Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#101 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:25

spódniczki fajnie podkreślają figurę na pewno, ale spodenki mają aż nadto wysoki stan ;-)

#102 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:28

spódniczki fajnie podkreślają figurę na pewno, ale spodenki mają aż nadto wysoki stan ;-)

zgadzam się z Natalką, te szorty tracą fason przez ten wysoki stan. O ile fajne to jest w przypadku długich spodni, tak w tym zupełnie odpada.
<bezradny></span>

#103 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:29

Spódniczki są genialne, mają fajne marszczenia, myślę, że ładnie się prezentują założone.
Spodenki mają za wysoki stan jak dla mnie. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#104 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:32

No właśnie ten stan ma taki być... tak się to nosi :)

#105 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:37

Spódniczki bardzo fajne i fason i kolor :)
Spodenki też fajne, gdyby nie ten wysoki stan ;)

#106 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:39

No właśnie ten stan ma taki być... tak się to nosi
_________________

Przecież wiem, że taki ma być. :mrgreen: Do mnie to nie przemawia po prostu. ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#107 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:47

Spodniczki sa rewelacyjne <ookk></span> nude mi sie jakos przejadł i ta zielen jest piekna :-P taka soczysta i fajnie współgra z kolorem paska :-P
Marszczenie mi sie podoba :-P

Co do spodenek wysoki stan zdaje egzamin u szczuplych kobiet, a Ty drobniutka jestes chudzinka :-P Co do tych spodenek jakos do konca nie jestem przekonana <bezradny></span>
Podkasanie troche to wyglada :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#108 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:51

a Ty drobniutka jestes chudzinka

teraz to już nie :D bo trochę dupsko przytyło :P

#109 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 marca 2012 - 21:38

Co sądzicie o tych spodenkach ?
i spódniczkach ?

ciekawe jak te spodenki na żywo się prezentują, bo wydają się całkiem całkiem ;-) Kiecki ładne, ale bez jakiegoś większego wow ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#110 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 marca 2012 - 23:16

Taki wysoki stan w spodniach nie pasuje mi jakos do krotkich spodenek ;-) Smiechowo to wygląda trochę ;-)

Ale spodniczki bardzo fajne :-) :-D
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#111 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 23 marca 2012 - 11:21

Spódnczki są fajne, zwłaszcza ta zielona bosko kolorek ma i fajny fason :-D
Spodnie raczej nie dla mnie, nigdy bym takich nie ubrała :-P ale jakoś fajnie dobrane dodatki to mogą się nawet dobrze prezentować ;-)

er3mjw4zst9mivdb.png


#112 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 23 marca 2012 - 13:58

Nie lubię w spodenkach wysokiego stanu, jakoś mi się to gryzie. Ale co do spódniczek, to są rewelacyjne, fajne te zakładki. Jak z neta, to podaj linka :-P
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#113 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 marca 2012 - 07:51

krówka co do tej bluzeczki... jeśli masz wątpliwości to nie kupuj. po co ci coś co raz założysz i będzie leżeć w szafie bo nie do końca ci to kółeczko pasuje ;-)

spódniczki rewelacyjne!!!
natomiast spodenki faktycznie mają za wysoki stan. <bezradny></span>
podoba mi się wysoki stan w spodenkach ale ten jest aż za

#114 Colca

Colca
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 marca 2012 - 14:54

Hej dziewczyny i kobiety :) Zrobiło się już bardzo ciepło, a ja nadal nie mam nic nowego na wiosnę. Pewnie większość z Was uzupełniła już szafę nowymi zdobyczami:D. Mam mało czasu na zakupy, chciałabym załatwić je szybko, więc proszę o podanie nazw sklepów z fajnycmi ubraniami :o odpowiadajcie szybko

#115 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 marca 2012 - 16:23

Colca, każda ma inny gust ;-)
tutaj podane są nazwy sklepów gdzie kupujemy ciuszki
ulubione-marki-ciuszkow-vt5392.htm

#116 Lulla

Lulla
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 26 marca 2012 - 11:07

Może gdyby te spodenki były w innych kolorach, bardziej stonowanych, lepiej by się prezentowały. A spódniczki fajowe.

#117 danka

danka
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 14:56

A co myślicie o takich koszulkach z nadrukami? Nie są zbyt młodzieżowe jak dla babki po trzydziestce?;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#118 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 14:57

danka, jak dla mnie są super :mrgreen:
do leginsów i fajnych jeansów <ookk></span>

Nie są zbyt młodzieżowe jak dla babki po trzydziestce?;)

eeee tam ;-)

#119 danka

danka
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:01

Hmmm, "eee tam" to znaczy pewnie: jasne, że są młodzieżowe, będziesz wyglądać jak szesnastolatka, ale nie przejmuj się tym, co myślą inni ?;)

#120 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 kwietnia 2012 - 15:07

danka, za parę lat też będę mieć 30ke i nie wyobrażam sobie zacząć zakładać babcine ciuszki :lol:
raczej to w czym będę się czuła dobrze i wygodnie ;-)
więc jeśli te bluzeczki Ci odpowiadają to ja noś :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych