Pachnie cudnie ciekawe czy się sprawdzi.
Była promocja balsam 400ml + 250 ml gratis w dwóch buteleczkach
[ Dodano: 2009-08-29, 18:40 ]
aha dał za niego nie całe 20 zł
Napisano 29 sierpnia 2009 - 17:40
Napisano 29 sierpnia 2009 - 18:01
Napisano 29 sierpnia 2009 - 18:18
Napisano 30 sierpnia 2009 - 18:13
Napisano 30 sierpnia 2009 - 19:55
Napisano 31 sierpnia 2009 - 09:40
ja tez bo raz użyłam i miałam plamy których zmyć nie mogłam...przed balsamami brązującymi to jestem troche uprzedzona...
Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:21
Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:38
jak ścianablada
Napisano 31 sierpnia 2009 - 12:08
Napisano 02 września 2009 - 14:43
Napisano 03 września 2009 - 17:38
Napisano 18 grudnia 2009 - 17:52
Napisano 18 grudnia 2009 - 18:03
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych