 

Wieczorem planuję sobie obejrzeć zaległe odcinki "Przyjaciółek" z nowego sezonu.

 

Jak to jest, że mam teraz zajęcia tylko trzy razy w tygodniu, a i tak nie potrafię się z niczym wyrobić? :P

 

 

Miłego wieczorku!


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#145 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 14 marca 2014 - 19:10

Hej ;)

 

Ja "oczko" poświętowałam w środę siedząc na uczelni do 20.00 Ale za to wieczór miły. Połówek zorganizował wszystko. Prezenty też fajne. 

Choć biżuterią bym mogła już handlować :P

 

Poza tym byczę się, czytam książki (kryminały), śpię 13 h, jem w miarę zdrowo.

 

Zaraz kuzynka wbija złożyć mi życzenia pewnie :D Będziemy winkować. 


@Findmysky. Mysmy już pierwszego grilla palili, a jak pytaliśmy w sklepie o węgiel drzewny to się na nas jak na dziwaków patrzyli xD



#146 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 14 marca 2014 - 19:13


a jadłas cos przed ostrego ?

Nie, właśnie nic nie jadłam. Ja od jakiegoś czasu mam tak, że pierwsze 2 dni to bardzo mnie boli a potem już wcale. A kiedyś mnie w ogóle nie bolało, nic a nic. Jakbym nie miała miesiączki.

 

Witam :-)

Dzisiaj rano udało mi się szybciej wejść na RTG, więc o 9.30 byłam już w domu ;-) Wyniki w poniedziałek.

 

Teraz nadaję od taty, muszę mu pomóc nagrać zdjęcia na płytę a potem będziemy siedzieć i gadać.

 

Wczoraj jaką miałam przygodę :-/ Wysiadłam z autobusu, poszłam 10 metrów na przejście dla pieszych, chciałam przejść a tu nagle zza autobusu wyjechał facet, miał chyba stówkę na liczniku. Ledwo co mnie dostrzegł i po hamulcach ! Zatrzymał się ledwo co przede mną z piskiem opon, o mało co mnie nie potrącił i jeszcze miał do mnie pretensje, że mu wyszłam na pasach !


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#147 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 14 marca 2014 - 19:34


Mysmy już pierwszego grilla palili, a jak pytaliśmy w sklepie o węgiel drzewny to się na nas jak na dziwaków patrzyli xD

Zazdroszczę! U mnie ostatnio sąsiedzi palili i jak poczułam ten zapach to myślałam, że do nich wbiję na chama. :D

 

 


Wczoraj jaką miałam przygodę :-/ Wysiadłam z autobusu, poszłam 10 metrów na przejście dla pieszych, chciałam przejść a tu nagle zza autobusu wyjechał facet, miał chyba stówkę na liczniku. Ledwo co mnie dostrzegł i po hamulcach ! Zatrzymał się ledwo co przede mną z piskiem opon, o mało co mnie nie potrącił i jeszcze miał do mnie pretensje, że mu wyszłam na pasach !

:/ Niektórzy nie powinni mieć prawo jazdy, nigdy! Się śpieszą jak idioci, a potem skutki są jakie są.

Niestety nawet na pasach nie jesteśmy bezpieczni.

 

 

 

 

 

Jutro jadę z Połówkiem odwiedzić znajomego jeszcze z liceum, pewnie trochę popiwkujemy. :P


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#148 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 14 marca 2014 - 19:38

Heloł w piątkowy wieczór!

Ja już w łóżku z laptopem i książkami z angielskiego, w niedzielę jakiś test to trzeba coś ogarnąć. ;)

Generalnie to jestem wykończona po tygodniu pracy, a tu jeszcze w weekend szkoła od rana do wieczora i już sama nie wiem w co ręcę włożyć. Jeszcze jutro mamy z Połówkiem zaproszenie do znajomych, ale nie wiem jak to wcisnąć w swój napięty grafik :-D :-D :lol:

 

No nic, to wracam do angielskiego.

Poczytałam Was tak jednym okiem, na szybko. I pogratuluję @Tilia ! Super, że wszystko w porządku!

Zdrówka dla @elizabeth ;) I to tyle co zapamiętałam. ;)

 

Miłego weekendowania :mrgreen:


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#149 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 marca 2014 - 21:23


pierogów narobię ruskich bo mi się już pierogów chce
mogłas mi podesłac ;-)

@Tilia gratuluje ciociu ;*


szkoda że ma się jutro pogoda załamać bo akurat mam troche wolnego. MUszę popisać troche pracy i coś na filozofie przeczytać tylko... A tu jak na złość bedzie lać Ale i tak się coś pomyśli

bedzie wiecej czasu na edukacja a <sun> nie bedzie rozpraszac.


Magdaaaa nie moj maz nie ma nic przeciwko ze wychodze sama Ja tez nie robie halo gdy on jedzie robic zdjecia
ale np. moj eks juz sie wsciekal jak z mama chocby szlam na kawe
od dnia kobiet mineło 6 dni a kolezanka z mezem nadal ciche dni.


Ja "oczko" poświętowałam
ale to zleciało , dopiero miałas nascie lat.

 

silownia po raz pierwszy zaliczona w tym roku.

kaszelek  mnie łapie i drapanie w gardle.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#150 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 marca 2014 - 11:23

Witam.

Obiadek juz zrobiłam.Zaraz ogarnę mieszkanko .Po południu,około 15 stej, umówilam się z sasiadką na małą kawkę.

Teraz mamy okres postu,więc obiecałam sobie,ze do Świąt zrezygnuję z jedzenia słodyczy.

Niewiele sie dzieje w moim życiu,ale to szczegół,he,he.

Jesli wypali praca,to chyba oszaleję ze szczęścia. :-D

 


Zdrówka dla was, ja już swoje odchorowałam.

Ja także juz na prostej,gardło ,tylko ciutkę,ale to malutka ciutkę doskwiera.

Obeszlo sie bez antybiotyku.:)


kaszelek mnie łapie i drapanie w gardle.

 

nie daj sie chorobie:)

 

Milego dnia,dziewczyny. ;*



#151 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 15 marca 2014 - 11:28

Witam sobotnio :)

Ja w pracy do 13 a potem do szkoły do 18 i sobota minie :)

Teraz siedzę sobie z kawką i czytam forum :)

Nikogo jeszcze dziś nie było, pewnie jeszcze wszyscy śpią ;)

Miłego weekendu :)



Witam.

A jednak ktoś się pokazał pierwszy :D



#152 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 15 marca 2014 - 12:35

Cóż za okropna pogoda, a zaraz muszę iść na autobus, tak bardzo mi się nie chce!

 

Po drodze wstąpię do drogerii, więc pewnie znów wydam... za dużo.

 


Teraz mamy okres postu,więc obiecałam sobie,ze do Świąt zrezygnuję z jedzenia słodyczy.

Podziwiam! I wytrwałości. :)

 

 

 

 

Miłego weekendu!  <flow1> 


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#153 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 15 marca 2014 - 12:49


Cóż za okropna pogoda
tja.. u mnie też. Deszcze niespokojne i wichrowe wzgórza za jednym zamachem. Senność i dodupizm, ech...

 

Witam pracowo. Z zieloną herbatą, bo kawa mi się skończyła. 

Jakiś taki smętny dzień w perspektywie mi się szykuje, ale jeszcze tylko 8h przed kompem, nei będzie źle (: 


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#154 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 marca 2014 - 13:13


Podziwiam! I wytrwałości. :-)

dziekuję,ale kusi bardzo ;*


Jakiś taki smętny dzień w perspektywie mi się szykuje, ale jeszcze tylko 8h przed kompem, nei będzie źle (:

komp,na smutki,nie jest źle ;*

Posprzatąne,teraz herbatka-grzaniec.Lekcje z Adim zrobione,chwila dla siebie za nim sąsiadka przyjdzie.

Ooooo,sloneczko zaczyna wygladać zza chmur :-)



#155 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 15 marca 2014 - 15:20

Hej!

 

Ale dzisiaj pogoda zmienna- raz słońce a raz deszcz.

Wieje przeokropnie!

 

Mieszkanie posprzątałam, prania porobiłam więc wybywam do dziadków ;)


nixqp2.png


#156 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 15 marca 2014 - 15:54


Jesli wypali praca,to chyba oszaleję ze szczęścia.

powodzenia :-)  :mrgreen:

 

Witam

Od rana odwiedziłam psiapsiółę i zrobiła mi miłą niespodziankę... więc od rana uśmiech taki :arrow:  :mrgreen:

Po powrocie szybki obiad i ogarnięcie kuchni. 

 

Póki co błogie lenistwo- szkoda, że pogoda się zepsuła, tak bym sobie pośmigała na rowerku :->

Wieczorek z M. 

 

 

Miłego weekendu ;*


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#157 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 15 marca 2014 - 20:47

Hej! Ja dzisiaj w szkole tylko byłam na jednych zajęciach, więc już od 10 byłam w domu :lol: Wyleniłam się, trochę pouczyłam, a potem wybraliśmy się do znajomych na kawkę, a wyszło piwko :lol: Ale tracę formę, bo już po jednym mi było jakoś tak dziwnie. Pograłam z kolegą w fifę, przegrałam, ale to nic... śmiesznie było.

Teraz czas trochę na angielski, rzucam okiem na x-factor, a potem spać. W sumie to jutro na 13 więc się wyśpię :)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#158 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 marca 2014 - 21:26

ale dzis wiało ..... 

w pracy mrga nuda, ludzie boja sie chyba z domu wychodzic .

potem byłam w odwiedzinach, godzinny spacerek i teraz w łozku.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#159 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 16 marca 2014 - 10:37

Witam wszystkie babki! :-D

Pogoda pod zdechłym Azorem...wykorzystamy dzień na rodzinną biesiadę. <ookk>

Zaraz kawa i czas dla rodzinki.Wiadomo obiadek i miła atmosfera.I dużo wypoczynku,leżenia bykiem,objadanie się i luuuuuzzzzz. ;* <jupi>  

Miłej niedzieli. <buzki>



#160 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 16 marca 2014 - 11:59


dużo wypoczynku,leżenia bykiem,objadanie się i luuuuuzzzzz.

plan mam taki sam ;-)

Tym bardziej, że przedokresowa jestem i wszystko mnie boli...

Coraz gorzej okres przechodzę, nie wiem czy to kwestia wieku, czy ki grom.

 

Noc srednio przespana, bo mi dziecię na imprezę poszło.

Zeby tam impreza, ale poszła na 18-tkę, do klubu w Sopocie.

Oczyma wyobraźni widziałam pigułkę gwałtu w szklance, Iwonę Wieczorek, jak ją wyrzucają z pociągu w drodze powrotnej - koszmar...

Masakra jakaś :-/

Na szczęście dziecię wróciło o umówionej porze, całe, zdrowe i trzeźwe i nic się nie stało...

Ale nie wiem jak ja przeżyję te wszystkie 18tki i inne imprezy... :-?

 

Miłej niedzieli życzę <buzki>


Użytkownik Kahela edytował ten post 16 marca 2014 - 11:59

Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych