Jak mam sobie z tym poradzić?
#201
Napisano 10 listopada 2009 - 18:54
nawet mialam plan, żeby za rok iść na studia... spróbować inny kierunek...w sumie mój prawie wymarzony... (pedagogika, której nie skonczyłam była pomyłką!) ale teraz wszystko stoi pod znakiem zapytania... nie mam na nic psychicznie sily... w sobotę czeka mnie coś szalonego... i... albo będę tego żalować do konca życia- albo (i mam nadzieję, że tak będzie) pomoze to mojej psychice... moze znów poczuję się choć ciut kobieco... albo poczuć się kimś lepszym niż czuję się teraz... pare dni temu miałam ochotę wyskoczyć z balkonu... ale zbyt wielką wartość ma dla mnie życie... często analizuje siebie... i najgorsze co może mnie spotkać to to, że nie będę w stanie zapomnieć o tym wszystkim złym czego doznalam... nawet nie mam komu o tym opowiedzieć... dlatego jestem Tutaj...
#202
Napisano 10 listopada 2009 - 19:25
zapominać o tym co cie spotkało nie powinnaś. to powinno być dla ciebie nauczką na przyszłość, powinnaś wyciągnąć z tego wnioski dla siebie. zanalizować czemu działo się tak a nie inaczej, co wpłynęło na taki przebieg spraw. ja też nie pasuję w całą masę miejsc, właściwie to jestem takie indywiduum chodzące, i wiesz co? zrobiłam z tego swój największy atut.
myślę że forum ci tu nie pomoże. pomóc ci może rozmowa z psychologiem, albo kimś zaufanym, taka na prawde szczera, gdzie druga strona powie ci szczerze jak cię odbiera
na koniec mam niestety niezbyt optymistyczne podsumowanie:
nie oczekuj miłości od innych, jeżeli nie kochasz sama siebie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#203
Napisano 19 grudnia 2009 - 23:37
Co mam zrobić?
#204
Napisano 20 grudnia 2009 - 10:45
#206
Napisano 20 grudnia 2009 - 13:50
#207
Napisano 20 grudnia 2009 - 14:19
#208
Napisano 30 grudnia 2009 - 17:53
ostatnio spotkalam na swojej drodze fajnego faceta gdyz pracujemy w tym samym miejscu.Nie mialam odwagi do niego zagadac wiec poprosilam o pomoc radio eska a dogladnie wzielam udzial w programie bal czy szmal.W kazdym razie zgodzil sie w co nie wierzylam i dostalismy zaproszeni na romantyczna kolacje przy swiecach.Ale i vtu jest problem bo on ma dziewczyne i mimo tego zgodzil sie.On wie jak wygladam itd.Jak myslicie czy mu sie spodobałam??Nie wiem co mam myslec pomozcie
#209
Napisano 30 grudnia 2009 - 17:59
#210
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:02
#211
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:07
#212
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:08
[ Dodano: 2009-12-30, 18:09 ]
mamy spotkac sie po nowym roku ale jeszcze nie ma ustalonego dokladnego terminu gdyż musze jeszcze pojechac do radia po zaproszenia
[ Dodano: 2009-12-30, 18:13 ]
nie uwazam siebie za jakis cud natury,ale gdybym mu choć troche sie nie podobala to chyba nie zgodzilby sie na ta kolacje tak mi sie wydaje
[ Dodano: 2009-12-30, 18:14 ]
[ Dodano: 2009-12-30, 18:15 ]
#213
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:18
[ Dodano: 2009-12-30, 18:20 ]
masz racje ale wiesz moze nie chce nic kakretnego tylko isc na kolacje za darmola heheh ale na pewno cos chce...
#214
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:41
#215
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:44
#216
Napisano 30 grudnia 2009 - 18:52
boje sie ze jak bedziesz sie mu bardzo narzucac na tym spotkaniu i dawac znaki jak bardzo sie podoba tobie, to on moze zaproponowac, aby leciec na dwa fronty , albo co gorzej bedzie chciał cie potrakowac jak jednorazówke.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#217
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:10
[ Dodano: 2009-12-30, 19:10 ]
#218
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:34
#219
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:43
#220
Napisano 30 grudnia 2009 - 19:47
Jak facet prosi o numer telefonu, gg, tudzież o adres to z pewnością nic nie znaczynawet poprosil mnie o moj numer telefonu:)to cos znaczy??
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















