Twarz też?plecy? jak to jest...
Ja sobie pozniej wyskocze i kupie balsam polecany przez Weronike:)
Napisano 10 czerwca 2010 - 14:55
Napisano 10 czerwca 2010 - 15:02
Napisano 10 czerwca 2010 - 15:15
Napisano 10 czerwca 2010 - 15:20
Napisano 10 czerwca 2010 - 18:22
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 10 czerwca 2010 - 19:39
Napisano 15 czerwca 2010 - 20:59
Napisano 15 czerwca 2010 - 21:15
Napisano 16 czerwca 2010 - 09:53
Napisano 16 czerwca 2010 - 10:10
Chwalę go sobie, skóra jest po nim piękna, miękka i świecąca drobinkami brokatu
Napisano 16 czerwca 2010 - 18:42
Napisano 16 czerwca 2010 - 18:46
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 16 czerwca 2010 - 19:15
u Ciebie nie robi się linią dzielącą dłonie od rąk posmarowanych balsamem ?
Napisano 16 czerwca 2010 - 19:23
teraz mozesz dobrac balsam do karnacji, bo masz podzielone na te dla jasnej i ciemnej karnacji
ja uzywam do jasnej ;>
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych