Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#3621
Napisano 20 sierpnia 2008 - 13:01
Cudowny ten piesek
Od takich szczeniaczków wzroku oderwać nie można
#3623
Napisano 20 sierpnia 2008 - 18:37
ile nowych zwierzątek
nie pamietam co kogo ale wszystkie foteczki ladne
niektore foteczki smieszne
piekne są ...
nie pamietam co kogo ale wszystkie foteczki ladne
niektore foteczki smieszne
piekne są ...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3624
Napisano 20 sierpnia 2008 - 20:26
saja, śliczyny słodziutki i bardzo kochany .....
#3626
Napisano 20 sierpnia 2008 - 20:45
o matko jaki sliczny aniolek, te oczka mnie rozbroily
wymiziaj go koniecznie ode mnie i ucaluj nochala
Live as you will die tommorow
Dream as you will live forever
#3627
Napisano 20 sierpnia 2008 - 20:46
Ale słodziak
Aż mi się zachciało takiego szczeniaczka w domu... Ale by się bawił z tą moją parówką na czterech łapach
#3629
Napisano 20 sierpnia 2008 - 20:56
jeziu jaki piękny
kochany maluszek
"So I find a reason to shave my legs
Each single morning..."
#3636
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:05
asia21_87, ale slodziutkaaaaa
jak sie kiedys z L dorobimy domu z ogrodem to sie zglosze po szczeniaczki i do ciebie i do Saji
Elodi, sliczny kolor ma ta twoja paroweczka,ja wole kudlate pieseczki ale twoja "parowka" tez mi sie podoba :->
jak sie kiedys z L dorobimy domu z ogrodem to sie zglosze po szczeniaczki i do ciebie i do Saji
Elodi, sliczny kolor ma ta twoja paroweczka,ja wole kudlate pieseczki ale twoja "parowka" tez mi sie podoba :->
#3637
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:10
Elodi, parówka jest niezła
saja, Dolar słodki i już się nie mogę doczekać kiedy będzie starszy, bo owczarki są piękne
asia21_87, Tigra jest śliczna, chciałoby się ją schrupać
saja, Dolar słodki i już się nie mogę doczekać kiedy będzie starszy, bo owczarki są piękne
asia21_87, Tigra jest śliczna, chciałoby się ją schrupać
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#3639
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:12
e tam, gadasz, kochana jestyyyyy nie wolno
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













