Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną - czy to możliwe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
320 odpowiedzi w tym temacie

#21 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 17:33

Nie smuc sie .. najwazniejsze to to, ze nadal utrzymujecie kontakt ;)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#22 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 09:09

Nie smuc sie .. najwazniejsze to to, ze nadal utrzymujecie kontakt ;)


ale ten kontakt nie jest już taki jak kiedyś, prawda..? no..


A jemu, przepraszam najmocniej zależało na przyjaźni z tobą? Co to ma znaczyć, że jego laska mu czegoś ZABRANIA! On ma swój mózg i sam powinien o sobie decydować...a jak jej grzecznie posłuchał to, przepraszam bardzo, ale jaj nie ma mym skromnym zdaniem..
A teraz jak? cześć kolego, cześć koleżanko? No sorry, pewnie wcześniej więcej łączyło was niż jego i tą laskę... I ona będzie decydować o jego kontaktach z tobą?.. oj, źle ktoś tu postąpił...
A ja na twoim miejscu bym się nie wycofała...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#23 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 09:40

[quote name="cerrata"]
Co to ma znaczyć, że jego laska mu czegoś ZABRANIA! On ma swój mózg i sam powinien o sobie decydować...a jak jej grzecznie posłuchał to, przepraszam bardzo, ale jaj nie ma mym skromnym zdaniem..
quote]


ehm.. tez mi kiedys facet ( byly ) zabranial kumplowania sie z przyjacielem ;/ Wyszlo mu tylko na minus.. ;/ a ja i tak sie przyjaznilam z nim :)


A jesli nie potrafi odmowic lasce to hm.. jest lekko mowiac i delikatnie pod pantoflem :)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#24 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 24 sierpień 2007 - 11:15

cóż...On jest pod pantoflem i to dużym i nie potrafi się jej przeciwstawić. może to nie było tak, że Ona mu zabroniła spotykać się ze mną, tylko po prostu jak On jej mówił, że był u mnie, że się widzieliśmy, to miał kłótnię i ogromnego focha z jej strony :roll: widziałam, że się męczy...w ogóle, ten ich związek jest b. dziwny....On jej nie kocha...jest z nią z przyzwyczajenia, ze strachu przed samotnością....wiem o tym. Jarek się do tego nie przyzna, ale tak jest. robi mase błędów w swoim życiu, będzie pewnie kiedyś tego żałował, ale ja mu nie umiem tego przetłumaczyć...

a między nami....cóż.....w pracy jest ciepło :) dobrze. choć między nami wiele się wydarzyło, nie chcę o wszystkim pisać, bo to nie dotyczy tylko mnie, a osób trzecich, zburzył się trochę obraz tego kochanego Jareczka... a może mi już teraz wystarczy, że On jest tylko kolegą z pracy....

szkoda, że wszystko się tak potoczyło, ale ja nie miałam na wszystko wpływu.
teraz mam przyjaciela w mężu :)
i w tacie :) i to moi jedyni faceci - przyjaciele, ale za to najcudowniejsi na świecie :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#25 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 25 sierpień 2007 - 23:47

teraz mam przyjaciela w mężu
i w tacie i to moi jedyni faceci - przyjaciele, ale za to najcudowniejsi na świecie


No i to jest najwazniejsze ;) łączy sie jak gdyby 2 w 1. Z męzem miłosc i przyjazn, a z tatą milosc rodzicielska i tez przyjazn.
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#26 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 17:38

kiedyś wierzyłam, ze taka przyjaźń jest możliwa a teraz sama już nie wiem...

wiesz taka przyjaźń miedzy chłopakiem a dziewczyna jest możliwa... mam wspaniałego przyjaciela.. uwielbiam go.. przyjaźnimy sie już od 10 latek... i choć nie zawsze było idealnie bo zdarzały się kłotnie i przykre kwestie ale nadal się przyjaźnimy... jestesmy w tym samym wieku, przez 6 lat podstawówki chodzilismy razem do klasy, nawet jak w gimnazjum trafilismy do różnych klas nadal trzymaliśmy sie razem... mieszkamy na jednej ulicy, nasi rodzice sie znają.. nasze mamy razem pracuja... ja mam chłopaka, on dziewczyne i nawet to nam nie przeszkadza w przyjaźni.. naszym partnerom też nie.. to PRZYJAŹŃ.. wielka i niezapomniana..Mój Sylwus ma swoich znajomych jak i ja.. różnych.. ale my jestesmy JEDNOŚCIĄ... zna mnie najlepiej jak i ja Jego... razem przeżywaliśmy smutne jak i radosne chwile... wspieramy sie..rozumiemy sie bez słów.. i nie było nigdy kwesti ze ja albo on sie w sobie zakochaliśmy.. poprostu jest w Moim życiu ktos kto nigdy nie zniknie... chłopak może odejśc.. miłośc przeminać ale nie ta przyjaźń,,,
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#27 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:29

oOmikuniaOo, to tylko pogratulować takiej przyjaźni i oby to się nie zmieniło ;)

#28 chocolate

chocolate
  • Użytkownik
  • 214 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 01:59

kiedyś potrafiłam smiać się ludziom w oczy kiedy usłyszałam o przyjaźni damsko męskiej..zwłaszcza po tym jak mój przyjaciel został moja pierwszą miłością:) .. teraz sama nie wiem.. Między kobietami a mężczyznami istnieje dziwna więź. Obecnie mam najlepszego przyjaciela..jest przy mnie zawsze kiedy tego potrzebuje, wiem, że potrzebuje mojej bliskości czasem, ja potrzebuje jego..chodzi o to że potrafi mnie przytulić, pocałować w policzek a ja sie dobrze z tym czuje bo wiem ze on nic ode mnie nie oczekuje, ze nie ma w tym żadnych podtekstów i że jest po to żebym poczuła się lepiej. Chodzi o to, że nawet jeśli jesteśmy blisko to nie ma między nami tego jakiegoś erotycznego napięcia tak jak między dziewczyną i chłopakiem ktorzy mogliby ze sobą być.. ;) W takiej przyjaźni wspaniałe jest to .. że moge usłyszeć prawde.. dziewczyny często nie mówią wielu rzeczy, że by nie zranić przyjaciółki.. Od przyjaciela mogę usłyszeć całą prawdę, bez owijania w bawełnę i dzieki temu już nie raz dobrze na tym wyszłam..:) Nie wiem czy to przyjaźń, czy jakiś dziwny związek pomiędzy kobietą a mężczyzną, ale Doceniam to co mam.. :)
..gdy jest bardzo smutno, to kocha sie zachody słońca..

#29 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 08:48

mam nadzieje że sie nie zmieni... ale myśle że nasze drogi się nie rozejdą... bede sie przynajmniej starać żeby tak było...
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#30 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 09:15

Takie przyjaznie, prawdziwe przyjaznie sa naprawde czyms cennym. Macie podwojne szczescie dziewczyny, ze jestescie w swoich zwiazkach i jeszcze przyjaznicie sie z kims innym. Dbajcie o to, pielegnujcie ;)) warto ;)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#31 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 17:23

oOmikuniaOo, do pozazdroszczenia :) dbaj o tą przyjaźń, bo naprawdę warto :!:

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#32 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 11:56

dbaj o tą przyjaźń, bo naprawdę warto


Mhmm ;)
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#33 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 14:09

ja mialam bardzo fajnego kumpla z ktorym mozna bylo konie krasc... rozumielismy sie naprawde świetnie do czasu, gdy grzesiek wyznal mi, ze mnie kocha... nie wiedzialam co mam zrobic gdyz ja nic do niego nie czulam, traktowalam go jak brata...
przez to rozpadla sie nasza przyjazn, widujemy sie czasami ale juz nic nie jest tak jak bylo kiedys :roll:
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#34 blackdiamond

blackdiamond
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 19:18

istnieje, pewnie, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje ;) i nie musi się to przeradzać w miłość!, może kiedyś tam być chwila uniesienia i dojść do czegoś więcej między przyjaciółmi, ale nie psuje przyjaźni.. ja uważam, że przyjaźń to bardzo silna więź między ludźmi... jeżeli się czuje coś takiego do faceta.. to czemu, by się z nim nie przyjaźnić.. ;))
_usiądź obok mnie i razem sprawdźmy, że naprawdę chcieć to móc :))

#35 Jeffanny

Jeffanny
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 02 wrzesień 2007 - 11:56

Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus. Przyjaźń międzypłciowa owszem istnieje, ale zawsze ma lekkie podłoże seksualne. Chyba, że przyjaciele się nawzajem nie pociągają.

Jestem na TAK!

#36 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 21:31

Istnieje!
I jestem tego dowodem wraz z moim kumplem :D
Jest genialnie =)
Żadnych romansów ani nic z tym stylu nie było, wrecz przeciwnie :D Oboje mamy swoich partnerów, którzy sa zazdrosni o to, no ale cuż ...
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#37 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 04 wrzesień 2007 - 12:19

Przyjaźń międzypłciowa owszem istnieje, ale zawsze ma lekkie podłoże seksualne. Chyba, że przyjaciele się nawzajem nie pociągają.

ja się z tym nie zgadzam... nie zawsze przyjaźń miedzy chłopakiem a dziewczyna ,a podłoże seksualne... nie muszą sie nawzajem pociągać.. nawet jeśli oboje są atrakcyjni.. wcale nie muszą sie sobie podobać.. jedyne co może łączyć to przyjaźń, nie miłóść czy pożądanie.... owszem sa sytuacje kiedy przyjaciel zakocha się w przyjaciółce czy na odwrót.. ale nie zawsze..
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#38 Jeffanny

Jeffanny
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 06 wrzesień 2007 - 19:40

To ja najwidoczniej nie znam takich przypadków ;) Jesteśmy TYLKO ludźmi. To tylko moje skromne zdanie.

#39 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 07 wrzesień 2007 - 09:03

Jesteśmy TYLKO ludźmi. To tylko moje skromne zdanie.

prawda twoje zdanie, nikt nie ma pretensji, każdy ma prawo do wyrażenia własnej opini.. :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#40 Agulllka

Agulllka
  • Użytkownik
  • 198 postów

Napisano 29 październik 2007 - 18:02

JA mam 3 cudnych przyjaciol facetow. zawsze moge liczyc na ich pomoc i wzajemnie. z 2 z nich bylam kiedys, ale nie wyszlo, zostalismy dalej swietnymi przyjaciolmi, choc jeden z nich podobno dalje mnie kocha. z drugim ra mialam uklad, poniewaz jego rodzina mnie lubi bylam jego dziewczyna przej jeden wieczor :) a trzeci, tez sie podkochiwal ale tez zrozumial ze to nie to i poszedl dalej,szukac szczescia, choc dalje lubimy se wzajemnie przytulac i poprawiac nastroj. taka przyjazn jak najbardziej mozliwa, jesli jej warunki sa od poczatku do konca jasne :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych