Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#81 Colca

Colca
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 19 marca 2012 - 17:28

A ja powiem tak, że ładne są, ale niepraktyczne. Nie wiem w jaką pogodę je nosić <bezradny></span>

Zgadzam się, po co kupować nie praktyczne rzeczy, szkoda miejsca w szafie.
Od zawsze kupuję wygodne i praktyczne buty, proste ale eleganckie i z gustem, uniwersalny kolor, i pasują do wszysktigo, do koszuli, do sukienki, do spodni, do szortów itd. Na ten sezon kupiłam juz takie, w Diverse : Dołączona grafika
Akurat torche marynistyczny styl, a i tak do wszystkiego pasuje :-P I sa bardzo wygodne, co najważniejsze :lol:

#82 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 19 marca 2012 - 18:50

krowka17, jak skarpeciochy :lol: :lol: Moooże "realnie" jakoś to wygląda, ale na tych fotach nic, a nic mi się te buciorki nie podobają <bezradny></span>

Ani to jakoś ładne, ani praktyczne.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#83 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 20 marca 2012 - 13:42

A takie kwieciste wydania bluzek Wam się podobają?
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2012/F90%2098534%2034003%2066%201687%200.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file]

#84 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 20 marca 2012 - 13:58

WeselneZaplecze, niiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee! takie babciowe wzory, to moja babcia nosiła pewnie ponad 20 lat temu :P

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#85 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 20 marca 2012 - 14:11

Ale właśnie z tego co zauważyłam to takich wzorów jest obecnie cała masa, nawet jeśli chodzi o buty
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#86 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 20 marca 2012 - 14:14

moja babcia

Mi się z mama na zdjęciach kojarzy w latach 90 :lol:
Sam wzór może jeszcze by uszedł (kwiatowy, ale nie jak na tej bluzce, bo jest dziwny, dziwny!!), ale ten materiał prześwitujący średnio mi sie widzi :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#87 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 20 marca 2012 - 14:26

Mi się z mama na zdjęciach kojarzy w latach 90 :lol:

dokładnie :mrgreen:

buty są ładne bo maja delikatne kwiaty ale ta koszula okropna ;P

#88 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 20 marca 2012 - 14:31

buty są ładne bo maja delikatne kwiaty ale ta koszula okropna ;P

dokładnie - ja nie mówię, że zwory kwiatowe nie są wcale ładne, ale na takiej koszuli z takiego materiału wygląda to obrzydliwie!

Buciki ładne te pierwsze i chyba sobie takie sprawię do śmigania, ale drugie nie mój gust.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#89 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 20 marca 2012 - 15:12

Bluzka jest okropna - szczególnie prawa strona, gdzie dodatkowo mam wrażenie, jakby przyszyta była na środku łata. Wzór okropny i chyba nawet Wojciechowi Mannowi, który kojarzy mi się z takimi koszulami, by nie pasowała :-P

Pierwsze buty mogą być, choć ten wzór już w tamtym roku zdążył mi się trochę opatrzyć i znudzić.
Drugie byłyby o wiele lepsze, gdyby miały klasyczny - balerinowy krój.

#90 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 20 marca 2012 - 17:05

Colca bardzo mi się podobają, szczególnie kokardki, bo dodają uroku

WeselneZaplecze bluzka jest przeokropna! uwielbiam motywy kwiatowe ale te jakoś się słabo ze sobą komponują, wszystkiego za dużo...nie, nie, nie. Za to buty zwłaszcza te drugi nawet ok, choć przyznam ze chyba bym sama ich nie założyła <bezradny></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#91 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 20 marca 2012 - 17:35

WeselneZaplecze, takiej bluzki nie wiedziłam nawet u mamy czy babci :-P
ok kwiaty kwiatami ale tu mamy juz wogole...fason " babciny"

a
buciki ładne :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#92 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 20 marca 2012 - 17:52

WeselneZaplecze niestety ani bluzka, ani buty mi się nie podobają. Bluzka nie dość, że prześwitująca to jeszcze ten wzór kwiatowa. Buty okropne są, nie podobają mi się takie kwiatowe baletki i na dodatek są jakieś takie krótkie z przodu :-P

er3mjw4zst9mivdb.png


#93 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 marca 2012 - 21:03

Te kwieciste koszule są okropne a modne :/ bardziej dla babć moda... co by były na czasie i modne :)

[ Dodano: 2012-03-21, 21:57 ]
Taką bluzeczkę mam w planach kupić na razie mam odłożoną w pracy .
To kółeczko mnie tylko zstanawia bo jak założę tą bluzkę to na tym kółeczku nie ma materiału tylko normalnie widać kawałek ciała nad piersią... tak dziwnie trochę wygląda ale tak mi ta bluzeczka pasuje że mocno się zastanawiam

Załączone miniatury

  • bluzeczka.jpg


#94 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 21 marca 2012 - 23:24

na tym kółeczku nie ma materiału tylko normalnie widać kawałek ciała nad piersią

i dzięki temu nie jest taka 'zwykła' :-)
bardzo ładna

#95 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 22 marca 2012 - 07:07

krowka17, ładna ale zwykła taka ;-)
ile kosztuje? to ci powiem czy warto :-P

#96 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 22 marca 2012 - 08:39

krowka17, nie podoba mi się, chyba dlatego, że kiedyś miałam podobną piżamę <bezradny></span> myślę, że gdyby były inne kolory, byłaby o wiele lepsza.

#97 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 22 marca 2012 - 08:47

Ja niekoniecznie lubię bluzki w paski, znaczy mogą być, ale takie drobne paseczki i te kolory akurat mi się nie widzą. Ale fason za to ładny :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#98 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 marca 2012 - 19:40

Torii1988, 49.99 :) nie droga :) ale ładnie leży i pasuje mi tyle że to kółko ...

#99 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:02

krowka17, a mnie się podoba, szczególnie ta "dziura" nad biustem. Super! I kolorki takie spokojne też są na plus. ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#100 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 marca 2012 - 20:10

Aspirynkaaa, założę ją na siebie w sobotę i strzele fotkę wtedy pokażę wam jak to leży :)

[ Dodano: 2012-03-22, 20:19 ]
Co sądzicie o tych spodenkach ?
i spódniczkach ?

Załączone miniatury

  • kolorspod9.JPG
  • kolorspod8.JPG
  • POMARANCZOWY.jpg
  • CAMEL.jpg






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych