Kocham psy, ale mieszkamy u teścia i on się nie zgadza...
No ale jeszcze trochę i jak będę na swoim, to też będę miała psa...tylko mój typ tp setter irlandzki, albo szkocki Gordon...
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:17
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:31
Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:33
Napisano 20 sierpnia 2008 - 23:11
Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:05
Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:07
Napisano 21 sierpnia 2008 - 09:14
Napisano 21 sierpnia 2008 - 10:07
Napisano 21 sierpnia 2008 - 10:39
Napisano 21 sierpnia 2008 - 11:04
Napisano 21 sierpnia 2008 - 12:19
Ja tez jajnikow nie lubie
Napisano 21 sierpnia 2008 - 14:17
Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:18
Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:21
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych