Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Medycyna kosmetyczna, czy kremy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ula123

Ula123
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 13:33

Jaki sposób poprawy skóry jest waszym zdaniem najlepszy, czyli zarazem z którego powinnam skorzystać? Zależy mi na tym aby nie była taka sucha oraz stała się jędrna. Lepsze są usługi z zakresu medycyny kosmetycznej czy też zalecacie bardziej korzystanie z kremów?

Użytkownik Olenka edytował ten post 22 styczeń 2014 - 13:52

#2 Anna85

Anna85
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 11:39

Na samą myśl medycyna juz mnie dreszcze przechodzą ,Kojarzy mi się z igłami , skalpelem brrr Jestem strachliwiec i jak nie jest konieczna  a wręcz ostateczna ingerencja w moje ciało jakim kolwiek narzędziem to nie pozwalam się dotykać :-) Jestem zwolennikiem naturalnych kosmetyków, suplymentów. Po porodzie moja skóra też ma wiele do zyczenia :shock: tu roizstempek tam rozstępek :evil: ale staram się tylko naturalnie ją przywrócić do formy. zastosuj peeling np cukrowy albo aubrey-energetyzujący svcrub peeling do ciała z solą morską a potem nakłaj kremiki. To moje zdanie :-)

#3 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 15 luty 2014 - 21:39

ja też się boję zabiegów choć moje znajome chodzą na różne, jedna była ostatnio na masażu próżniowym, opowiadała że bardzo fajny ten zabieg i że skóra od razu robi się bardziej napięta, jędrna. Ja wolę stanowczo kremy, jak się znajdzie dobry to efekty są szybkie

#4 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 16 luty 2014 - 16:17

ja byłam na usuwaniu rostępów. Dziwny zabieg laserem ale da się przeżyć. W kremy i balsamy nie wierzę

#5 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 16 luty 2014 - 20:15

i jak wrażenia? coś zdziałało? No i gdzie byłaś?

#6 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 17 luty 2014 - 19:18

Ja byłam w klinice chirurgi plastycznej Mazan, w Katowicach. Zabieg trwał ok 20 minut bo mało było. Pani w ogóle nie chciała się podjąć bo nie wiedziała gdzie one sa. Ale ja je widziałam. Zapłaciłam 300 zł. Normalnie jest tam 300 zł 10cmx10cm ale że ja miałam kilka pasków na pupie i nie były one obok siebie, Pani mnie taniej policzyła.  Dopiero jestem 2 tyg po. W tej chwili mam już strupki. Za 2 tyg mam kolejny zabieg i za msc powinno być widać efekty :-) dam znać ! Zabie dziwny. Głowica jest mała ale bardzo gorąca, gorąc przechodzi w zimno i ukłucie małe jest. Każdy roztęp jest nakłuwany w 4 seriach. U mnie jedna seria miała 10 ukłuć.Czyli 40 na 1 rozstęp.Po zabiegu skóra puchnie i jest czerwona. Codziennie trzeba smarować. I nie ma możliwości solarium ! Teraz robią mi się strupki i bardzoo swędzi

#7 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 17 luty 2014 - 21:00

maja byc mniej widoczne po tym zabiegu ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#8 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 17 luty 2014 - 22:52

magdaaaaa to zależy jak dużo ich jest, jakiej wielkości są. Ja np mam mieć tylko dwa zabiegi. Po pierwszym mają być mniej widoczne, po drugim powinny zejść całkowicie.  Normalnie powinno być ok 5/6 zabiegów, co 3/4 tygodnie. 

#9 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 25 luty 2014 - 20:14

brzmi to co najmniej przerażająco :D, ale efekt się liczy, koleżanka mnie namawia na mezoodmładzanie, chyba się skuszę bo jednak zmarszczki to mój największy problem

#10 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 25 luty 2014 - 21:07

Tez się bałam jak kosmetolog mowila mi na czym polega zabieg :-P .

#11 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 27 luty 2014 - 12:00

ale jesteś zadowolona z efektu?? Czego kobiety nie zrobią dla urody ;), chyba bym tylko operacji plastycznej się nie poddała bo to jednak za poważna dla mnie sprawa

#12 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 28 luty 2014 - 17:15

Narazie czekam az since zejda

#13 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 13:25

aha, no to daj znać :), ja może złamię opór przed zabiegami, na razię idę w sobotę na masaż czekoladowy do instytutu yonelle, zobaczymy może pogadam z jakąś kosmetyczką i mi coś doradzi, jakiś ewentualny zabieg w przyszłości :)

#14 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 14:56

Jeśli komuś zabieg medycyny estetycznej poprawi poczucie własnej wartości i atrakcyjności to czemu nie ma skorzystać.Ja osobiście wolę stałą,systematyczną i z konsekwencją stosowaną CODZIENNĄ pielęgnację+świadome odżywianie(nie mylić z żywieniem)+dobry sen...potrafią zdziałać cuda... <wanna>  <spie1>

Kremy przeciwzmarszczkowe zaczęłam używać już po 25roku życia...wtedy nasza skóra zaczyna się starzeć chociaż jeszcze tego gołym okiem nie widać.I tak do dziś ,dzień po dniu pielęgnuję sama siebie i edukuję już moją córkę...

Ale mówię,że jeśli ktoś w to wierzy i woli to ok... :-D

#15 olgapasiek

olgapasiek
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 11:59

Proponuje udac sie do kosmetyczki  i ona zaleci co powinnas zażywać a co nie odczywiscie nie obejdzie sie 

bez cwiczen na ujedrnienie :-P

Użytkownik elizabeth edytował ten post 14 marzec 2014 - 12:09

#16 pattkaaa21

pattkaaa21
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 20:47

Powiem tak: PODZIAŁAŁO :-)

#17 baaasia

baaasia
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 14 marzec 2014 - 21:00

gogi - a jakie kremy polecasz? ?Dobry sen to by się przydał ale niestety praca i częste siedzenie do późna robią swoje a w pracy też się chce ładnie wyglądać

#18 Marzenaaa

Marzenaaa
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2014 - 21:01

Według mnie medycyna estetyczna to naprawdę dobre rozwiązanie. Kremy i różne maści nie do końca dają pożądany efekt, jeśli w ogóle. Tym bardziej, że w gabinetach medycyny estetycznej osoby, które tam pracują powinny doradzać klientkom i proponować jak najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania! Ja regularnie chodzę do podwarszawskiego gabinetu dr Parda i jestem zadowolona. Pani doktor świetnie doradziła jakie zabieg powinnam wykonać aby wygładzić i napiąć skórę, bez używania igieł, których też się boję  :mrgreen:  Jeśli gabinet posiada dużą ofertę to zawsze znajdzie się bezpieczne i satysfakcjonujące rozwiązanie :-P

#19 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 12 luty 2015 - 21:53

Na pewno kremy do podstawa, ale przy większych problemach to myślę, że warto skorzystać z medycyny estetycznej :)

#20 karolajn

karolajn
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 14 maj 2015 - 11:10

Dziewczyny może Wy mi doradzicie. Czy jezeli mam dużo zmian na buzi, w sumie to wręcz blizn, a wszystko przez to że w młodości wiele lat miałam trądzik. Kiedy ten koszmar z trądzikiem się w końcu skończył, to w sumie wcale nie jest lepiej, bo zostały mi ślady które ciężko jest przykryć makijażem. zresztą nie chce tego ukrywac, tylko chciałabym się tego pozbyć raz na zawsze. Już nie pójde do dermatologa, bo już mi przepisywał wiele maści i nic nie dało. Myślalam o jakimś zabiegu, mozecie mi coś doradzić? Albo jakiś salon, gdzie mogę z tym pójść i mi pomogą? Mieszkam w Opolu, ale jak trzeba bedzie to pojadę nawet na koniec Polski, żeby się tego pozbyć :(