Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda lat 80,90

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 09:17

Wracając do przeszlości.Jak ogladacie zdjecia, filmy,co was urzeka,urzekalo w modzie z tamtego okresu.A co zupełnie odpada.
Mnie osobiście bardzo podobały sie niektore fryzurki z lat 80.
Coś a,la Limahl.
Tył dłuzszy ,wycieniowany.Góra nastroszona.Kiedys pani Izabela Trojanowska miala taka fryzurę,albo Ostrowska.Fakt ,ze w kolorze jednolitym ,nie tak jak Limahl.

Z lat 90,urocze byly dla mnie spodniczki lambadowki.Krotkie rozkloszowane.Sama mialam pomarańczową :mrgreen:
Albo męski zestaw podkoszulek i marynarka(Policjanci z Miami

#2 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 09:22

.Dzis pewnie to ,byloby nie do przyjecia,chociaż,może

dzisiaj wszystko jest do przyjęcia, bo moda wraca i modne jest mieszanie różnych stylów :P

Lubię retro, może nie koniecznie lata 80 i 90 ale lubię.

A z tych lat to neonowe i landrynkowe kolory :)

#3 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 09:25

Tył dłuzszy ,wycieniowany.Góra nastroszona.

dla mnie to najgorsza fryzura jaka może być! strasznie mi się nie podoba- jest mało kobieca i w sztuczny sposób powiększa głowę :lol:

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 09:27

dla mnie to najgorsza fryzura jaka może być! strasznie mi się nie podoba- jest mało kobieca i w sztuczny sposób powiększa głowę

moim zdaniem bardziej powiekszała glowę fryzura z toną lakieru i tak mocno natapirowana.

[ Dodano: 2013-06-25, 10:28 ]

Tył dłuzszy ,wycieniowany.Góra nastroszona

ta raczej zblizona do irokeza. ;-)

#5 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 09:45

Nie wiem czy z mody coś mi się podoba. Te poduszki w marynarkach, one same po kolana, spodnie pod biust, za krótkie spodnie. Wzory które mnie odpychają. Tak kojarzę te lata i oby taka moda nie wróciła.

Jak oglądam zdjęcia z młodości moich rodziców to uważam, że mając po 25 lat wyglądali gorzej niż dzisiaj, a zwłaszcza mama z tą fryzurą morką włoszką i ta grzywa taka wielka.

Każdy z nas urodził się ateistą

#6 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 25 czerwiec 2013 - 11:04

mama z tą fryzurą morką włoszką i ta grzywa taka wielka.

wow,kiedyś chorowałam na taką fryzurę mokra włoszka.

Pamietam koszulki siateczkowe nakladane na zwykly podkoszulek.Normalnie szał.Albo podwójne paski :mrgreen: i ćwieki
Teraz ta moda wydaje mi sie ,ze byla taka buntownicza.

#7 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:17

wybitnie moda z lat 80-90 mi sie nie podoba , choc spodniczki do lambady sa fajne ;-) ogolnie jak widze te odwolania dzis do tamtych czasow to mnie odrzuca, szczegolnie 80te byly okrpne i bez gustu.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#8 marybloodymary

marybloodymary
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 13:21

Do mnie zdecydowanie bardziej przemawia nieco dawniejsza moda (lata 50.) - rozkloszowane spódniczki i sukienki, małe sweterki i żakieciki, czyli ponadczasowa klasyka i kwintesencja kobiecości.

#9 babeczka

babeczka
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 21 lipiec 2013 - 10:32

Lata 50-te? , no może i masz rację, bo ostatnio widziałam koleżankę,która zaczęła chodzić w butach swojej babci i to z lat raczej wcześniejszych niż wspomniane 50-te. Babcia kupiła,nie zdążyła ich nawet założyć, jej mama nie miała serca ich ruszyć,więc skorzystała tylko na tym moja kumpelka.I przyznam szczerze,że są super, ale nawet ich dotknąć nie pozwoli. A te wszystkie wcześniejsze lata byle nie 20-te,gdzie opalało się w "pełnym " rynsztunku ;) ( opalaczki za kolanka i pod bródkę,a do tego kapelusik ),no ale taka wtedy była moda.Teraz z tamtych lat panie dziwiłyby się obecnymi strojami. Mnie podobają się np. też suknie z klosza.czasem spodnie dzwony, plisowanki,falbaneczki,kokardeczki , bardzo kwieciste bluzy, płaszcze ortalionowe - to był szał - ale to lata późniejsze. ;)Sorki:)

#10 Avesti

Avesti
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 10:36

Mi w tej modzie z lat 80 najbardziej podobają się spodnie jeansy,miały inny krój,często nawet jeszcze dzwony,uważam że to było po prostu fajne i miło swój klimat.

#11 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 11:08

Mam wrażenie, że powoli waca moda lat '90. Spodnie z wysokim stanem, dresy, kabaretki, dzwony ponoć też coraz bardziej modne i krótkie bluzki.

Mnie osobiście się to nie podoba, ale ma swój klimat i z sentymentem na to spoglądam. :)

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#12 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 11:20

dzwony ponoć też coraz bardziej modne
Kiedyś je nosiłam i ciężko było mi przejść na rurki :)

Spodnie z wysokim stanem, dresy
Spodnie z wysokim stanem były ciągle, a dresy nosiło się tylko na w-f a teraz właśnie jest moda na drsowe spódniczki, sukienki, spodnie. ;)

nixqp2.png

#13 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 17:52

a dresy nosiło się tylko na w-f

Myślałam o czymś takim:

post-1375795227-1164084-rrr.jpg

Haha. :D

Zapomniałam jeszcze wspomnieć o butach ze szpicem. O matko, jakbym nie chciała, żeby na to moda wróciła. Okropność! :D

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#14 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 19:10

Zapomniałam jeszcze wspomnieć o butach ze szpicem
Ja mam jakieś szpilki więc nie będę musiała kupować <umieraam>

@Findmysky. już bym w taki dres nie wskoczyła. Kiedyś była moda na dresy kreszowe (taki jakby szeleszczący materiał). Mam gdzieś niebieski, bo na ryby był dobry :lol:

nixqp2.png

#15 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 21:13

Ta moda była okropna ! W ogóle nie podoba mi się styl z tamtych lat, no chyba, że chodzi o kokardy we włosach czy plisowane spódniczki ;-)

Ale coś w stylu buty w szpic - nie nie nie jeszcze raz nie. I do tego satynowe sukienki - koszmar :lol:

Załączone miniatury

• ST1.jpg
  • 45.jpg

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#16 karolinka5

karolinka5
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 13:52

mi   ta  moda sie nie podoba

#17 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 15:11

@karolinka5 uzasadniaj swoje wypowiedzi.

Kolejne posty bez uzasadnień będą kasowane.

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#18 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 173 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:29

To była super moda! I co najlepsze - ona wraca, więc nie śmiejcie się, tylko odświeżajcie szafy :D

#19 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 13 październik 2014 - 22:08

uwielbiam akcenty z tamtych lat w modzie współczesnej!

#20 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 październik 2014 - 10:50

Kiedyś je nosiłam i ciężko było mi przejść na rurki
ja rurek nie lubie , mam jedne zwezane ku dolowi , ale nie sa tak dopasowane jak rurki. a rozkloszowane nosze do dzis , bo fajnie podkreslaj mi sylwetke, ale do typowych dzwonów im daleko.

wczoraj jak zobaczyłam Krupe w top model i jej stylizacje retro to pomyslałam, ze bym sie tak w zyciu nie ubrała :roll: niestety nie moge foty na necie wyszukac.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko