Wszystkie przedstawione stylizacje bardzo mi sie podobają.I kolorystycznie dobrane i fason ciuszków fajny.Mimo,że nie przepadam za paskami to jednak ostatni przyklad bardzo mi wpadł w oko.Na popołudniowy wypad za miasto ,supermnie się spodobały stylizacje z ciuchów Reserved
Moda 2012
#61
Napisano 04 marca 2012 - 10:13
#62
Napisano 05 marca 2012 - 15:54
#63
Napisano 14 marca 2012 - 07:21
Dziewczyny ze Śląska (
Albo może ktoś zna jakiś sklep internetowy z ich kolekcją? Jeśli tak to proszę o pw
#64
Napisano 14 marca 2012 - 12:01
w M1 w Czeladziczy w naszych okolicach jest gdzieś sklep Mohito?
#65
Napisano 15 marca 2012 - 12:26
Buty Housowe widziałam na żywo
Kolorek mają fajny. I na tym koniec, wygladają beznadziejnie
ten obcas jakiś nijaki, nie podobają mi sie straaaaasznie
Mi już nawet nie o to chodzi, że źle wygląda, bo na tym zdjęciu gdzie ubrana jest w niego modelka wygląda i komponuje się z całością całkiem całkiem, tylko obciągane obcasy strasznie szybko się niszczą nie są one na nasze polskie chodniki
Co do Mohito to też zaczęłam często tam zaglądać i zdecydowanie podoba mi się ta marka.
Zaskoczona też jestem nową kolekcją Diverse. Zmienili swój dotychczasowy styl i już nie jest taki sportowy tylko bardziej "modowy". Fajnie bo strasznie lubiłam ten sklep jak byłam młodsza a przez to że obecnie na co dzień chodzę w eleganckich rzeczach, przestałam tam zaglądać, a teraz będę...
Boziu jak się cieszę że idzie ta wiosna i wreszcie będzie można przyodziać lżejsze ciuszki
#66
Napisano 16 marca 2012 - 08:02
w M1 w Czeladzi
Dziękuję Ci dobra Kobieto
#67
Napisano 16 marca 2012 - 09:54
żaden sklep się przede mną nie ukryjeA już się bałam, że nie ma u nas tego sklepu.
udanych łowów!
#68
Napisano 19 marca 2012 - 12:44
#70
Napisano 19 marca 2012 - 12:51
#71
Napisano 19 marca 2012 - 13:01
Mi się nie podobająa co sądzicie o takich ażurowych bucikach na wiosnę-lato ?
[ Komentarz dodany przez: elizabeth: 2012-03-19, 13:18 ]
uzasadniaj swoje wypowiedzi
#72
Napisano 19 marca 2012 - 13:09
Na wiosnę może ok ale latem ja muszę mieć jakieś klapeczki sandałki itp a nie takie "zabudowane"
#73
Napisano 19 marca 2012 - 13:17
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#74
Napisano 19 marca 2012 - 14:38
No przykro mi ale musze powiedzieć niet. NIe przepadam za dziuramia co sądzicie o takich ażurowych bucikach na wiosnę-lato ?
#75
Napisano 19 marca 2012 - 14:41
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#76
Napisano 19 marca 2012 - 14:47
#77
Napisano 19 marca 2012 - 16:16
#78
Napisano 19 marca 2012 - 16:40
Tak tylko przypomnę nieśmiało, że do tego tematu wrzucamy zdjęcia ubrań już kupionych, a nie tych, które dopiero zamierzamy kupić
[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2012-03-19, 19:52 ]
scalone z odpowiednim tematem
#79
Napisano 19 marca 2012 - 16:53
no bo to tak wyglądaże te czarne to skarpety z dziurkami
#80
Napisano 19 marca 2012 - 17:00
Anonimka sexi spodniczka, tylko moze inny kolor ? ( dla mnie )
Monika kurtka ok, ale inny kolor
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









