Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Samoopalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#161 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 21:08

ja nie używam...
kiedyś jakiś balsam brązujący miałam ale to sie nie godzi. czasem nie równo wyjdzie a po paru dniach schodzi.

ja tam wole solarium :P

#162 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 22:14

ja tam wole solarium

ja niby też ale szkoda mi skóry, więc już wolę te cholerne balsamy .. przynajmniej nie postarzają skóry i nie grożą rakiem
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#163 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 22:48

Ja samoopalaczy nie potrzebuje bo zazwyczaj już w maju jestem zjarana solidnie naturalnymi sposobami :)
Już nie panna a żona :*

#164 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 22:49

Ja nie używam bo niesolaryjna jestem. Lubię być blada :)

#165 Iwunia

Iwunia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 16 kwietnia 2009 - 20:31

Zastanawiam sie nad kremem tonującym np. z firmy Olay , czy warto go kupować a może ktoś by mi polecił coś lepszego i tańszego?????????? Chciałabym prosić o opinie dobrych kremów tonujących lub brązujących !!!!! Czekam na propozycje i rady!!!!!!!! Mam skórę naczynkową , wrażliwą a także suchą i trądzikową zarazem . :-)
Uwielbiam wspólne zachody słońca na plaży z moim mężczyzną wtedy życie nabiera sensu!!

#166 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 16 kwietnia 2009 - 21:14

ja używam kremu tonującego z ziaji (seria nuno). dla mnie jest idealny, nie tworzy maski, idealnie wyrównuje koloryt skóry i delikatnie kryje niedoskonałości, niestety jeżeli potrzebujesz czegość mocniej kryjącego to nie zda egzaminu

Załączone miniatury

  • 1_e55d08cd5615.jpg

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#167 Gaja

Gaja
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 kwietnia 2009 - 16:40

Ja szczerze mówiąc to się boję samoopalaczy, bo zawsze mi się wydaje, że zostaną mi smugi, albo kolor jakiś dziwny wyjdzie. Wolę się na słońcu opalać chociaż wiem, że nie powinnam, bo to niezdrowe.

#168 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 21 kwietnia 2009 - 16:59

A ja wole balsamy bronzujące dla mnie wydają sie bardziej naturalne :D
Ale na niektore brązujące jestem uczulona i strasznie mnie swędzi skóra po nich :-/ :roll:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#169 Iwunia

Iwunia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 16 maja 2009 - 10:49

Skusiłam się ostatnio na krem samoopalający z Olay z dodatkiem podkładu z Max Faktor i podoba mi się że bardzo dobrze nawilża skórę , wyglądam naturalnie tylko mam problem z jego nakładaniem bo nie rozprowadza się :mrgreen: tak jak bym tego chciała ale może dlatego ze mam skórę z bliznami i do tego jest problematyczna . Polecam go dla osób które mają gładka twarz i skórę suchą , wtedy na pewno sprawdzi się to co obiecuje producent!!!! :-D :->
Uwielbiam wspólne zachody słońca na plaży z moim mężczyzną wtedy życie nabiera sensu!!

#170 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 16 maja 2009 - 10:58

wole balsamy bronzujące dla mnie wydają sie bardziej naturalne


tez mi sie wydaje... po samoopalaczu skora ma specyficzny kolor, a balsamy brązujące delikatniej przyciemniaja skore :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#171 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 maja 2009 - 15:07

Iwunia, a co to jest? jak to wygląda i ile kosztuje? :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#172 Iwunia

Iwunia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 17 maja 2009 - 21:28

Nie nauczyłam się jeszcze wklejać fotek i niestety nie wkleję obrazka tego kremiku. Ten krem był dosyć drogi bo kosztował aż 38 zł . Nie wiem czy mogę wkleić linka do tej fotki ale spróbuję : :lol:
link

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2009-05-17, 21:59 ]
jak-umieszczac-zdjecia-vt11.htm poczytaj temat o wklejaniu zdjec
Uwielbiam wspólne zachody słońca na plaży z moim mężczyzną wtedy życie nabiera sensu!!

#173 Sabrosa

Sabrosa
  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:20

Do twarzy Olay, do ciała Garnier, czasem trzeba pomóc naturze ;-)

Załączone miniatury

  • opalacz.jpg
  • olay.jpg


#174 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:24

Sabrosa, ten garniera dobry?zostawia smugi?
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#175 Sabrosa

Sabrosa
  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:27

666ilonka777, u mnie wygląda jak naturalna opalenizna, delikatny jest i co ważne w spreju więc spryskasz ciało i lekko rozsmarujesz, osobiście nie miałam nawet plamki. Używam go prawie co dzień jako balsamu, skóra jest nawilżona i ma ładny kolorek ;-) Ma jedną wadę....szybko schodzi :evil:

#176 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:31

Ma jedną wadę....szybko schodzi :evil:

no to to chyba po kazdym samoopalaczu jest niestety
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#177 Sabrosa

Sabrosa
  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 14:37

Mi chodzi o samoopalacz :-P

#178 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 15:20

Sabrosa, myslalam, ze o ta opalenizne, ale opalenizna tez dosc szybko znika
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#179 Sabrosa

Sabrosa
  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 16:34

666ilonka777, jeśli będziesz go stosować regularnie to będzie cały czas tak samo intensywna, z tym, że ja używam tego do cery jasnej. Moje koleżanki też nawet te z ciemną cerą. Łatwiej uzyskasz naturalny, równy odcień ;-)

#180 mistusia

mistusia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 lipca 2009 - 13:49

Samoopalacze brudza ubrania. Fee




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych