Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy marcowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
451 odpowiedzi w tym temacie

#181 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 17 marca 2014 - 07:38


Plecy czasem bolą,szczególnie na dole przy smym tyłku
Też tam odczuwam bóle. W sierpniu mam rehabilitacje.

 

Miłego poniedziałku.

 

Pogoda do bani! Wiatrzysko głowę chce urwać!


nixqp2.png


#182 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 17 marca 2014 - 08:11

<hello>

 

Widzę że temat o dzieciach i imprezach się mocno rozwinął :-P

 

Po dwóch dniach ostrego tyrania padłam wczoraj o 19tej. Przespałam 12 h i dziś już lepiej. Myślałam ze dziś będę miała luźniejszy dzień ale muszę iść do pracy na zastępstwo i to na 2 zmianę :evil: :evil: :evil: :evil: A dziś mega dużo roboty :roll: :roll: :roll:



#183 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 marca 2014 - 08:53


Myślałam ze dziś będę miała luźniejszy dzień ale muszę iść do pracy na zastępstwo i to na 2 zmianę A dziś mega dużo roboty

łączę się w bólu. Też myślałam, że dziś będę mieć wolne, i sobie zdjęcia ponadrabiam, ale tak wyszło że idę na cały dzień.. i jutro znów będę świecić oczami za brak czegokolwiek :/

 

eli powodzenia u lekarza :*

 

Witam porannie.

Kofeimna spożyta już, zaraz się ogarniam i powoli będę się zwjać do pracy. Jakoś niespecjalnie mam humor, ale cóż. Miauczeniem tego nie naprawę :lol: Może się potem polepszy.

 

Tymczasem udanego dni (:;)


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#184 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 17 marca 2014 - 09:01

<hellooo1>

Witam porannie, z kawą tradycyjnie zrobioną przez Męża przed wyjściem do pracy :mrgreen: Pogoda okropna, wieje, pada i ciemno, zimno pewnie też, więc ostatnio z taką radością wyciągniętą wiosenną kurtkę znowu będę musiała zostawić w domu.

Zaraz biorę się za śniadanie, ogarnianie się, a przed pracą umówiłam się z koleżanką na kawę i zakupy. Na kawę się cieszę, z zakupami trochę gorzej, w sumie już mi się nie chce, ale cholera, muszę w końcu kupić jakieś buty, a sama chyba nigdy bym się do łażenia po sklepach nie zmobilizowała :P



#185 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 17 marca 2014 - 09:50

Hej hej  ;-)

 

Weekend minął pod znakiem choróbska M. Na zajęcia nie wybyłam, bo ktoś musiał się zająć Młodym. Takie przymusowe wagary :->

 

U rodziców też ciągle ktoś chory. A to tato miał operację, to brat w szpitalu, to mama słaba. Mieli do nas przyjechać i chyba nic z tego. Zobaczymy się chyba na święta.

 

Mama dzisiaj wysłała paczkę z ubrankami dla Młodego, bo już wyrasta z kolejnej rozmiarówki :->  Coraz więcej różności wcina, to i od razu ma więcej energii, nawet się skóra poprawia - uufff :-)

 

Kupiliśmy w końcu kosze cargo do kuchni. Ładnie to wygląda, ale zbyt pakowne to to nie jest :-P  Chyba zamówię też stół z krzesłami <hmm>

 

Pogoda taka "cudna" , że aż miło :-P  Siedzenie w domu nas czeka.

 

Miłego Poniedziałku <buzki>

 



#186 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 17 marca 2014 - 10:17

Witam i ja,

 

Wyszłam sobie dzisiaj o 4 na spacerek z uszata a tu śnieg!! Olbrzymie, cudne białe płateczki :) ale jak już G. smigał do pracy to padał deszcz :/

Z rana wszystko ogarnęłam, odkurzyłam, poprałam, bigos zrobiłam i w sumie nudzę się :/  Książkę skończyłam i teraz nie mam co ze sobą zrobić....

 

Miłego dnia!!



#187 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 17 marca 2014 - 10:26

@AgnieszkaT...o 4.00-tej???O matko...ale jesteś dzielna...jesteś bohaterem we własnym domu...tak wcześnie zwlec się z łóżka...podziwiam. :mrgreen:



#188 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 17 marca 2014 - 10:37


Coraz więcej różności wcina

Już się nie moge doczekać, aż mojemu coś dam innego :-) 

Skończy 4 miesiące to coś zaczne wprowadzać :-)

 

Paskudna pogoda= siedzenie w domu

Maly wlasnie leży przy mnie na łóżku, i chyba będzie zaspypiał.

Obiad na dzisiaj mam. Musze tylko umyć podłogi, bo w sobote mi sie nie chciało. :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#189 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 17 marca 2014 - 10:38

Już po wizycie. Chociaż już to złe słowo, skoro byłam tam 2 godziny :P

No i cóż... zastrzyki mnie czekają <bezradny> 2 razy dziennie, więc wezmę pieniądze i niedługo do apteki i na zastrzyk :/

Mam nadzieję, że potem ból trochę minie, bo w końcu muszę ruszyć licencjat.


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#190 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 17 marca 2014 - 10:41

Zastrzyki...ojej... <pocieszacz> miejmy nadzieję,że pomogą.



#191 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 17 marca 2014 - 15:10

Hej ;)

 

Jak jak zawsze zmęczona po weekendzie, choć nic szczególnego nie robiłam.

Pasuje studia nadgonic, coby potem móc się byczyć.

 

Wieje u mnie strasznie, myślałam, że mnie dziś porwie jak wracałam z uczelni...  :cry:

Na dodatek mam cudowny odcisk na stopie i kuśtykam przez niego...  :roll:

 

Poza tym super, miłość kwitnie, w domu też oki ;)

Tylko życie towarzyskie coś podupadło leciutko, trzeba poodwiedzać i pospotykać się :P



#192 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 marca 2014 - 15:27

Hejka

 

Okres przyszedł, więc trochę mi sie humor poprawił...nie w sensie, że obawiałam się, że nie przyjdzie, tylko po prostu napięcie przedmiesiączkowe poszło w dal :mrgreen:

 

Spokojny dzień w robocie, zakupy zrobione, obiad od wczoraj, tylko podgrzać - żyć nie umierać :-P

 

Żebym jeszcze wannę miała, to by była pełnia szczęścia, a tak muszę się z kabiną (znienawidzoną) bujać...

 


No i cóż... zastrzyki mnie czekają
ała...no ale po zastrzykach szybciej się "naprawisz" więc w sumie na plus - zdrowiej Eli :-)

 


Wyszłam sobie dzisiaj o 4 na spacerek z uszata
ja też w ciąży spać nie mogłam, ale żeby się szlajać po nocy..?

Uwazaj na siebie na tych spacerach, bo Uszata to raczej pies obronny nie jest ;-)

 


Kofeimna spożyta już
cóż, ja już dziś 4 kawki zaliczyłam, a gdzie wieczór?

Wykończę się kawą i papierochami... :lol:

 


Pogoda do bani! Wiatrzysko głowę chce urwać!

u mnie też dalej pizga i mam wrażenie, że zaraz mój blok odleci, na tym moim 7 piętrze wieje jak cholera..

 

Ale ponoć, pod koniec tygodnia ma się poprawić i to już na dobre zrobi się wiosennie

 

@Tilia @magdaaaaa faktycznie dawno temu, taki maluszek był...a teraz inne problemy ;-)

 


przechodziłam już dwa razy ,przez co teraz Ty przechodzisz,kiedy córka wybywa z domu :-/ ...tyle,że te dwa razy to chłopcy byli...bardziej nad starszym się roztkliwiałam bo On był pierwszy ;-) .Drugiemu synowi już mniej głowę ,,suszyłam" ale jednak :-) .No i teraz czeka mnie trzeci raz ...tym razem dziewczyna...ma 14lat...a jaka już jest ,,dorosła"...że ho ho
no widzisz, więc wiesz jak to jest...

Ale jeszcze kilka lat i będę miała z bani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jedna i druga będą dorosłe...ciekawe czy wtedy człowiek przestanie się martwić..? Tiaaa, na pewno... :-P

 

Miłego popołudnia Laski


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#193 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:06


Wykończę się kawą i papierochami...
oj tam wykończysz, to samo mogłabym powiedzieć <hepi1> dorzucając moje hektolitry coli zero i drożdżówki :lol: 

 

jakos mi czas dziś szybko płynie (((:

a na pewno szybciej niż wczoraj i w sobotę, pewnie to perspektywa wolnego od pracy jutro [choć szkoły od rana do 19 :lol)

 

@elizabeth trzymaj się dzielnie  z tymi zastrzykami :* Drogie to to w ogóle ? 


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#194 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:08

Hej, poniedziałek minął. A tym samym cztery dni do weekendu zostały. :lol:

Głowa mi pęka od samego rana, czuję, że mam temperaturę, ale aż się boję wziąć termometr. :roll:

Teraz w planach nadrobienie serialu, potem napiszę jeden scenariusz na weekend do szkoły i wszystko na dziś.

 

Pogoda tak tragiczna, że nic się nie chce. A rano na chwilę pokazało się słońce i miałam nadzieję na jakaś lepszą pogodę, a tu nic z tego. :evil:


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#195 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:12

Hejka!

Dziś nie odbierałam sąsiada ze szkoly.Tata jego zadzwonił,ze będzie w pobliżu,to go odbierze.Przesiedzialam pól dnia na kompie.Szok.Dobrze,ze chociaż pierogi mialam. :mrgreen:

Dopiero z Adim odrobiłam lekcje.Za godzinę  wyruszam przewietrzyć 4 litery,gdyż idziemy na trening karate.

Zmykam,wciagne kanapke z wędlinką i ćwikłą,pychotka :mrgreen:

Milego popoludnia i wieczoru!

 

ps.@elizabeth zastrzyki w  pośladeczki?.Trzymaj sie i niech bol ucieka precz. ;*


Użytkownik viola edytował ten post 17 marca 2014 - 16:13


#196 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:46

Heloooo :)

 

Weekend zlecial zbyt szybko :roll:  ale jak wspaniale <serduszka> :-P

 

Wieje strasznie u mnie od piatku. Wczoraj sypalo sniegiem. Dzis rano musialam wyciagac kurtke zimowa i kozaki :evil:

 

W pracy zlecialo. Wreszcie jestem w domu o normalnej porze :mrgreen: glowa mi peka i bardzo zle sie czuje dzis od rana :-/

Poczytam troszke i sie poloze zaraz....moze to cos pomoze.

 

Udanego popoludnia! ;-)


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#197 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:49

Witam się i ja :-)

Nadal w pidżamie :lol: Zaraz ruszę pupsko, bo wybieramy się na basen.

Taka rozrywka w taką straszną pogodę- dziś urodziny połówka :-)

 

Na cmentarz też bym chciała wyskoczyć, o ile mi głowy nie urwie ;-)

 


Wyszłam sobie dzisiaj o 4 na spacerek z uszata a tu śnieg!!

:shock:

 

@AgnieszkaT a jak samopoczucie? ;-)

 

 

Dziś totalny dzień lenistwa, jutro też bez planów... Teraz pomarudzę na brak zajęcia, a jak zacznę staż to będę czekała na wolne, znienawidzę na nowo poniedziałek i weekend będzie dla mnie na wagę złota :lol: ehh :-D


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#198 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 marca 2014 - 16:53


Nadal w pidżamie :lol:

 

Zazdroszcze :lol: :lol: :lol:

 

 

 


a tu śnieg!!

U mnie przez noc tyle nasypalo, ze rano spokojnie na ulepienie balwana by starczylo :lol: :lol:

 

 

 


zastrzyki mnie czekają

Nieee  cccccierrrrrrpie zastrzykow :->


Użytkownik katti edytował ten post 17 marca 2014 - 16:53

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#199 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1 069 postów

Napisano 17 marca 2014 - 21:46

Witam!

 

Dłuuużył mi się ten poniedziałek i jakaś śpiąca jestem. Jutro na szczęście pośpię, bo zajęcia dopiero o 11;30. Muszę się zabrać za pisanie prac zaliczeniowych, bo potem znów mi się nazbiera wszystkiego w maju i czerwcu i nie wyrobię. :P

 

U mnie dziś już była lepsza pogoda. Czekam na słoneczko w pełni i wyrywam chrześniaczkę na spacer, gdzieś na plac zabaw. :)

 

 

Uciekam pod prysznic zaraz.

 

:)


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#200 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 marca 2014 - 22:59

myslałam, ze moze szybko przejdzie , ale rozklada mnie coraz bardziej.

na silowni dzis troche raczki pocwiczyłam. milego , dobranoc.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych