Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Samoopalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#181 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 17:40

Mi dziś Misio kupił ten balsamik:)
Pachnie cudnie ciekawe czy się sprawdzi.
Była promocja balsam 400ml + 250 ml gratis w dwóch buteleczkach ;)

[ Dodano: 2009-08-29, 18:40 ]
aha dał za niego nie całe 20 zł :mrgreen:

#182 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 17:53

WweronikaA, fajny i niedrogi :mrgreen:
Może w Rossmanie kupiłaś??
Dołączona grafika

#183 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 18:01

JeniFFer, Nie. W realu była promocja ;)

#184 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 18:15

WweronikaA, ooOoo!
To w poniedziałek się przejade..mam nadzieje, że promocja wciąż będzie trwała!
Dołączona grafika

#185 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 18:18

JeniFFer, nie wiem ale chyba jeszcze będzie promocja. Ja chce taki do twarzy w sumie do twarzy szukałam ale nie znalazłam... <bezradny></span>

#186 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 18:13

WweronikaA, mam ten balsamik i jest super :) po trzech dniach smarowania wygląda się na mega opaloną :-D

#187 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 19:55

ja dzisiaj szukałam tego balsamu :/ i nie mogłam znaleźć w realu ... ale muszę się w niego zaopatrzyć bo widzę że same pozytywy :)

#188 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 20:51

tez widzialam te promocje :-) moze tez wyprobuje choc przed balsamami brązującymi to jestem troche uprzedzona...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#189 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 09:40

przed balsamami brązującymi to jestem troche uprzedzona...

ja tez bo raz użyłam i miałam plamy których zmyć nie mogłam... :roll:
Ale ten nie robi plam jak na razie... jest ok ;)

#190 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:17

Ale ten nie robi plam jak na razie

To fantastycznie!
A zauważyłaś jakąs różnice przed użyciem i po??
Dołączona grafika

#191 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:21

JeniFFer, na razie raz go użyłam, ale mam strasznie suchą skórę a po nim jest taka delikatna miła w dotyku i nawilżona a kolorek? hmm troszeczkę może się już rożni ;)

#192 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:30

a kolorek? hmm troszeczkę może się już rożni :-)

A przed byłas opalona czy raczej blada??
Dołączona grafika

#193 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:38

blada

jak ściana :oops:

[ Dodano: 2009-08-31, 12:38 ]
aha i są dwa do jasne skory i śniadej ja wzięłam do jasnej ;-)

#194 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 11:41

blada

jak ściana :oops:

To jak ja :oops:

Czyli dla mnie ten sam odcień

do jasnej skory


Dołączona grafika

#195 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 31 sierpnia 2009 - 12:08

JeniFFer, tak myślę:)
i na prawde polecam go ;)

#196 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 02 września 2009 - 14:43

A ja mam wrazenie,ze po samoopalaczu bylam jakas zólta.Nie pamietam juz jaka to byla firma,ale zaplacilam za mala tubke 12 euro.A moze tylko mi sie wydawalo z tym kolorem?Mam tez balsam samoopalajacy firmy Dove,ale jeszcze nie prubowalam,bo jak znowu bede zóltek?Moze ja mam jakas dziwna karnacje,bo widze,ze dziewczyny chwala tu takie kremiki.Pozdro!
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#197 papużka

papużka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 03 września 2009 - 17:38

TEn z garniera jest super...na prawdę gorąco polecam :mrgreen:
Ja byłam tylko troszke opalona(tak tyci tyci) i po dwóch smarowaniach koleżanki piszczały na mój widok "gdzie się tak zjarałam" :mrgreen:
A do tego teeen zapach <serduszka></span>
I sama od pierwszego użyci widze sporą różnice :-)
Tyle, że ja mam do śniadej...chociaż takowej nie posiadam nawet po opalaniu :-P

#198 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 05 września 2009 - 08:24

Bede musiala sprubowac,bo widze,ze ma dobra opinie!
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#199 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 17:52

tak chwalicie tego Garniera, że teraz żałuję... bo kupiłam dzisiaj Nivea Summer Beauty a zastanawiałam się też nad Garnierem... i kurde wzięłam Nivea <bing1></span>
no nic spróbuję go dzisiaj... chcę się troszkę "zbrązowić" przed sylwkiem i studniówką... a że solarium nie dla mnie bo jakaś uprzedzona jestem to mi balsamiki zostały, gdyż samoopalacz mnie przeraża i źle kojarzy :-P tak więc będę się balsamować... mam nadzieję, że plam nie będzie a kolorek choć troszkę cieplejszy... bo jak ściana biała jestem :-/
a tak w ogóle używała go któras z Was?
jakieś opinie?

Załączone miniatury

  • Nivea_Summer_Beauty_Nogi_3179000.jpg

Dołączona grafika

#200 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 18:03

Moja kuzynka go ma i ladnie wyglada.Tyle,ze ona ma juz swoja karnacje dosyc ciemna i czym by sie nie posmarowala to wyglada dobrze.Ja to znowu po niektórych balsamach robie sie jakby zólta.Teraz mam tego garniera i on rzeczywiscie jest dobry i dlugo sie utrzymuje.Mysle,ze nivea to dobra firma wiec nie ma czego zalowac.Nastepnym razem kupisz sobie garniera ;-)
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych