Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#161 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 22:41

Torii1988, bajeczne są .... daj linka :)

[ Dodano: 2012-05-15, 18:50 ]
podobają wam się ?

Załączone miniatury

  • 391.jpg
  • 376.jpg
  • 275.jpg
  • 242.jpg


#162 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 15 maja 2012 - 17:58

pierwsza kiecka ładna, ale jak dla mnie za krótka troszkę :-P
bluzeczki ładne,
za to ostania kiecka nie podoba mi się w ogóle <bezradny></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#163 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 15 maja 2012 - 18:02

Miętowa bluzeczka nawet całkiem fajna, ale reszta niestety już mniej. Zwłaszcza sukienki jakieś dziwne, ta ostatnia jakby halka koronkowa wychodziła :roll:

er3mjw4zst9mivdb.png


#164 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 maja 2012 - 18:09

Sukienkę z pierwszej foty mam podobną, faktycznie strasznie krótka, temu za bardzo jej nie noszę :lol: I moja jest w kolorze koralowym. Bluzeczki dwie ładne, miętowa super :) A ostatnia sukienka mi się nie podoba przez tą warstwę koronki pod spodem.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#165 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 maja 2012 - 18:14

pierwsza kiecka ładna, ale jak dla mnie za krótka troszkę :-P

dokladnie

fajna jest bluzka w zielonkawym kolorze, tylko kolor bym wolała inny. a ostatnia sukienka przez koronke straciła cały urok.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#166 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 15 maja 2012 - 18:24

ojjj tam czepiacie się tej koronki , można ja uciąć i będzie po sprawie :) wyobraźcie ją sobie bez koronki :)

#167 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 15 maja 2012 - 18:36

krowka17, w pierwszej sukience nie podoba mi sie góra - wolę takie przylegające do ciała ;-)
brzoskwiniowa bluzka jest świetna <ookk></span> i kolor i fason :mrgreen:
miętowa mi nie pasuje <bezradny></span>
ostatnia sukienka mogłaby być, gdyby nie ten paskudny łańcuszek i kolor - niby biały, ale poszarzały <bezradny></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#168 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 16 maja 2012 - 07:59

Ostatnia sukienka piekna- kocham koronki :mrgreen:
Lososiowa bluzka i mietowa tez ladne, glownie przez kolor.
krowka17, poprosze linka. Pooglodam sobie :-P

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#169 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 16 maja 2012 - 10:27

krowka17 wszystkie ciuszki mi się podobają z tych które wrzuciłaś ;-) Śliczne są sukienki w stylu tej pierwszej- nie lubię takich obciślaków a ta jest właśnie taka luźniejsza, ale kobieca i po prostu ładna :-D cenowo w sklepach też fajnie, bo za 39 zł już takie widziałam ;-)
No i 2 bluzeczka też ciekawa- krój świetny, kolorek trochę mniej :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#170 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 maja 2012 - 14:13

a co sądzicie o takich przedłużanych tyłach ? mnie sie na początku nie podobało to coś ale teraz jak tak patrzę to nawet fajne to jest...

Załączone miniatury

  • 2327936874.jpg
  • 2323892713.jpg
  • 2323892394.jpg
  • 2331475488.jpg
  • 361.jpg


#171 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 16 maja 2012 - 14:53

co sądzicie o takich przedłużanych tyłach ?

nie wszystkim takie sukienki pasują. Ale jak się ma zgrabne nogi to jestem na tak, choć dla siebie wolę symetryczny dół ;-)

#172 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 16 maja 2012 - 15:22

nie wszystkim takie sukienki pasują


myślę podobnie ;-)
Jeśli ktoś ma ładne zgrabne nogi, figurę ok i nie jest niski to jak najbardziej pasują.
W innych przypadkach może być gorzej :->

Najlepiej wcześniej przymierzyć, bo prawdopodobieństwo, ze takie coś będzie wyglądało na kimś bardzo dobrze jest równie duże jak to, że będzie wyglądało koszmarnie ;-)
np. ja jestem za niska do takich tunik :lol:

#173 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 maja 2012 - 15:26

no ja mam zaledwie 167 także też jestem za niska do takich ale sądzę że pasowałyby osobom które mają 175+ ;)

#174 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 16 maja 2012 - 15:57

ja mam zaledwie 167


ja nawet 160 nie mam :lol:

ale sądzę że pasowałyby osobom które mają 175+ ;)


widziałam takie przedłużane z tyłu ubrania na wysokich osóbkach i przyznaję, ze bardzo ładnie komponują się z długimi nogami :D

#175 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 maja 2012 - 16:45

Myślę, że takie przedłużane tyły są fajne, o ile ktoś ma długie i chude ( nie szczupłe, ale chude) nogi. :-)
Podobają mi się, ale niestety nie na moją figurę. :mrgreen:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#176 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 16 maja 2012 - 17:22

ja nawet 160 nie mam

Nie widzialam cie, ale z "pisania" dalabym ci 170cm i wiecej :lol:

A mi sie takie sukienki w ogole nie podobaja <bezradny></span>

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#177 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 16 maja 2012 - 17:35

przedłużane tyły są teraz w modzie. nie tylko w sukienkach ale i w bluzkach ;-)
widziałam takich pełno. nie trzeba mieć 170 cm.. wystarczą szpilki i od razu noga ładniej wygląd i taki fason fajnie leży ;-)

#178 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 16 maja 2012 - 19:46

Mi na początku się takie tyły nie podobały, ale to zależy od sukienki po prostu. Sama mam 163 cm wzrostu, ale chcę sobie kupić taką sukienkę - myślę, że fajnie będzie leżała - mam o wiele dłuższe nogi od reszty ciała :) no i do tego idealnie pasują

szpilki

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#179 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 maja 2012 - 20:06

elizabeth, ale ty kochanie masz szpileczki wysokie więc by Ci pasowały hehehe

#180 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 17 maja 2012 - 07:54

Fajne są te przedłużane tyły, ale tak jak Dziewczyny piszą nie pasują do każdej. Znowu u niskiej dziewczyny nie wyglądałoby to tak fajnie pewnie, ja np mam krótkie nogi to bym wyglądała śmiesznie, nawet jakbym szpilki do tego ubrała :lol:

er3mjw4zst9mivdb.png






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych