Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#21 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 12:32

co do mohito to jak dla mnie na równi z zarą mają świetne ubranie

ale o wiele tańsze :mrgreen:
u mnie są 2 te sklepy w okolicy ;-)

#22 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 12:54

ale o wiele tańsze

i chyba bardziej kolorowe ;-)

a to moje cele zakupowe (z zary), będę na nie polować przy okazji zakupów (które mam w planach już wkrótce :-P )

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#23 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 13:20

Monika spodnie mają fajny kolorek- ale krój niekoniecznie do mnie przemawia.

Z kolei buciki takie śmieszne, sama nie wiem co o nich myśleć :mrgreen: Dosyć nietypowe, ciekawi mnie jak na nodze wyglądają.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#24 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 15:31

a to moje cele zakupowe (z zary)

mają już sandałki?
jaka cena bo nawet ciekaw ;)

#25 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 15:51

Sandałki są faaajne :shock: Spodnie to raczej ani mój kolor ani mój krój :-D

er3mjw4zst9mivdb.png


#26 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 16:12

mają już sandałki?

nie wiem, ale sprawdzę w najbliższym czasie ;-)

jaka cena

169 zł
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 20:06

Sandałki są faaajne


Chyba te na zdj nr 1 gdzie prezentowane sa spodnie :-P

Bo te na zdj nr 2 ...... co w nich jest faaajnego :?: Nie widze..... :-P

Ani kolor, ani fason, ani ogolny ich wyglad mi sie nie podobaja <bezradny></span>

Patrze i patrze na nie...... nic fajnego nie dostrzegam 8-) brzydkie :!: :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#28 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 20:22

katti, niee, te na zdjęciu drugim <lol></span> Lubię takie, "ciapy" jak ja na to mówię :mrgreen:
Kwestia gustu ;-)

er3mjw4zst9mivdb.png


#29 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 21:48

Kwestia gustu ;-)


Ależ oczywiście ;-)

[ Dodano: 2012-02-23, 21:49 ]

Lubię takie, "ciapy"


Ja płaskie obuwie też lubię ;-) ale te akurat mi się nie podobają po prostu ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#30 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 22:13

Chyba te na zdj nr 1 gdzie prezentowane sa spodnie


chociaż teraz patrz i te u tej babki przodem też niczego sobie :D :mrgreen:

er3mjw4zst9mivdb.png


#31 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 24 lutego 2012 - 08:30

te akurat mi się nie podobają po prostu

ponoć o gustach się nie dyskutuje ;-)

ja lubię takie płaskie....ciapy ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#32 WeselneZaplecze

WeselneZaplecze
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 12:53

A to część nowej kolekcji wiosna-lato 2012 od Dolce&Gabbana :-) Podoba się czy nie?
Dołączona grafika

#33 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 13:31

Podoba się czy nie?

Mnie sie podoba.o jednolitego stroju,rewelacja.Koturenki cudowne.

#34 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 13:44

Dolce&Gabbana

te pierwsze do długiej, białej, letniej sukienki jak najbardziej :-)

#35 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 14:40

Podoba się czy nie?

nie :-P
te wzory do mnie nie przemawiają <bezradny></span>

#36 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 16:21

te pierwsze do długiej, białej, letniej sukienki jak najbardziej :-)

O tak,już sobie wyobraziłam,albo do długiej zwiewnej białej spódnicy ;-)

#37 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 16:22

Mi te wzorki bardziej do sukienek pasują, akurat w butach mi się nie podobają <bezradny></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#38 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 16:24

W ogóle mi się nie podobają. Są zbyt pstrokate, a połączenie kolorów okropne. Do tego druga para ma brzydki fason.

#39 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 18:24

Podoba się czy nie?

Nie podoba się. :mrgreen: Ewentualnie te pierwsze tak jak dziewczyny piszą do długiej białej spódnicy..ale raczej nie :-P Zbyt "pstrokate" jak na buty :->

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#40 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lutego 2012 - 21:53

e wzory do mnie nie przemawiają


Do mnie tez nie :-P Nie podobaja mi sie zadne <bezradny></span>

Patrzac na nie przypomniala mi sie taka tapeta na sciane jak to nieraz sa w knajpkach <H></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych