Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3581 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:22

Hahah <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> dobry jest z tymi kajdankami:)

#3582 edunia

edunia
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:35

chyba udało mi sie zmniejszyć ,to prawda boksery maja to do siebie ze nie lubia spac po psowemu :-P zawsze powyginane.Czesiek uwielbia pchać sie do szafy,szafek,nawet do pudła z ciuchami :mrgreen: .

Dołączona grafika
Dołączona grafika
tu własnie w pudle z ciuchami
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

jesli sa za duze proszę mnie delikatnie opierniczyc i zaraz poprawie <bezradny></span>
edunia

#3583 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:39

hehe zupelnie tak jak moj sie zachowuje :D dzisiaj moj jak szlam z nim na spacer to zwachal sobie krzaczka z duzym lisktkiem...usiadl na listek i sobie okupcial ogon :D

[ Dodano: 2008-08-18, 15:40 ]
moj tez jest taki powyginany zawsze :D

#3584 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:43

edunia, Czesio sie mega dory :mrgreen: niesamowity :P
szczegolnie na tym zdjeciu gdzie glowa i lapka zwisaja z kanapy :P

#3585 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:44

moj tez tak wlasnie spi :D ze mu lapy i glowa zwisa :D dopiero jak spadnie na lep to sie otrzasnie i polozy normalnie :D

#3586 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:49

spioszek z tego Czesia, fajniusi jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3587 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:51

wszystkie boksery to spiochy ;P

[ Dodano: 2008-08-18, 15:51 ]
moj wlasnie kima sobie na moim lozku :D

#3588 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 14:53

a ja juz niedługo bede miała swojego spioszka, w domku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3589 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 15:25

To psy potrafią tak spac?? ;-) Pierwszy raz widze takie coś :-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#3590 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 15:26

kasiatoja, no ja myslalam ze tylko koty tak potrafia :P

#3591 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 21:04

edunia, fajne pozycje ma ten twoj piesior :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3592 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 21:25

Edunia twój bokserek ma pozy rewelacja <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> tylko nie wiem czy mu tak wygodnie jak mu łepek zwisa :lol: :lol:

krowka17 w tych kajdankach jaką mine niewiniatka zrobił :lol: :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3593 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 18 sierpnia 2008 - 21:28

calineczka, ja nawet nie spodziewalam sie ze on taka mine zrobi ....

#3594 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:29

Bylam w domku, i mam nowe fotki Maciusia :) maluch rosnie jak na drozdzach :D

Załączone miniatury

  • mac.JPG
  • maciek.JPG


#3595 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:35

kattie21, słodziak ten twój króliczek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3596 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:36

asia21_87, ehhh niestety nie moj, tylko siostry :P

#3597 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:37

kattie21, fajny :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3598 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:39

calineczka, ale psotnik nie z tej ziemii ostatnimi czasy :P Zosia na sam widok jego zaczyna tupac lapkami :P

[ Dodano: 2008-08-19, 13:49 ]
I moze jeszcze pokaze (zdjecia marnej jakosci, bo rybka w kuli jest ) mojego bojownika, ktorego mam na mieszkaniu w Krakowie ;) TYLKO MOJ :P

Załączone miniatury

  • rybek.JPG
  • ryba.JPG


#3599 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:56

Ja mam 9 gubików i właśnie dzisiaj samica mi zdechła :-(
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#3600 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 19 sierpnia 2008 - 12:57

kattie21, słabo widać
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych