ale o wiele tańszeco do mohito to jak dla mnie na równi z zarą mają świetne ubranie
u mnie są 2 te sklepy w okolicy
Napisano 23 lutego 2012 - 12:32
ale o wiele tańszeco do mohito to jak dla mnie na równi z zarą mają świetne ubranie
Napisano 23 lutego 2012 - 13:20
Napisano 23 lutego 2012 - 15:31
mają już sandałki?a to moje cele zakupowe (z zary)
Napisano 23 lutego 2012 - 20:06
Sandałki są faaajne
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 23 lutego 2012 - 21:48
Kwestia gustu
Lubię takie, "ciapy"
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 27 lutego 2012 - 12:53
Napisano 27 lutego 2012 - 13:31
Mnie sie podoba.o jednolitego stroju,rewelacja.Koturenki cudowne.Podoba się czy nie?
Napisano 27 lutego 2012 - 13:44
te pierwsze do długiej, białej, letniej sukienki jak najbardziejDolce&Gabbana
Napisano 27 lutego 2012 - 14:40
niePodoba się czy nie?
Napisano 27 lutego 2012 - 16:21
O tak,już sobie wyobraziłam,albo do długiej zwiewnej białej spódnicyte pierwsze do długiej, białej, letniej sukienki jak najbardziej
Napisano 27 lutego 2012 - 16:22
Napisano 27 lutego 2012 - 16:24
Napisano 27 lutego 2012 - 18:24
Nie podoba się.Podoba się czy nie?
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
Napisano 27 lutego 2012 - 21:53
e wzory do mnie nie przemawiają
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych