Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#181 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 17 maja 2012 - 08:17

Bardzo ciekawe są te sukienki i podobają mi się , ale na pewno do nich wysokie obcasy ;)

#182 lizzka

lizzka
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 22 maja 2012 - 14:12

Mnie też bardzo się podobają, śliczne są i zwiewne, w sam raz na lato :)

#183 danka

danka
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 24 maja 2012 - 15:09

Widziałam wczoraj dziewczynę w takiej zielone sukience, ciemno zielonej i wyglądała jak nimfa leśna, ale w dobrym sensie, ładnie

#184 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 15:01

Jakis czas temu kolezanka kupila sobie takie butki z Zary. Od razu przypadly mi do gustu i tak sie zastanawiam nad ich kupnem :-P bardzo ladnie leza na nodze, sa zgrabne i 'pozadne'.
Co sadzicie? :-P

Załączone miniatury

  • zara shoes_ vivaluxury_fashion_blog-13.jpg
  • 2448950615_1.jpeg
  • 2361101202_2_3_3.jpg
  • 2448950615.jpeg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#185 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 15:34

katti, o ile jeszcze tyl buta mi sie podoba, tak przod w ogole <bezradny></span> Za mdly, jakis pasek jakby z gumy wyglada ( moze to guma). Dla mie nie za bardzo ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#186 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 15:40

katti, mnie się podobają :) Są oryginalne i mają to 'coś' ;) Kolory na topie, więc jestem na tak :mrgreen:

#187 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 18:36

butki z Zary

tam zawsze są takie oryginalne i czasem dziwaczne buty ;P
ale też ładne :)
te są fajniutkie - zwłaszcza tył :mrgreen:
widziałam je w gazecie ;-)

ile kosztują? 200-300?

#188 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 19:16

Śliczne są!!! mają świetne kolorki :) a ja sobie kupiłam ostatnio miniówkę bandage w kolorze pomarańczy więc idealnie by mi pasowały :)

#189 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 13 lipca 2012 - 19:26

katti, kompletnie nie w moim guście. Kolorystycznie tył jeszcze ujdzie, ale przód w ogóle mi się nie podoba. I wyglądają na mało wygodne.

#190 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 14 lipca 2012 - 08:09

katti, nie w moim guście. Z profilu podobają mi sie i wyglądają bardzo ciekawie na nodze, ale już patrząc na to zdjęcie z przodu bardzo nie podoba mi się jak wyglądają.

I wyglądają na mało wygodne.

Mam takie samo wrażenie

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#191 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 lipca 2012 - 19:19

Nie podobają mi się kompletnie, nie lubię takiego kroju butów i zapewne byłoby mi ciężko w nich stabilnie się poruszać. Jedynie kolory są ładne :-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#192 pollyana

pollyana
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 12:05

Mi te buty z Zary w ogóle się nie podobają. Widzę, że panuje moda na czarny lub nudziakowy czub buta i połowa Polski będzie tak się nosić.

#193 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 24 sierpnia 2012 - 10:03

Katti,świetne buciki,niezwykle delikatne i super prezentują sie na stopie.
Przyznam,że juz mi troszkę obrzydły te wszędobylskie platformy,aż przyjemnie sie patrzy na takie sandałki.

#194 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:32

podobają mi się takie bluzeczki ale....
stanika do tego się nie ubiera a jak ktoś ma mały biust to będzie wyglądać tragicznie <bezradny></span>

Załączone miniatury

  • 6953a068f9c6a23a4a197e2e221372cc.jpg
  • 29e3b170aad2752176141ef7b448002b.jpg
  • 0c25335799c7bd0199c9d1252915e71e.jpg


#195 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:39

Cała czarna mi się bardzo podoba tylko kurcze nie wyobrażam sobie siebie w takiej bluzce bez biustonosza własnie.

#196 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:51

Torii1988, nie ubrałabym takiego czegoś.
Ładne to może i jest ale nie w moim stylu. ;)

#197 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:53

Torii1988, a ja bym ubrała :) fajne to jest :) biust mi sie bez stanika dobrze trzyma to może by to jakoś wyglądało :) gdzie takie można kupić ?

#198 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:55

nie ubrałabym takiego czegoś.

to raczej nie jest strój na co dzień ;-) tylko na imprezę :->

#199 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 11:58

to raczej nie jest strój na co dzień ;-) tylko na imprezę :->

Nawet na imprezę. Zważając na to na jakie imprezy ja chodzę i jak często :lol:

#200 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 12 listopada 2012 - 12:21

Torii1988, dla mnie bluzeczki super :mrgreen: Wlasnie tylko spraw stanika <hmm></span> Jak sie ma male piersi to te plastry moze, albo silikonewe miseczki, ale jak sie ma prawie balony to co <zebol1></span> ?

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych