tak wiele poswiecilam
czytam, czytam i nie moge czegos zrozumiec..... czy was cos laczylo wogole
bo pisalas o spotkaniu, pocalunkach, imprezach... dlugo to trwalo
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:09
tak wiele poswiecilam
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:33
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:34
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:37
Jezu jaka romantyczna milosc!!!! taka platoniczna, przeplatana pocalunkiem!!!
jak to czytam to miekko mi sie kolo serca robi...
jak Ty jestes zdolna do poswiecen!!! jechac tysiace kilometrow, poswiecic staz, studia...gdzies Ty sie jeszcze taka uchowala?
dziewczyno to pieknie tak wszystko przezywac, podziwiam, ze tak potrafisz
chyba tylko trudno Ci bedzie znalezc odpowiuednia polowke, ale jak znajdziesz, bedziesz szczesliwa!!!
jak to czytam to miekko mi sie kolo serca robi...
nastepnym razem niech chlopak do Ciebie przyjedzie, bo tylko taki jest Ciebie wart, co bardzo duzo potrafi dla Ciebie poswiecic
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:43
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:54
Ale zastanow sie, czy znasz kogos kto tak poswiecilby sie?
Jezu jaka romantyczna milosc!!!!
Napisano 01 kwietnia 2009 - 13:15
Napisano 01 kwietnia 2009 - 15:32
nic nas nie laczylo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 01 kwietnia 2009 - 17:10
przykre, ale moze on sobie tak tylko mowil, moze nie myslal na powaznie, ze to zrobisz, ze rzucisz wszystko.....
Napisano 02 kwietnia 2009 - 17:17
Napisano 02 kwietnia 2009 - 17:29
Ja się dziwię, że Tobie po 4 miesiącach taka głupota do głowy strzeliła, żeby jechac w ciemno i budować swoją przyszłość na wspomnieniach...
Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:23
Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:28
Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:49
Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:53
a co bylo wyjatkowego w tym? z jego strony? przeciez malo sie znaliscie nawet
Napisano 02 kwietnia 2009 - 19:08
Napisano 02 kwietnia 2009 - 19:12
ale sama musisz postarac sie zapomniec
Napisano 02 kwietnia 2009 - 19:21
Napisano 02 kwietnia 2009 - 19:45
Napisano 02 kwietnia 2009 - 21:27
lovely, za jakis czas zaczna powracac inni faceci do Twojego zycia
temat zaczyna podchodzić w ten temat
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych