Moda 2012
#101
Napisano 22 marca 2012 - 20:25
#102
Napisano 22 marca 2012 - 20:28
zgadzam się z Natalką, te szorty tracą fason przez ten wysoki stan. O ile fajne to jest w przypadku długich spodni, tak w tym zupełnie odpada.spódniczki fajnie podkreślają figurę na pewno, ale spodenki mają aż nadto wysoki stan
#103
Napisano 22 marca 2012 - 20:29
Spodenki mają za wysoki stan jak dla mnie.
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#104
Napisano 22 marca 2012 - 20:32
#105
Napisano 22 marca 2012 - 20:37
Spodenki też fajne, gdyby nie ten wysoki stan
#106
Napisano 22 marca 2012 - 20:39
Przecież wiem, że taki ma być.No właśnie ten stan ma taki być... tak się to nosi
_________________
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#107
Napisano 22 marca 2012 - 20:47
Marszczenie mi sie podoba
Co do spodenek wysoki stan zdaje egzamin u szczuplych kobiet, a Ty drobniutka jestes chudzinka
Podkasanie troche to wyglada
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#108
Napisano 22 marca 2012 - 20:51
teraz to już niea Ty drobniutka jestes chudzinka
#109
Napisano 22 marca 2012 - 21:38
ciekawe jak te spodenki na żywo się prezentują, bo wydają się całkiem całkiemCo sądzicie o tych spodenkach ?
i spódniczkach ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#110
Napisano 22 marca 2012 - 23:16
Ale spodniczki bardzo fajne
#112
Napisano 23 marca 2012 - 13:58
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#113
Napisano 24 marca 2012 - 07:51
spódniczki rewelacyjne!!!
natomiast spodenki faktycznie mają za wysoki stan.
podoba mi się wysoki stan w spodenkach ale ten jest aż za
#114
Napisano 24 marca 2012 - 14:54
#115
Napisano 24 marca 2012 - 16:23
tutaj podane są nazwy sklepów gdzie kupujemy ciuszki
ulubione-marki-ciuszkow-vt5392.htm
#116
Napisano 26 marca 2012 - 11:07
#117
Napisano 13 kwietnia 2012 - 14:56
#118
Napisano 13 kwietnia 2012 - 14:57
do leginsów i fajnych jeansów
eeee tamNie są zbyt młodzieżowe jak dla babki po trzydziestce?
#119
Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:01
#120
Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:07
raczej to w czym będę się czuła dobrze i wygodnie
więc jeśli te bluzeczki Ci odpowiadają to ja noś
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










