Moda 2012
#141
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:27
#142
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:31
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#143
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:32
#144
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:35
a po drugie, te pasy są białe, zaraz bym się czymś ufifrała
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#145
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:38
na tej modelce średnio leży według mnie
#146
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:41
Ale...
do tej kiecki trzeba mieć cyc
na tej modelce średnio leży według mnie
Według mnie też
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#147
Napisano 20 kwietnia 2012 - 20:41
#148
Napisano 20 kwietnia 2012 - 22:02
ja nawet nie wiem czy u mnie gdzieś jest top secret
u mnie jest
Krówka, niby ładna, ale pasy cos mi nie grają.
Bym musiala zobaczyc na kimś.
#149
Napisano 21 kwietnia 2012 - 09:46
A ta wcześniejsza, czerwona całkiem fajna
Taka elegancka i jednocześnie oryginalna.
#150
Napisano 21 kwietnia 2012 - 11:44
w SCC jestnawet nie wiem czy u mnie gdzieś jest top secret
A co do sukienki, to te paski z pielęgniarkami mi się kojarzą
#151
Napisano 22 kwietnia 2012 - 09:50
Paski mi nie przeszkadzają, ostatnio zakupiłam spódniczkę z 2 paskami- białym i czarnym i bardzo ją lubię. :->
Gdyby była taka tylko czerwona, to byłoby to spełnienie moich marzeń.
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#152
Napisano 22 kwietnia 2012 - 18:51
bardziej różowa jak dla mnie ta chabrowa nie ma tego uroku a ten róż jest delikatny, jedyny jej minus to dość gruby materiał- na lato troszke za gruby jak dla mnie
p.s. gdzie ty mieścisz te wszystkie odłożone w pracy ciuchy
#153
Napisano 22 kwietnia 2012 - 21:16
mamy szafkę i do niej ładujemy do reklamówekp.s. gdzie ty mieścisz te wszystkie odłożone w pracy ciuchy
no to fakt że materiał ma za gruby ale i tak jest śliczna i ładnie leżytroszke za gruby jak dla mnie
#155
Napisano 25 kwietnia 2012 - 09:57
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#156
Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:03
Torii1988, ja teeeeż
dawaj linka
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#157
Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:30
#158
Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:54
są tego wartezastanawiam się nad nimi. kosztują 100 zł z przesyłką
#159
Napisano 25 kwietnia 2012 - 12:05
Kto jak kto,ale ja bym nie dała tylu pieniędzy za takie cośzastanawiam się nad nimi. kosztują 100 zł z przesyłką
No,ale co kto lubi,przecież
#160
Napisano 25 kwietnia 2012 - 12:17
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









