Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy marcowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
451 odpowiedzi w tym temacie

#101 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 11 marca 2014 - 07:55

Cześć :)

 

Za oknem słonecznie tylko temperatura jeszcze niska ;) W nocy się przymrozki utrzymują.

Dzisiaj na obiadek jarzynowa :D

 

Czuć wiosnę w powietrzu :D

 

@gogi ale fajny dzień miałyście :)

 

Miłego dnia! <flow1>


nixqp2.png


#102 smoczkowa

smoczkowa
  • Użytkownik
  • 645 postów
  • LokalizacjaMiasto :D
  • Wzrost:156
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wydana za mąż :)
  • Partner:M...
  • Nastrój:Neutralna
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 11 marca 2014 - 08:15


Dzisiaj na obiadek jarzynowa :-D
U mnie dziś krupnik dla mnie i gulasz z kaszą dla M.

 

Gogi. Witaj. Fajna babka z Ciebie! Mężulek się poprawił 300zł a Ty mu sexy bieliznę niby dla siebie a jednak dla niego :)

 

 

Dziewczyny przeganiać złe humory i kłopoty ! :*  Ja walcze ze złymi dniami codziennie też.

 

Witam.

Nie pisze bo u mnie nudy...

Mała grzeczna , T okropny , cały szczeście jest przedszkole. M trochę się odsuwa, od nas.

No coż dzień za dniem, obiady gotuje , dzieci kąpię, zakupy robię.

W ten weekend już szkoła. Cieszę się. Oby tylko cycki wytrzymały. Bo mam straszny nawał :/

 

Dziś ma przyjść koleżanka do mnie ciekawe czy jej nic nie wypadnie.

 

Strasznie zazdroszcze tym co pracują. Też chcę już wrócić do pracy. Nudno mi w domu. Nie jestem tak przywiązana z mała jak z T.

 

Miłego dnia.

Idę gotować. Poźniej skocze poopłacać rachunki.

M miał mało wypłatę :/ Trzeba coś oszczędzać , ale na czym ?

 

 

Witam


Love Love Love


#103 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 11 marca 2014 - 08:55

@smoczkowa...te 3stówy miałyśmy na dwie...ale dobre i to...i bielizna jest dla mnie,mąż mnie w niej jeszcze nie widział...kara musi być <ciah>

Jakie duże są twoje dzieciaczki?Albo nie doczytałam albo przeoczyłam...zrozumiałam,że dwoje z tego jedno malutkie być musi skoro je karmisz...współczuje nawału pokarmu,bo o to ci chyba chodziło?Ja córę karmiłam 1,5roku stąd ta niezwykła więź między nami...synów karmiłam krotko,po ok.m-cu...brak cierpliwości,wsparcia rodziny i przekonywanie przez mame i teściową,że nie warto bo mój pokarm jest marny bo mam małe piersi i jestem za młoda(18lat).Widzę,że dopadła cię proza dnia codziennego...znam,rozumiem i powiem ci,to mija...dzieci rosną niezwykle szybko a życie zmienia się jak w kalejdoskopie.Naprawdę.Jestem z tobą <przytul> I jeszcze z gospodarowaniem kasy jest ciężko,u mnie poprawa bo pan mąż robote zmienił i poszczęściło nam się trochę ale bywało kiepsko nie raz i nie dwa.Na czym najszybciej się oszczędza?Kobiety z reguły na sobie...ja tak mam.Jak oczywiście muszę.Życzę ci spokoju,radości i pogody ducha...pomimo wszystko uśmiechaj się,życie jest cudne.A ja bym chciała móc nie pracować,być w domu...no taką fazę mam teraz...ale cóż...jak to powiedział noblista...,,nie chcem ale muszem" ;-)



#104 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 11 marca 2014 - 10:17

@Lady Di, bylismy na Non-Stop. Lubię takie filmy, była akcja ;)

 

Hej.

Z rana zapłaciłam podatki, pożyczyłam książki, sklep odwiedziłam...

Teraz siadam do nauki bo popołudniu na uczelnię.

 

Może jak się zajmę nowymi książkami to przestanę męczyć D.  :lol:



#105 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 marca 2014 - 11:39

pospałam, na dworze piekne <sun> zaraz wstawiam pranie i lece na poczte pit wysłac bratu. a na 13 do pracy.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#106 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 11 marca 2014 - 12:24

Hello.

Dopiero niedawno weszlam w drzwi.Oblatalam wszystkie ciuchlandy na osiedlu i kupilam tylko, dwa t-hirty w bialym kolorze.Jeden za 4 zł a drugi za 7 zł.A tak w ogóle,towar nijaki a ludzi masa.

Dziś serwuje krokiety z miesem i barszczyk.

Męzydlo sobie drzemie,zaraz go budzę do pracy.Synek za godzine kończy lekcje a ja okolo 14-stej, wyruszam odebrać sąsiada ze swietlicy szkolnej.

Gdzie, niegdzie za oknem slychać ptaki.

Także, pieknego dnia Wam zyczę!



na 13 do pracy.

owocnej pracy ;*



#107 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 11 marca 2014 - 12:26

<hello>

 

No na pogodę tymczasem narzekać nie możemy :-D

Ja wcinam rosołek- mam nadzieję że postawi mnie na nogi bo zatoki i gardło mnie masakrują... Po południu idę do lekarza bo jednak sama się chyba nie wykuruje... Aw pracy nie ma mnie kto zastąpić :-/ 



#108 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 11 marca 2014 - 13:31


dzieci rosną niezwykle szybko
Z jednej str smute to, ale z drugiej chcialabym zeby Okruszek byl juz calkowicie samodzielny  ;-)

 


Dzisiaj na obiadek jarzynowa
U mnie ogorkowa :mrgreen:

 


T okropny , cały szczeście jest przedszkole.
W jakim wieku T. poszedl do przedszkola? Moj teoretycznie od wrzesnia by mogl pojsc ale... <bezradny>

 


Gdzie, niegdzie za oknem slychać ptaki.
Z racji tego, ze mieszkam w puszczy i dziczy, to u mnie na okolo domu slychac ptaki  :lol:

 

@mloda zdrowka ;*

 

Witam!

 

Eh mam chwile. Okruszek spi, obiad sie gotuje, a papiery moga chwile poczekac (uroki pracy w domu :-P ).

Maz mial mi wywiac z domu na 1dzien, a tymczasem nie ma go juz 2dzien :lol:  Ale moze wieczorem wroci :-P

Wiooooosna idzie  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Jakos mi smutno, ze w tym roku nie mozemy nigdzie pojechac. Grecjo, bede tesknic :-/ .

 

Lece. 

 

Milego ;*


Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#109 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 11 marca 2014 - 17:34


Że zdrowe to wiem, ale smaczne to to ?

Nie wiem, czy takie zdrowe, bo tłuszczu i cukru to to też ma sporo, ale pyszne na pewno :mrgreen: I banalnie proste, więc nic, tylko robić i jeść :mrgreen:

 

@Olenka, trzymaj się. Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego <przytul>

 

<hellooo1>

Wiosna pełną parą :mrgreen: Fajnie jest mieć weekend w środku tygodnia i fajnie, że Mąż też ma właśnie 2 wolne dni :D Odpoczywamy, relaksujemy się, spacerujemy, gotujemy, a teraz idealna sytuacja - ja popijam kawkę w łóżku przed laptopem, a M. pucuje całe mieszkanie. Dziś jego kolej :mrgreen:

Wczoraj, dzisiaj w sumie zasiedziałam się z kolegą na piwie, mało spałam i dlatego to już 4 kawa dzisiejszego dnia. Oby w końcu pomogła :P

I obiadu nie muszę dzisiaj robić, bo tym też zajmuje się pan Mąż. Znowu chili con carne, bo ostatnio znów oboje mamy wiecznie na nie ochotę :mrgreen:



#110 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 11 marca 2014 - 19:06

Hej !

@ ciąg dalszy. Wczoraj miałam taki ból jak wróciłam z zajęć, że położyłam się i płakałam  bólu :-/ Wzięłam 2 tabletki i dopiero po niech przeszło. Dziś nie lepiej, po południu tak mnie zaczęło kłuć, zjadłam 3 tabletki, dopiero wtedy przeszło. Dawno już nie miałam tak bolesnej.

 

Ale potem było już dobrze. Byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam sobie kurtkę i buty na wiosnę. Jestem bardzo zadowolona, bo właśnie tych rzeczy potrzebowałam ;-) Dawno już sobie nic nie kupiłam więc chociaż mogłam sobie humor poprawić :-P

 

Dziś jeszcze mam o napisania recenzję po angielsku, ale to szybko pójdzie. Potem szybka kolacja, prysznic i spać.

 

K na wizycie u kolegi, grają w Fife, nie będę im przeszkadzać ciągłymi telefonami, zadzwonię a jakieś 2 godziny

 

miłego wieczorka ;*


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#111 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 11 marca 2014 - 19:23

bry :mrgreen:

 

ze sto lat mnie w pogaduchach nie było.... ale, że zdycham w domu to wreszcie mam chwilę spokoju by co nieco nadrobić ;-) Wczoraj wieczorem tak mnie gorączka rozłożyła, że pół nocy nie mogłam zasnąć, bo mnie z zimna telepało a jak już mi się udało lekko zdrzemnąć to... obudziłam się i za nic nie mogłam wrócić w objęcia Morfeusza tak mi było gorąco  :roll: A dziś ledwo zwlekłam cztery litery do pracy. Na szczęście niewiele miałam tego co zawsze jest "na wczoraj", więc szybko się ogarnęłam, rozporządziłam zadania na resztę dnia i tyle mnie widzieli :-) Mam nadzieję, że do jutra mnie trochę puści, bo czeka mnie ciężki dzień. 

 

 


Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#112 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 11 marca 2014 - 20:19

@smoczkowa czyżby jakiś baby blues? Głowa do góry, wróci i dobry humorek. Na razie ciesz się każdą chwilą z małą, a mężydło postaw do pionu i niech wam pomaga <ciah>

 

 


Oblatalam wszystkie ciuchlandy na osiedlu

Ja dzisiaj podobnie. Upolowałam piękną sukienkę i torebkę. Razem wyniosło mnie ok.30zł, ale naprawde warto.

 

@mloda @tigraa84 zdróweczka życzę ;*

 

 

 


Odpoczywamy, relaksujemy się, spacerujemy, gotujemy, a teraz idealna sytuacja - ja popijam kawkę w łóżku przed laptopem, a M. pucuje całe mieszkanie. Dziś jego kolej :mrgreen:

Jezu jak ja ci zazdroszczę!!! Oddałabym wszystko za chwilę relaksu z M., nie wspominając już o zobaczeniu go sprzątającego dom.

 

@inqaa współczuje bólu, ciekawa jestem jak będzie u mnie po porodzie.

 

Antoś dziś skończył dwa miesiące. Nie wiem, kiedy to zleciało. Fajnie, że jest taka pogoda, można praktycznie od samego rana wybyć z domu i długo nie wracać. Tak też dziś zrobiłam. Wybrałam się na zakupy. Popołudnie było ciężkie a teraz z niecierpliwością czekam na lubego, bo strasznie marzy mi się kąpiel i spanie <wanna> <spie1>


Użytkownik halynka edytował ten post 11 marca 2014 - 20:20

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#113 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 12 marca 2014 - 08:10


Byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam sobie kurtkę i buty na wiosnę
Chcę zobaczyć :D

 

Dzisiaj kolejny, słoneczny dzień :D Aż chce się wstawać rano :P

 

Miłej środy :)


nixqp2.png


#114 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 12 marca 2014 - 10:03


Chcę zobaczyć :-D

ja też, koniecznie :)

 

Hej wszystkim.

Na zewnątrz cudne słoneczko. :mrgreen:

Malutki właśnie zasnął, a ja troche pobuszuje po necie :-)

Mąż wraca dzisiaj późno , więc cały dzień sami jestesmy.

Umówiłam malutkiego na rehabilitacje .Dostał skierowanie bo jak leży robi takiego rogala , tzn przechyla główkę częściej w prawo.

Trzeba czekać 10 dni, ale myslalam , że będzie gorzej.

 

To miłego i słonecznego dnia! :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#115 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 12 marca 2014 - 14:15

Witam z pięknym słoneczkiem :)

Byłam w szkole zapłacić za młodego obiady i jest bosko :)

Jeszcze muszę jechać po spodnie dla mnie i po wodę ;)

W pracy dzis do 15 :D

Miłego dnia kobietki :)



#116 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 12 marca 2014 - 16:26

Witam w środę! Weekend już na horyzoncie!

Słonko za oknem... lenię się w domu - tak to ja lubię. Chociaż za Połówkiem mi się tęskni, ale muszę się przyzwyczaić, że się będziemy mijać teraz.. ;)

 

Obejrzę powtórki wczorajszej MjM i wezmę się za czytanie książki dalej.

 

Miłego dnia!


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#117 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 12 marca 2014 - 20:55


Witam w środę! Weekend już na horyzoncie!

jak optymistycznie :mrgreen:  :-P

 

@tigraa84 cieszę się, że żyjesz tak w ogóle :-P a tak serio, to dopiero choróbsko pozwoliło ci zajrzeć na babski <ciah> zdrowiej ;*  ;-)

 

Witam

Pogoda cuuuudna :lol:

Ale niestety po niedzielnym rowerkowaniu tak mnie zawiało, że męczy mnie katar, gardło jakoś ujarzmiłam. 

Także dzisiaj tylko rowerek chwilkę, żeby pozałatwiać sprawy na szybko.

 

Ale okna umyłam mimo... że chęci początkowo nie miałam, ale wstałam wcześnie z wyrka i szkoda mi było dnia :-)

Jutro umówiłam się z babcią na mycie grobów. 

Może od rana znajomą odwiedzę :-) wieczorkiem do sąsiadki, bo wybieram się od wczoraj :lol:

 

A w weekend to liczę na to, że M. postawi coś niezdrowego na urodziny :lol:

 

Dziś ze szpitala wrócił bratanek. Ciekawe jak im minie pierwsza nocka i ciekawe kiedy mnie zaproszą, żebym poznała najmłodszego z rodziny :-)

 

Dziś też rozglądałam się za jakimś prezentem- cudne to wszystko dla dzieci :lol:  <umieraam>

 

 

Miłego ;*  


Użytkownik Majorka^^ edytował ten post 12 marca 2014 - 20:57

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#118 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 12 marca 2014 - 21:09


a tak serio, to dopiero choróbsko pozwoliło ci zajrzeć na babski
bo jak nie choruję to siedzę w robocie :P zresztą jak choruję to jak widać też nie ma zmiłuj, bo ze względu na dezercję jednego z tych co "mu strasznie na pracy zależy" zasuwałam dziś zasmarkana i ledwo ciepła  12h   :roll: miałam dziś umówione dwie osoby na rozmowę i co? szok... żadna nie przylazła :lol: nie żebym nie była na to nastawiona ale ciśnienie mi skoczyło dość mocno i gdyby nie fakt, że jestem tak kulturalną i opanowaną :mrgreen:  osobą to chyba bym zadzwoniła i nawtykała im, że mi niepotrzebne tyłek zawracają. Na szczęście moja kochana załoga tak się pozamieniała , powymieniała, zrezygnowała z zasłużonego wolnego żeby mnie odciążyć, że aż mi szczęka opadła :-) w sumie nie wiem dlaczego, bo już niejednokrotnie pokazali mi, że można na nich polegać a jednak nadal potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć 

 

@Majorka^^ tęskniłaś paskudo?  <buzi2>


Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#119 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 marca 2014 - 11:02


Dzisiaj kolejny, słoneczny dzień :-D Aż chce się wstawać rano :-P

O tak,i humor od razu lepszy :)


Trzeba czekać 10 dni, ale myslalam , że będzie gorzej.

Niby 10 dni to nie dużo,życzę,by wszystko było dobrze :)

 

Witam.

Musze sie pochwalić,ale tylko troszkę,by nie zapeszyć.

Być moze od przyszłego miesiąca,bedę mieć pracę.

Na razie ,szaaaaaa,dziewczyny :mrgreen:

 

Kawę sobie teraz piję,po południu po sąsiada do szkoły.

Gardło cos boli,taki maly bialy czopek w nim siedzi.Postaram sie sama go  rozpędzić.Psiukam Tantum Verde,kilka razy dziennie.Może sie uda.Jesli nie,ostatecznosc-lekarz i pewnie antybiotyk.Ale na razie sama działam.

Piekne słońce za oknem,wiec miłego dnia Wam życzę. ;*



#120 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 marca 2014 - 11:42


cudne to wszystko dla dzieci

dokladnie  ;-)


w sumie nie wiem dlaczego, bo już niejednokrotnie pokazali mi, że można na nich polegać a jednak nadal potrafią mnie pozytywnie zaskoczyć
taki pracownik to skarb ;-) ale pewnie ty ich traktujesz jak ludzi i oceniasz ich prace, wiec potrafia sie odwdzieczyc.


Być moze od przyszłego miesiąca,bedę mieć pracę.
trzymam kciuki ;-)

 

u mnie cune <sun> <sun>

u dentysty byłam o 100 zł jestem lzejsza, następna wizyta za tydzień


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych