Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#3581
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:22
Hahah
dobry jest z tymi kajdankami:)
#3582
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:35
chyba udało mi sie zmniejszyć ,to prawda boksery maja to do siebie ze nie lubia spac po psowemu
zawsze powyginane.Czesiek uwielbia pchać sie do szafy,szafek,nawet do pudła z ciuchami
.


tu własnie w pudle z ciuchami





jesli sa za duze proszę mnie delikatnie opierniczyc i zaraz poprawie


tu własnie w pudle z ciuchami





jesli sa za duze proszę mnie delikatnie opierniczyc i zaraz poprawie
edunia
#3583
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:39
hehe zupelnie tak jak moj sie zachowuje
dzisiaj moj jak szlam z nim na spacer to zwachal sobie krzaczka z duzym lisktkiem...usiadl na listek i sobie okupcial ogon
[ Dodano: 2008-08-18, 15:40 ]
moj tez jest taki powyginany zawsze
[ Dodano: 2008-08-18, 15:40 ]
moj tez jest taki powyginany zawsze
#3584
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:43
edunia, Czesio sie mega dory
niesamowity
szczegolnie na tym zdjeciu gdzie glowa i lapka zwisaja z kanapy
szczegolnie na tym zdjeciu gdzie glowa i lapka zwisaja z kanapy
#3585
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:44
moj tez tak wlasnie spi
ze mu lapy i glowa zwisa
dopiero jak spadnie na lep to sie otrzasnie i polozy normalnie
#3587
Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:51
wszystkie boksery to spiochy
[ Dodano: 2008-08-18, 15:51 ]
moj wlasnie kima sobie na moim lozku
[ Dodano: 2008-08-18, 15:51 ]
moj wlasnie kima sobie na moim lozku
#3590
Napisano 18 sierpnia 2008 - 15:26
kasiatoja, no ja myslalam ze tylko koty tak potrafia
#3591
Napisano 18 sierpnia 2008 - 21:04
edunia, fajne pozycje ma ten twoj piesior
Live as you will die tommorow
Dream as you will live forever
#3593
Napisano 18 sierpnia 2008 - 21:28
calineczka, ja nawet nie spodziewalam sie ze on taka mine zrobi ....
#3596
Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:36
asia21_87, ehhh niestety nie moj, tylko siostry
#3598
Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:39
calineczka, ale psotnik nie z tej ziemii ostatnimi czasy
Zosia na sam widok jego zaczyna tupac lapkami
[ Dodano: 2008-08-19, 13:49 ]
I moze jeszcze pokaze (zdjecia marnej jakosci, bo rybka w kuli jest ) mojego bojownika, ktorego mam na mieszkaniu w Krakowie
TYLKO MOJ
[ Dodano: 2008-08-19, 13:49 ]
I moze jeszcze pokaze (zdjecia marnej jakosci, bo rybka w kuli jest ) mojego bojownika, ktorego mam na mieszkaniu w Krakowie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














