Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#61 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 04 marca 2012 - 10:13

mnie się spodobały stylizacje z ciuchów Reserved

Wszystkie przedstawione stylizacje bardzo mi sie podobają.I kolorystycznie dobrane i fason ciuszków fajny.Mimo,że nie przepadam za paskami to jednak ostatni przyklad bardzo mi wpadł w oko.Na popołudniowy wypad za miasto ,super :mrgreen:

#62 Sklep.Mikoma

Sklep.Mikoma
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 05 marca 2012 - 15:54

Na ten sezon projektanci proponują sukienki w długości do kolan oraz maksi. Pojawiają się również długości do połowy łydek, które mają frywolnie ukazywać masywne botki, kozaczki, a nawet trapery. Nie rzadko pojawiają się buty na styl męski i militarne kurtki noszone do lekkich sukienek.

#63 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 14 marca 2012 - 07:21

Kolekcja Mohito bardzo mi się podoba. Jestem zaskoczona, bo generalnie nie przepadam za pastelami. A od nich już wybrałam sobie sukienkę i spodnie :D

Dziewczyny ze Śląska ( :-P ) orientujecie się, czy w naszych okolicach jest gdzieś sklep Mohito?
Albo może ktoś zna jakiś sklep internetowy z ich kolekcją? Jeśli tak to proszę o pw ;-) Znalazłam jeden, ale tam jest niewiele z ich nowej kolekcji <bezradny></span>

#64 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 14 marca 2012 - 12:01

czy w naszych okolicach jest gdzieś sklep Mohito?

w M1 w Czeladzi :-)

#65 ewelina82

ewelina82
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 15 marca 2012 - 12:26

Buty Housowe widziałam na żywo ;-) Kolorek mają fajny. I na tym koniec, wygladają beznadziejnie ;-) ten obcas jakiś nijaki, nie podobają mi sie straaaaasznie :)


Mi już nawet nie o to chodzi, że źle wygląda, bo na tym zdjęciu gdzie ubrana jest w niego modelka wygląda i komponuje się z całością całkiem całkiem, tylko obciągane obcasy strasznie szybko się niszczą nie są one na nasze polskie chodniki ;-)

Co do Mohito to też zaczęłam często tam zaglądać i zdecydowanie podoba mi się ta marka.
Zaskoczona też jestem nową kolekcją Diverse. Zmienili swój dotychczasowy styl i już nie jest taki sportowy tylko bardziej "modowy". Fajnie bo strasznie lubiłam ten sklep jak byłam młodsza a przez to że obecnie na co dzień chodzę w eleganckich rzeczach, przestałam tam zaglądać, a teraz będę... ;-)

Boziu jak się cieszę że idzie ta wiosna i wreszcie będzie można przyodziać lżejsze ciuszki :-))D :mrgreen: :lol:

#66 Jasminka

Jasminka
  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Napisano 16 marca 2012 - 08:02

w M1 w Czeladzi :-)


<jupi></span> A już się bałam, że nie ma u nas tego sklepu.

Dziękuję Ci dobra Kobieto :*

#67 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 16 marca 2012 - 09:54

A już się bałam, że nie ma u nas tego sklepu.

żaden sklep się przede mną nie ukryje :mrgreen:
udanych łowów!

#68 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 19 marca 2012 - 12:44

A podobają Wam się pikowane kurteczki, takie jak te?
Dołączona grafika

#69 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 marca 2012 - 12:50

a co sądzicie o takich ażurowych bucikach na wiosnę-lato ?

Załączone miniatury

  • DSC09755.JPG
  • 2206783285.jpg


#70 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 marca 2012 - 12:51

WeselneZaplecze, mnie się podobają ale tylko czarne :) choć widziałam jeszcze w czerwonym kolorze

#71 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 19 marca 2012 - 13:01

a co sądzicie o takich ażurowych bucikach na wiosnę-lato ?

Mi się nie podobają :-/

[ Komentarz dodany przez: elizabeth: 2012-03-19, 13:18 ]
uzasadniaj swoje wypowiedzi

#72 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 marca 2012 - 13:09

Mi też nie podobają się.
Na wiosnę może ok ale latem ja muszę mieć jakieś klapeczki sandałki itp a nie takie "zabudowane"

#73 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 19 marca 2012 - 13:17

Mi się raczej nie podobają, chociaż to akurat zależy od fasonu. Sama mam jedną, niezbyt mi się podoba, ale jest bardzo ciepła, więc noszę, gdy są wielkie mrozy.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#74 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 19 marca 2012 - 14:38

a co sądzicie o takich ażurowych bucikach na wiosnę-lato ?

No przykro mi ale musze powiedzieć niet. NIe przepadam za dziurami :-D tak samo jest w przypadku kabaretek. No nie przemawiają do mnie.

#75 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 19 marca 2012 - 14:41

Ja powiem tak - ja bym takich nie kupiła i nie wyobrażam sobie w nich chodzić, ale mam koleżankę, która takie ma i fajnie w nich wygląda :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#76 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 marca 2012 - 14:47

A ja powiem tak, że ładne są, ale niepraktyczne. Nie wiem w jaką pogodę je nosić <bezradny></span>

#77 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 19 marca 2012 - 16:16

Pierwszy raz widzę takie i do gustu mi raczej nie przypadły. W pierwszej chwili myślałam, że te czarne to skarpety z dziurkami :lol:

#78 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 19 marca 2012 - 16:40

WeselneZaplecze, nie podobają mi się. Zawsze kojarzyły mi się jakoś babcinie i nie mogę się do nich przekonać

Tak tylko przypomnę nieśmiało, że do tego tematu wrzucamy zdjęcia ubrań już kupionych, a nie tych, które dopiero zamierzamy kupić ;-)

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2012-03-19, 19:52 ]
scalone z odpowiednim tematem ;-)

#79 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 marca 2012 - 16:53

że te czarne to skarpety z dziurkami

no bo to tak wygląda :D :D ale jednak coś mnie w nich uwodzi i zastanawiam się nad UWAGA różowymi :oops: ew. pomarańczowe ale różowe coś do mnie przemawiają ...jeszcze są białe ale białe będę miała na raz bo szybko się zabrudzą :/

#80 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 marca 2012 - 17:00

Weselne Zaplecze bluzka sliczna, kurtka- musiałabym przymierzyc. fason ok , materiał juz mniej


Anonimka sexi spodniczka, tylko moze inny kolor ? ( dla mnie )


Monika kurtka ok, ale inny kolor :)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych