Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#141 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:27

W pracy odłożyłam sobie taką sukienkę i chcę zapytać co o niej sądzicie,Jest w 2 kolorach chabrowy i róż . Ja wybrałam sobie róż .Załączam zdjęcie sukienki na modelce.

Załączone miniatury

  • SUKIENKA_DAMSKA_SSU0552.jpg
  • SUKIENKA_DAMSKA_SSU0552 (1).jpg
  • SUKIENKA_DAMSKA_SSU0552 (2).jpg
  • SUKIENKA_DAMSKA_SSU0552 (3).jpg


#142 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:31

krowka17, gdyby była bez tych pasów to genialna :-P tył mi się strasznie podoba, ale te pasy jakoś niespecjalnie mi się widzą <bezradny></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#143 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:32

Madź, wejdź sobie do top secret i zobacz jaka ona bombowa :P założysz to się zakochasz hehe i te pasy nie będą Ci przeszkadzały :P

#144 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:35

krowka17, ja nawet nie wiem czy u mnie gdzieś jest top secret :lol:
a po drugie, te pasy są białe, zaraz bym się czymś ufifrała :lol: nie no, nie pasują mi te pasy i koniec :-P
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#145 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:38

różowa ładna ale do tej kiecki trzeba mieć cyc ;-)
na tej modelce średnio leży według mnie

#146 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:41

Słodki taki pudrowy róż :-D

Ale...

do tej kiecki trzeba mieć cyc ;-)



na tej modelce średnio leży według mnie


Według mnie też <bezradny></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#147 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:41

Torii1988, no jedyny minus to ten cyc bo inaczej to nie będzie się trzymała , ja założyłam 34 to się trzyma tylko trochę ciśnie w klatce a tak to jest ok a 36 to już za duża np jest.

#148 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 22:02

ja nawet nie wiem czy u mnie gdzieś jest top secret :lol:


u mnie jest :mrgreen: Ale taki mały tylko, kiedyś był o wiele większy.

Krówka, niby ładna, ale pasy cos mi nie grają.
Bym musiala zobaczyc na kimś.

#149 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 21 kwietnia 2012 - 09:46

krowka17, oj mnie się chabrowa podoba, ale że jako do tej kiecy trzeba mieć cyc to nie dla mnie :P :lol:

A ta wcześniejsza, czerwona całkiem fajna :)
Taka elegancka i jednocześnie oryginalna.

#150 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 21 kwietnia 2012 - 11:44

nawet nie wiem czy u mnie gdzieś jest top secret :lol:

w SCC jest :-D

A co do sukienki, to te paski z pielęgniarkami mi się kojarzą :lol: jakoś tak.

#151 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 09:50

Bardzo podoba mi się krój, tylko ja bym wybrała chabrową. :-)
Paski mi nie przeszkadzają, ostatnio zakupiłam spódniczkę z 2 paskami- białym i czarnym i bardzo ją lubię. :->
Gdyby była taka tylko czerwona, to byłoby to spełnienie moich marzeń. :lol:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#152 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 18:51

krowka mierzyłam ją ostatnio u dziewczyn :lol:
bardziej różowa jak dla mnie ta chabrowa nie ma tego uroku a ten róż jest delikatny, jedyny jej minus to dość gruby materiał- na lato troszke za gruby jak dla mnie

p.s. gdzie ty mieścisz te wszystkie odłożone w pracy ciuchy <lol></span>

#153 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 kwietnia 2012 - 21:16

p.s. gdzie ty mieścisz te wszystkie odłożone w pracy ciuchy

mamy szafkę i do niej ładujemy do reklamówek :D każda ma osobną swoją a takie np . kurtki czy sukienki czy marynarki wieszamy na wieszaki :D

troszke za gruby jak dla mnie

no to fakt że materiał ma za gruby ale i tak jest śliczna i ładnie leży :)

#154 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 09:55

zakochałam się :-P

Załączone miniatury

  • zestaw41bez2kopia.jpg


#155 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 09:57

Torii1988, ja teeeeż :shock: świetne spodnie <ookk></span> dawaj linka :lol:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#156 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:03

Torii1988, ja teeeeż

:shock: i ja teeeeeeeż :lol: :lol: :lol:

dawaj linka

<zawstydzony></span>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#157 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:30

zastanawiam się nad nimi. kosztują 100 zł z przesyłką

#158 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:54

Torii1988, ja też proszę o linka :->

zastanawiam się nad nimi. kosztują 100 zł z przesyłką

są tego warte :-)

#159 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 12:05

zastanawiam się nad nimi. kosztują 100 zł z przesyłką

Kto jak kto,ale ja bym nie dała tylu pieniędzy za takie coś <bezradny></span>
No,ale co kto lubi,przecież ;-)

#160 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 12:17

niestety najmniejszy rozmiar to S i jest na mnie za duży <bezradny></span> Ale Wam będę zazdrościć, jak je kupicie :evil: :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych