Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#121 danka

danka
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:11

Torii - masz rację :) Potrzebowałam takiego umocnienia mojego przekonania ;). W sumie te bluzeczki nie są jakieś skąpe czy odkrywające kawał ciałka, więc można uznać, że są klasyczne, a podobają mi się ich pastelowe kolory, są takie świeże :). [/code]

#122 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:52

danka, są super!!! Ja tam nie patrzę czy wypada w tym wieku czy nie. Sama smigam w różowo szarej koszulce ze Snoopym :mrgreen: No i mam pełno z nadrukami z różnych gier komputerowych ale w nich zazwyczaj śpię albo chodze po domu.
Ważne, abys ty czuła się dobrze!!!

#123 mimikra

mimikra
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 22:10

Proponuję taki zestaw na ten sezon wiosna-lato :P Mam taki i jest super wygodny, a przede wszystkim czuję się w nim bardzo dobrze.
Ubrania zdobyłam w Diverse. Nowy styl bardzo mi sie spodobał :D

Załączone miniatury

  • thumb215_okulary_banki_12_1.png
  • thumb215_szalik_kropeczka_1.png
  • thumb215_pasek_tajpan_ii_1.png
  • thumb215_spodnie_5c1420doss12_1.png
  • thumb215_buty_nachos_1.png
  • thumb215_bluzka_etoka_1.png


#124 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 22:24

danka, ja tą 1 z koszulek mam u siebie w sklepie ,bardzo fajnie się prezentują na żywo :)

mimikra, co do Twojego stylu ... mega... wyobrażam sobie jak to musi świetnie wyglądać :)

#125 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 20:50

To ja wrzucę sukienki, ktore mi się podobają.
I od razu daję zapytanie czy któraś ma jakiegos sprawdzonego sprzedawcę z Tajlandi poleci (czy inne Japan Style) ? ;-) Chętnie przygarnę jakieś na PW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Załączone miniatury

  • DS-3210.jpg
  • DS-3157.jpg
  • DS-3172a.jpg
  • DS-3172.jpg

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#126 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 20:58

Pierwsza i druga mi sie podobają , ciekawy krój i kolorystyka fajna :)

#127 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 kwietnia 2012 - 10:24

Mnie się podoba tylko ostatnia, bo reszta ma taki mdły kolor, jakiego nie cierpię. :-P Pierwszą widziałam w wersji czarno-beżowej i bardzo mi się podobała, więc to tyylko kwestia koloru. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#128 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 kwietnia 2012 - 20:34

mnie się podobają wszystkie 3!!! tą 1wszą to ja chciałam nawet sama sobie kupić ale w ostateczności zrezygnowałam

#129 basia1232

basia1232
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 16 kwietnia 2012 - 20:44

A ja Wam powiem że w tym roku modnym kolorem jest morska ciemna zieleń oraz kolor musztardowu sukienek. Wkleje zaraz moją sukienka z kolekcji 2012:):D

Załączone miniatury

  • 11860865.jpg


#130 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 16 kwietnia 2012 - 20:50

Olenka, <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>
piękne są :) nawet ten róż jest oki :)


basia1232, :-? ta falbana tragiczna jest ...

#131 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 11:23

piękne są

Ajjjj. Problem tylko w tym, że potrzebuje je na czerwiec, a dostępne są tylko w tych Japan Style, czyli na przesyłke się czeka miesiąc albo dłużej :/ I nie wiem czy ryzykować :-/

Chyba, że ktoras u polskich sprzedawcow widziała cos w ten deseń :-P :-P


ma taki mdły kolor, jakiego nie cierpię

A mi się wlasnie straaaaasznie ten kolorek podoba, i czegoś w takim kolorze szukam :) :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#132 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 13:50

a dostępne są tylko w tych Japan Style, czyli na przesyłke się czeka miesiąc albo dłużej :/ I nie wiem czy ryzykować :-/

ja kupiłam u nich koszulę 20 marca i do tej pory nie doszła <bezradny></span>
Poza tym, przeglądając komentarze zauważyłam, że zdjęcia odbiegają od rzeczywistości znacznie. Ponoć wszystko jest kiepsko uszyte, często nawet kolory są inne niż na zdjęciach.
Sukienka podoba mi się ta pierwsza :-) Ale przejrzyj sobie komentarze wystawione przez jej nabywców, żeby się później nie rozczarować.


o, znalazłam rzeczywiste zdjęcie tej sukienki. I wygląda ciut inaczej niż na podrasowanym zdjęciu.

Załączone miniatury

  • DSC02820.JPG


#133 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 13:58

o, znalazłam rzeczywiste zdjęcie tej sukienki. I wygląda ciut inaczej niż na podrasowanym zdjęciu.

o masakra :-/

olenka a uszyć taką?
bo kurka zamówić, czekać ponad miesiąc a przyjdzie takie coś <bezradny></span>

#134 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 14:10

A mi się wlasnie straaaaasznie ten kolorek podoba, i czegoś w takim kolorze szukam

No ale Ty jesteś blondynką, więc pewnie Tobie pasuje. ;-) Ja bym wyglądała co najmniej dziwnie. :-)

bo kurka zamówić, czekać ponad miesiąc a przyjdzie takie coś

Najgorzej jak przyjdzie dzień przed imprezą, to nie dość, że stres, czy dojdzie, to jeszcze mało czasu na ewentualne poprawki. :->

o, znalazłam rzeczywiste zdjęcie tej sukienki

Wygląda...inaczej. :mrgreen: Dla mnie to podobna sukienka, a nie taka sama.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#135 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 kwietnia 2012 - 15:40

Mnie się i tak podoba i tak ta sukienka :)

#136 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 10:56

Dla mnie to podobna sukienka, a nie taka sama.

a jednak to właśnie ta, bo to zdjęcie jest wrzucone na stronę z aukcją tej sukienki :->
Dlatego zakupy przez allegro mogą trochę rozczarować :-P


edit: tak wygląda na przykład sukienka numer dwa w rzeczywistości, tylko z wiązaniem na drugie ramię

Załączone miniatury

  • Bez tytułu.jpg


#137 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 18 kwietnia 2012 - 11:20

To ja wrzucę sukienki, ktore mi się podobają.
I od razu daję zapytanie czy któraś ma jakiegos sprawdzonego sprzedawcę z Tajlandi poleci (czy inne Japan Style) ? ;-) Chętnie przygarnę jakieś na PW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

taką jak ta pierwsza tylko w kolorach beż- czerń kupiłam na wesele koleżanki. Szła aż z Tajlandii ale nie było spóźnienia :-D Nie pamiętam niestety nazwy sprzedawcy a nie mam teraz dostępu do konta allegro (zawsze korzystam z konta brata).Jak sprawdzę to napiszę.Gatunkowo sukienka okazała się raczej "biedna" tzn nie wykonana zbyt starannie i rozmiar się nie zgadzał- wymiary były inne (większe) niż by to wynikało z opisu.Z japan style też kiedyś kupowałam sukienkę i przyszła na czas. Pewnie trzeba mieć szczęście :lol:

#138 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 12:43

znalazłam rzeczywiste zdjęcie tej sukienki

Łiiiiiiii :-/ :-/ Klops ! Porażka jakaś. Zuuupelnie inaczej :)

sukienka numer dwa w rzeczywistości

Ta już lepszejsza ;-)
Dzięki Natalka.

ja kupiłam u nich koszulę 20 marca i do tej pory nie doszła <bezradny></span>

Ja kiedyś zamówiłam bluzę, doszła po bardzo długim okresie czasu.
D. zamówił bluzę i do tej pory jej nie ma.
Koleżanka dostała zwrot kasy po 4 miesiącach :lol:

Jesli chodzi o materiał to jestem nawrt zadowolona z bluzy, bo czego w sumie się spodziewac za 30 zł? :)


A sukienke chyba kupię w normalnym sklepie gdzies :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#139 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 13:50

A sukienke chyba kupię w normalnym sklepie gdzies
_________________

i to będzie najlepsza decyzja... ja teraz kupiłam i muszę ją odesłać bo totalna klapa.

#140 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 21:24

Porażka jakaś. Zuuupelnie inaczej :)


Sukienki w oryginale sa innej firmy i kosztuja duzo wiecej, wiec czego sie spodziewac po taniej podrobce :-P


A sukienke chyba kupię w normalnym sklepie gdzies :)


Najlepiej na tym wyjdziesz ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych